Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

- - - - -

problem z aparatem słuchowym

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Guest_angie12_*

Guest_angie12_*
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2010 - 19:35

Mam w rodzinie dziecko, które jest niedosłyszące i z tego powodu nosi aparat. Ostatnio zaczął niestety szwankować i pojawił się problem. Okazało się, że wysiadają baterie, więc zaczęliśmy się zastanawiać gdzie możnaby kupić tego typu baterie? Niestety jeżeli już udaje nam się znaleźć jakieś, to okazuje się, że są bardzo drogie. Czy znacie może sklepy, które zajmują się sprzedarzą takich baterii?
  • 0

#2 myszkamiki3103

myszkamiki3103

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 358 postów

Napisano 19 styczeń 2010 - 09:17

Niestety tak jest, że baterie do aparatów słuchowych są bardzo drogie;/ najczęściej używanymi bateriami są baterie PowerOne, albo Grees. Ale na rynku pojawiły się baterie simens, które jakościowo są dokładnie takie same jak PowerOne, czy Grees. Jeśli nie wiesz, gdzie możesz je kupić polecam sklep www.hurt.com.pl. Gdzie możesz kupić tanio baterie do aparatów słuchowych.
  • 0

#3 samozdrowie

samozdrowie

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 177 postów

Napisano 07 luty 2010 - 15:16

Znam ten sklep, bo zamawiam tam baterie dla swojej babci. Ma 85 lat i nosi aparat słuchowy. Kupowała sobie baterie a centrum audiologicznym, ale ma już biedaczka problemy z chodzeniem i ja jej teraz kupuję różne rzeczy. Ale żeby za tym nie łazić, jak wszytko inne zamawiam w sieci. I właśnie w tym sklepie, kupuję dla niej pakiet Siemensów, jakościowo Babcia mówi, że są identyczne, a płaci za to w perspektywie czasu mniej o kilkadziesiąt złotych.
  • 0

#4 WujekSamoZuo

WujekSamoZuo

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 254 postów

Napisano 11 luty 2010 - 12:08

Hurt.com.pl jest znany chyba wszystkim osobom, które muszą męczyć się z aparatem słuchowym. Ja mojemu dziadkowi jak kupiłem taki aparat słuchowy, to właśnie nam polecili ten sklep. Tzn. pielęgniarka w prywatnej klinice powiedziała, że jak nie będę miał czasu chodzić w poszukiwaniach takich baterii, to właśnie u nich kupię niedrogo. I faktycznie miała rację.
  • 0

#5 Guest_papryka9_*

Guest_papryka9_*
  • Goście

Napisano 17 luty 2010 - 16:04

Słyszałam,że w Hurt.com.pl mają najniższe ceny na rynku wiec warto sprawdzić tę informację. Uważam że rzeczy tego typu powinny być tanie jak barszcz inna sytuacja jest absolutnie niemoralna. Nie dość ,że takie osoby są pokrzywdzone przez los to jeszcze dodatkowo rzuca im się kłody pod nogi w postaci zabójczych cen
  • 0

#6 kisio

kisio

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 98 postów

Napisano 26 luty 2010 - 10:48

Potwierdzam-w hurt.com można kupić baterie w przystępnej cenie. Moja przyjaciółka od urodzenia ma problemy ze słuchem, teoretycznie niczym nie różni się od swoich rówieśników ,ale jak patrzę ile musi znosić na co dzień to bardzo ją podziwiam
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Guest_szszsz_*

Guest_szszsz_*
  • Goście

Napisano 05 marzec 2010 - 12:11

W sumie wszyscy polecają ten hurt.com.pl, więc weszłam na ich stronę - faktycznie jeżeli chodzi o baterie do aparatów, to mają bardzo przystępną ofertę, ale mi osobiście się wydaję, że jeżeli miałabym już wybierać jakąś konkretną marę baterii tego typu aparatów, to wybrałabym Rayovac Extra. Moja babcia ma aparat słuchowy i kupuje właśnie takie baterie - mają dłuższą niż inne żywotność i są całkiem tanie. To dobra niemiecka marka, warto w nie zainwestować.
  • 0

#8 Val

Val

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 402 postów

Napisano 08 marzec 2010 - 01:23

Mój niedosłyszący znajomy też wspominał, że zamawia baterie do swojego aparatu w tym sklepie hurt.com.pl Niestety nie jest to tania sprawa, a baterie wymieniać trzeba więc dobrze jest takim osobom znać miejsce, gdzie kupią je najtaniej.

Użytkownik Val edytował ten post 09 marzec 2010 - 14:42

• 0

#9 koksek

koksek

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 marzec 2010 - 12:23

Moja ciocia też od niedawna kupuje tam baterie (hurt com pl) nawet ja często jeżdżę tam do siedziby kupować rayovacki ciocia mów, że najlepsze a poza tym "młody człowieku tam gdzie jest promocja tam trzeba kupować bo się opłaca" to mnie zawsze bawi ale skoro tak mówi to pewnie się zna :) Pozdrawiam :)
  • 0

#10 Val

Val

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 402 postów

Napisano 11 marzec 2010 - 11:47

Hehehe fajne powiedzonko młody człowieku :) Ale to chyba nie od dziś, ani nie od wczoraj wiadomo, że tam gdzie są promocje opłaca się kupować najbardziej. Bo w sumie dlaczego mielibyśmy przepłacać w jednym sklepie, skoro zaraz w drugim asortyment jest tańszy, bo jest na przykład w cenie promocyjnej. Mądra ta Twoja ciocia :)
  • 0

#11 polarnik

polarnik

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 138 postów

Napisano 24 marzec 2010 - 18:35

Ja wcześniej kupowałem w tym sklepie inne rzeczy, ale niedawno zobaczyłem, że mają tam też baterie do aparatów słuchowych. A że mam dobrego znajomego, który używa aparatu słuchowego, to mu sprzedałem cynk. I był trochę niepocieszony, ze nie znał wcześniej hurt.com.pl, bo mógł w ten sposób zaoszczędzić trochę pieniędzy. Ale teraz już wie, gdzie szukać baterii i kto jest skarbnicą solidnych informacji ;)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 Guest_papryka9_*

Guest_papryka9_*
  • Goście

Napisano 26 marzec 2010 - 11:15

:)

Użytkownik papryka9 edytował ten post 26 marzec 2010 - 11:15

• 0

#13 Val

Val

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 402 postów

Napisano 30 marzec 2010 - 09:25

A to dziwne, że Twój znajomy nie znał tego sklepu. Bo mój niedosłyszący od dziecka znajomy już od dłuższego czasu go znał i zamawia tam. Zresztą kiedyś ponoć porównywał ceny w różnych sklepach i stwierdził, że ich oferta jest najatrakcyjniejsza
  • 0

#14 ricko

ricko

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 01 maj 2010 - 01:33

Niestety nie jest to najfajniejsze jak w rodzinie jest osoba niedosłysząca, wiem, bo sam mam kuzyna, który od bardzo dawna nosi aparat słuchowy. Ciągłe kupowanie baterii jest dosyć uciążliwe szczególnie jeśli mamy na myśli kasę którą trzeba wydać na kupno tych baterii. Myślę, że hurt.com.pl jest dobrze znany osobom, które kupują takie baterie bo mają najniższe ceny
  • 0

#15 backspace

backspace

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 680 postów

Napisano 18 sierpień 2010 - 10:07

Ja niestety w rodzinie też mam osobę niedosłyszącą, ale info o tym sklepie znalazłem dopiero właśnie na forum, wcześniej o nim nie słyszałem. Zamawiamy już tam od jakiegoś czasu i wychodzi zdecydowanie taniej. Szczególnie przy większych zakupach, więc się opłaca :-)
  • 0

#16 Guest_benjamima_*

Guest_benjamima_*
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2010 - 11:50

hmm, przekopują ostatnio sieć w poszukiwaniu informacji na ten temat, trafiłem na kilka stronek i w sumie najlepsza oferta jaką znalazłem, była na tej stronce od was, a konkretnie ten model https://www.hurt.com.../?o=shpp&i=7624 ( 132 sztuki za około 170 zł ), na innych stronkach znajdowałem oferty typu 110 złotych za 60 SZTUK..
  • 0

#17 Guest_compton_style_*

Guest_compton_style_*
  • Goście

Napisano 27 październik 2010 - 13:23

Słyszałem o tym sklepie, jeden z najtańszych sklepów z takim sprzętem. Też przekopałem fora w poszukiwaniu informacji na temat tej hurtowni i nie spotkałem się z negatywnymi opiniami. Wygląda na sklep godny zaufania.
  • 0

#18 backspace

backspace

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 680 postów

Napisano 31 październik 2010 - 11:20

benjamima baterie rayovac extra są jednymi z najlepszych baterii do aparatów słuchowych. Możesz też wybrać sobie coś z siemensów - też długo trzymają. Nie wiem jak jest z innymi, ale jeśli tylko są markowe, to powinny być wytrzymałe.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#19 Guest_maja_jamam_*

Guest_maja_jamam_*
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 16:18

Ja też polecam rayovac, bardzo długo działają i dodatkowo są w niezłej cenie. Też słyszałam o tej firmie co benjamima. Dziadek mojej koleżanki jest słabosłyszący, już od dawna kupują mu baterię w sieci, Wiadome z aparatem jest inaczej, to trzeba przymierzyć...
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0