Graffiti na ścianie

wisnia1994r

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Witam. W najbliższym czasie rodzice chcą wyremontować mi pokój, chce na jednej ścianie mieć jakieś graffiti. I tu właśnie pojawia się problem... Nie wiem, co dokładnie chciałbym mieć na tej ścianie.
Mam 16 lat, jestem patriotą, fanem siatkówki i piłki ręcznej i mam pseudonim: "Wiśnia".
Może coś z tym związane, proszę o jakieś propozycje.
 

Kisio

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
A masz kogoś kto potrafi namalować ci naprawdę dobre grafiti? Bo jeśli nie to daj sobie spokój, pokój będzie wyglądał tandetnie. Moja propozycja to wielka wiśnia w biało czerwonym kolorze :)
 

wisnia1994r

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Nie bój się, znajdę dobrego grafficiarza, ale najpierw potrzebuje jakieś pomysły...
Twój pomysł mi się nie podoba, nie uwzględniłeś siatkówki i piłki ręcznej, a co do tej wiśni, to wolałbym raczej napis: wiśnia
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Na coś tam się musisz zdecydować, w tej chwili nie przychodzi mi na myśl jakby to wszystko połączyć. Dobra bomba na ścianie to sztuka, nie wiem czy masz jakiegoś wykonawcę tego projektu. Można by twoją ksywę wrzucić na ścianę gotykiem, pokombinować coś z kolorem białym i czerwonym jako tło.

ussj.
 

wisnia1994r

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Zaczyna mi się podobać, ja myślałem nad czymś takim: Na górze napis Wiśnia, na dole z jednej strony atakujący siatkarz, z drugiej rzucający szczypiornista(oczywiście w strojach reprezentacji Polski) i może wielkie godło na środku...
Tylko najpierw chciałbym zobaczyć jak będzie to wyglądało, dopiero później przenieść to na ścianę.
Proszę o jeszcze kilka ciekawych pomysłów.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
A nie uważasz, że jak wrzucisz na ścianę i siatkarza i szczypiornistę a do tego jeszcze napis wiśnia to zrobi się za dużo chaosu i nic z tego nie będzie tak naprawdę wynikało? Ja bym postawiła na sam tag z Twój ksywą. Fajnie wykonane graffiti z Twoja ksywą może byc wystarczającą ozdobą Twojego pokoju
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Wrzuć sobie taga na ściane z ksywą WIŚNIA i nie bajeruj z żadnymi rysunkami (na dodatek takimi tandetnymi jak wymieniłeś) ponieważ nie spodoba Ci się, to pokój malowac jeszcze raz trzeba będzie no i graficiarzowi zapłacić też wypada. A nawet, co jeżeli za 3 lata zmienią Ci się poglady na to wszystko? Jak dla mnie bezsens
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Dokładnie tak. Bez sensu jest robić coś, co za kilka lat przestanie nam się podobać, znudzi się i będzie wyglądało okropnie. Ostatnio byłam u znajomego, który ma świetnie zaaranżowane ściany. Są normalnie pomalowane na jakieś tam kolory, a na jednej ścianie sam sobie namalował jazzmana grającego na saksofonie. Co prawda kolega ma do tego talent i wyszło mu to tak jakby rysował to jakiś plastyk, ale właśnie taki jeden element wrzucony na ścianę jest fajny.
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Fajny pomysł, zrób sobie graffiti, ale wydaje mi się że skonsultuj się z jakimś plastykiem, albo poszukuj gotowych szablonów w internecie. Pójdziesz do innej szkoły, zmieni ci się ksywa, przestaniesz lubić siatkę i będziesz miał pokój do przemalowania. Ja bym sobie zrobiła coś uniwersalnego na twoim miejscu.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
a może po środku dać czerwono-białą siatkę, po jednej stronie siatkach, po drugiej szczypiornista i oboje na koszulkach, na miejscu nazwiska będą mieli napis "wiśnia"? jeżeli masz dobrego grafficiarza, to może jakoś fajnie zaaranżuje ten pomysł
 

pietrycha2

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiśnia, lepiej żebyś swoich pomysłów co do wyglądu grafa nie realizowal ^^ sproboje jakos ci to pokazac w twojej wyobrazni jak to moze wygladac:
-napis "Wiśnia" będzie 3d na szczęście wiśnia jest czerwona tak jak kolor w polskiej fladze ;)... napis bedzie 3d , perspektywa bez barwy. Od dołu bedzie intensywny czerwony kolor ktory w gore bedzie coraz slabszy a na samej gorze bialy, co da taki efekt jak cien, a napis bedzie w naszych bialo czerwonych barwach. Po lewej stronie na wysokości napisu bedzie wiśnia leżąca troche skosem i odblaskujaca, z szypulka oczywiscie :D po prawel orzelek z godla z wymachem skrzydel czyli tak przed siebie i tym bedzie obeczjmowal ostatnia litere grafa. Orzelek ma byc szczegolowo narysowany ;)) dzieki. A o siatkarzu i szczypiorniaku zapomnij xD troche tandetne to jest. Najwyzej mozesz zamienic ta wisnie osciem lezacym z glowa na pilce to by fajnie wygladalo xP ^^
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Jak jesteś fanem siatkówki to pomyśl może o czymś takim: Jeśli grafficiaż jest zdolny niech namaluje trzech siatkarzy (jeśli taki rysunek zmieści się na ścianie) Dwóch prawdziwych (wybierz sobie ulubionych) i w środku niech będzie siatkarz z Twoją twarzą :) Tło może być biało-czerwone :)
 

rmarduk

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
66
Punkty reakcji
1
pamiętaj o kolorach jakie będzie miało graffiti, żeby nie były za agresywne bo po pewnym czasie będą cię męczyć i rozpraszać.
 

OlgaMiejska

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Myślę, że warto też pamiętać, iż istnieją profesjonalne firmy zajmujące się graffiti Zamiast próbować czegoś samemu i ryzykować zniszczenie ściany, można zwrócić się do profesjonalisty i mieć pewność, że wszystko zostanie porządnie wykonane. Z graffiti jest bowiem trochę jak z tatuażem. Łatwo jest namalować sobie byle co, tyle, że potem nie tak łatwo to zmazać ;)
 

anjaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
2
Ja na grafitti bym się chyba nie zdecydowała. Wolę jednak klasyczne wykonania. Jedyne o czym myślę to podoba mi się cieniowanie na ścianach, to chyba śnieżka wylansowała z tego co widziałam na internecie?
 

Aerografit

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
"Z graffiti jest bowiem trochę jak z tatuażem. Łatwo jest namalować sobie byle co, tyle, że potem nie tak łatwo to zmazać"

Właściwie to nie bardzo się z tym zgadzam. Mówicie tutaj o tym by nie wiadomo z jakich profesjonalnych usług korzystać jakby to był... właśnie tatuaż na całe życie. Ale spójrzmy prawdzie w oczy: jeśli graffiti wyjdzie nie satysfakcjonująco to wystarczy zamalować ścianę i po problemie. Co prawda minimum 5 warstw i 3x więcej litrów farby na to pójdzie, ale do odważnych świat przecież należy. A przypuszczam, że autor wątku ma już "nagranego" grafficiarza, który zrobi mu to wystarczająco dobrze by mu odpowiadało.

Zajmuję się pośrednio czymś blisko związanym z graffiti i jeśli Cię to zainteresuje to zapraszam na moją stronę - aerografit.pl. Być może znajdziesz też przy okazji jakieś inspiracje dla siebie.
 
Do góry