Fryzjer dla psów

Kendra250

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Hej mam suczkę cocker spaniela i chciałabym się z nią wybrać do fryzjera i zastanawiam się ile kosztowałoby takie strzyżenie . Wy pewnie chodzicie ze sowimi pupilami do fryzjera więc pewnie będziecie wiedzieć


dziekuje ;* !
 

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
ja za trymowanie płacę ok. 50 zł.
Cena będzie zależała od stopnia zarośnięcia psa. Czy chcesz mu zrobić profesjonalną fryzurę na wystawę czy tylko żeby ładnie wyglądał i czuł się swobodnie. Renoma fryzjera tez się liczy.
 

Tunia22

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
ja ostatnio za strzyżenie i trymowanie mojej Psotki (York mini) płacilam 50zl
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Ja nie korzystam z usług fryzjerów dla psów.... zaopatrzyłam się w szampony, balsamy ułatwiające rozczesywanie i szczotki na delazoo.pl i sama czeszę swojego Pyszczka. Bardzo lubię czesać i kąpać mojego psa... dlatego nie korzystam z fryzjerów dla psów;) dzięki taki zabiegom zbliżam się do mojego pupila;)
 

Tunia22

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ja nie korzystam z usług fryzjerów dla psów.... zaopatrzyłam się w szampony, balsamy ułatwiające rozczesywanie i szczotki na delazoo.pl i sama czeszę swojego Pyszczka. Bardzo lubię czesać i kąpać mojego psa... dlatego nie korzystam z fryzjerów dla psów;) dzięki taki zabiegom zbliżam się do mojego pupila;)
Dużo zalezy od rasy psa. Ja kiedyś miałam pekinczyka a teraz mam kundelka (tzn mialam bo juz nie mieszkam z rodzicami a sunia jest z nimi) wiec do fryzjera z nimi nie jezdziłam (pekinka nie miała na tyle długiej sierści by trzebabyło ją obcinać, z resztą kundelek też). Od lipca mam yoreczkę a ta rasa wymaga nie tylko pielęgnacji ale i obcinania.
 

darusia96

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2010
Posty
84
Punkty reakcji
2
Wiek
27
Miasto
Wielkopolskie
ok. 50 zł. mam yorka i też chodzę z nim do fryzjera :) zazwyczaj zostawia sie psa u fryzjera i za godzinę sie po niego przychodzi, chyba że zostaje sie z nim i sie go trzyma np.
 

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
z 50 zł , ale lepiej zostawic psa i przyjsc pózniej . podobno lepiej sie zachowuje nie widząc własciciela :p
 
P

papryka9

Guest
Kiedy ja byłam ostatnio z psem u fryzjera zapłaxiłam dokładnie 58 złotych. Wydaje mi się,że raz na jakis czas wyvrać się,ale nie za często, bo to jednak ogromny sres dla psa. Mój po wizycie był jakis taki nieswój przez 2 dni
 

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Ja zawsze zostaję z moim psem. Wspieram ją duchowo ( :p ) a przy okazji mogę sobie pogadać z fryzjerką. No i podpatruję jej pracę, a potem sama zabieram się za psa (jak sierść odrośnie), a do fryzjera jadę tylko na poprawki.
 
2

2kar_zbanowany

Guest
Jeżeli chodzi o styrzyżenie psów,to ceny są naprawde rożne i zależą od kilku czynników,jak chcoiażby rasa,miejsce czy juz sam psi fryzjer. Znajoma ostatnio za obcięcie psa płaciła 50zł.
 
N

nianiaSweet

Guest
ja też za obcięcie pekińczyka zapłaciłam 50 zł, ale jak szukacie dobrego fryzjera dla swojego psiaka to wejdźcie sobie na myzoo bo to portal przeznaczony tylko dla zwierząt i z łatwością znajdziecie dobrego fryzjera w okolicy, ja właśnie tam znalazłam fryzjera dla swojego psiaka.
 

Tomcio_D

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
W ostatni piątek byłem ze swoim pieskiem w salonie FOX. Parę dni wcześnie moja psinka dostała cieczkę i miałem wątpliwości czy nie byłoby problemu. Zadzwoniłem jeszcze raz do tej pani w tej sprawie. Powiedziała, że to żaden problem. Wyszedłem z salonu, bo miałem jeszcze coś do załatwienia. Jak wróciłem to powiedziałem, że to chyba nie moja. Wyglądała tak pięknie, że można byłoby ją wystawić na wystawie. Jestem bardzo zadowolony. Bardzo ładnie ostrzygła, obcięła pazurki. Salon FOX możecie znaleźć na Królowej Jadwigi 33 w Szczecinie (niedaleko placu Kościuszki).
 

Attachments

  • IMG_9424.JPG
    IMG_9424.JPG
    331,4 KB · Wyświetleń: 2
N

nianiaSweet

Guest
rzeczywiście ładnie wygląda, wrzuć pozytywną opinię dla tego salonu, właśnie ja jakiś portal o tematyce zwierzęcej,a by inni się dowiedzieli gdzie warto strzyc w Twojej okolicy psiaki. Warto wymieniać i polecać takie sprawdzone miejsca.
 

marcin_ultras

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Kendra250 napisał:
Hej mam suczkę cocker spaniela i chciałabym się z nią wybrać do fryzjera i zastanawiam się ile kosztowałoby takie strzyżenie . Wy pewnie chodzicie ze sowimi pupilami do fryzjera więc pewnie będziecie wiedzieć


dziekuje ;* !
A gdzie szukasz, może podeślę jakiś link :)
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
A gdzie szukasz, może podeślę jakiś link :)


Ja mam Yorka jestem z Warszawy , chetnie skorzystac z waszych podpowiedzi, bo ja płace prawie 100 zł :-(
 
M

Mother Russia

Guest
Jak można chodzić z psem do fryzjera? To zakrawa o tzw. grubą przesadę. Te wszystkie wycackane pieski z konkursów piękności wyglądają gorzej niźli chmara klaunów z cyrku. Upadliście na głowę, próżniaki. :bangin:
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Niektóre psy wymagają strzyżenia, bo po prostu rośnie im za długa sierść, która przeszkadza. Można obcinać na własną rękę, ale trzeba mieć odpowiednią maszynkę i trochę cierpliwości ;) A psi fryzjer zrobi to profesjonalnie.
 
Do góry