Problem 20-to latka EREKCJA

meks89

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Proszę was o rade, wpadlem w bledne koło i caly czas o tym mysle, az odechciewa mi sie seksu. Jestem teraz na drugim roku studiow.. i moj problem zaczal sie dokladnie rok temu...
W liceum.. 1/2/3 klasa.. nie mialem ZADNYCH problemow, stawal mi na zawolanie.. przy mojej dziewczynie. Potrafilem kochac sie kilka razy dziennie przy pelnym wzwodzie, osiagalem pelny wzwód nawet jak nie mialem do konca ochoty i nie bylem w 100% podniecony. Jednak w 3 klasie liceum skonczylismy ze soba i przez rok nie mialem dziewczyny... Po roku przerwy (dzien w dzien masturbacja), w sylwestra mialem zblizenie i? Zgadnijcie :) Niewypał. Mialem półwzwód, ktory nie pozwolil mi "wejsc" w kobiete. Kilka nastepnych zblizen z tą Panią znowu przyniosly podobny skutek... No i skonczylo sie tak, ze po miesiacu przestalem sie z nia spotykac.. i wpadlem w bledne koło.. Nastepny rok znowu to samo, rok przerwy.. az do teraz(znowu masturbacja). Poznalem pewna dziewczyne, z ktora spotykam sie od 2 miesiecy. Naprawde fajna dziewczyna.. ale? No wlasnie.. ten sam problem powrócił. Nie wiem co mam zrobic? Myslicie, ze tak w przeciagu roku mogla zajsc taka diametralna zmiana? Wczesniej nie zwracalem na to uwagi.. a teraz przy kazdym zblizeniu mysle tylko o swoim wzwodzie. Wymienie wam kilka niepokojacych objawów, ktore zauwazylem:
- Mam poranne wzwody, ale sa niepełne ( taki jakby półwzwód, jest twardy, ale calkowicie brak mu sztywnosci.. czy to normalne?Kiedys mialem takie poranne wzwody, ze mialem problemu z oddaniem moczu w toalecie.
- W czasie masturbacji.. zaczynam miec erekcje dopiero przy dotyku ręką(inaczej mam tylko minimalny wzwód).. I zauwazylem, ze masturbuje sie przy nie do konca pelnym wzwodzie.. (To jest cos takiego, ze jak napne penisa.. to jest twardy jak skała.. a jak przestane napinac(ciezka sprawa zmuszac sie do celowego napinania) jest taki nie do konca sztywny i pomimo ze jestem mocno podniecony.. jest twardy, ale nie jest na tyle sztywny zebym nie mogl go wyginac. Czy to jest prawidłowy wzwód?Przyznam sie, ze masturbowalem sie przy takim wzwodzie nieświadomie przez ten caly czas..

Jak jestem przy kobiecie, i dotyka mnie tam.. to wlasnie dochodzi do takiej erekcji jak opisalem.. jednak jezeli mnie nie dotknie... to pomimo, ze jestem podniecony.. nie potrafie osiagnac takiej erekcji. Nawet jak w nią "wejdę" to nic nie pomaga, a nawet calkowicie mi wtedy opada. Strasznie mnie to nurtuje.. jestem mlodym chlopakeim.. dopiero skoncze 21 lat i nie wiem co jest grane. Nie mialem zadnych operacji, nie mialem problemów zdrowotnych. Wczesniej nawet nie wiedzialem, ze moga wystapic takie problemy... a teraz az odechciewa mi sie zblizen. Co mam robic? Chcialbym zebym byl w takim stanie jak 2 lata temu..
 
S

sabinass

Guest
Proszę was o rade, wpadlem w bledne koło i caly czas o tym mysle, az odechciewa mi sie seksu. Jestem teraz na drugim roku studiow.. i moj problem zaczal sie dokladnie rok temu...
W liceum.. 1/2/3 klasa.. nie mialem ZADNYCH problemow, stawal mi na zawolanie.. przy mojej dziewczynie. Potrafilem kochac sie kilka razy dziennie przy pelnym wzwodzie, osiagalem pelny wzwód nawet jak nie mialem do konca ochoty i nie bylem w 100% podniecony. Jednak w 3 klasie liceum skonczylismy ze soba i przez rok nie mialem dziewczyny... Po roku przerwy (dzien w dzien masturbacja), w sylwestra mialem zblizenie i? Zgadnijcie :) Niewypał. Mialem półwzwód, ktory nie pozwolil mi "wejsc" w kobiete. Kilka nastepnych zblizen z tą Panią znowu przyniosly podobny skutek... No i skonczylo sie tak, ze po miesiacu przestalem sie z nia spotykac.. i wpadlem w bledne koło.. Nastepny rok znowu to samo, rok przerwy.. az do teraz(znowu masturbacja). Poznalem pewna dziewczyne, z ktora spotykam sie od 2 miesiecy. Naprawde fajna dziewczyna.. ale? No wlasnie.. ten sam problem powrócił. Nie wiem co mam zrobic? Myslicie, ze tak w przeciagu roku mogla zajsc taka diametralna zmiana? Wczesniej nie zwracalem na to uwagi.. a teraz przy kazdym zblizeniu mysle tylko o swoim wzwodzie. Wymienie wam kilka niepokojacych objawów, ktore zauwazylem:
- Mam poranne wzwody, ale sa niepełne ( taki jakby półwzwód, jest twardy, ale calkowicie brak mu sztywnosci.. czy to normalne?Kiedys mialem takie poranne wzwody, ze mialem problemu z oddaniem moczu w toalecie.
- W czasie masturbacji.. zaczynam miec erekcje dopiero przy dotyku ręką(inaczej mam tylko minimalny wzwód).. I zauwazylem, ze masturbuje sie przy nie do konca pelnym wzwodzie.. (To jest cos takiego, ze jak napne penisa.. to jest twardy jak skała.. a jak przestane napinac(ciezka sprawa zmuszac sie do celowego napinania) jest taki nie do konca sztywny i pomimo ze jestem mocno podniecony.. jest twardy, ale nie jest na tyle sztywny zebym nie mogl go wyginac. Czy to jest prawidłowy wzwód?Przyznam sie, ze masturbowalem sie przy takim wzwodzie nieświadomie przez ten caly czas..

Jak jestem przy kobiecie, i dotyka mnie tam.. to wlasnie dochodzi do takiej erekcji jak opisalem.. jednak jezeli mnie nie dotknie... to pomimo, ze jestem podniecony.. nie potrafie osiagnac takiej erekcji. Nawet jak w nią "wejdę" to nic nie pomaga, a nawet calkowicie mi wtedy opada. Strasznie mnie to nurtuje.. jestem mlodym chlopakeim.. dopiero skoncze 21 lat i nie wiem co jest grane. Nie mialem zadnych operacji, nie mialem problemów zdrowotnych. Wczesniej nawet nie wiedzialem, ze moga wystapic takie problemy... a teraz az odechciewa mi sie zblizen. Co mam robic? Chcialbym zebym byl w takim stanie jak 2 lata temu..

Po pierwsze nie załamuj się, nawet sobie nie wyobrażasz jak wielu facetów ma podobne problemy co Ty. Z dziewczyną najlepiej o tym pogadaj, jeśli okaże się wyrozumiała i jeśli jej naprawde na Tobie zalezy to zrozumie. Jestem w związku ze starszym ode mnie mężczyzną, który miał dokładnie taki sam problem co Ty. Nam rozmowa pomogła, wspólnie znaleźliśmy rozwiązanie.
Nieco niepokojący jest Twój wiek, ale postaram Ci się cos doradzić.
Na pewno od razu odradzam Ci brania mocnych środków chemicznych, nie kombinuj jak tu dostać je "na lewo" bo moze to przynieśc więcej szkody niż pożytku. Jeśli chciałbyś się czymś wspomóc, to z mojej strony polece Ci Penigrę, mojemu facetowi pomogła, choć jest sporo starszy od Ciebie i zaczął stosowac ja dwa tygodnie temu. Już widać efekty. Środek jest bezpieczny, bo wydawany bez recepty.
Nastaw się także psychicznie na poprawę, zacznij częściej myśleć o seksie i ogranicz masturbację.
Tyle rad ode mnie.
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Uważam że jesteś za młody na jakieś tabletki, spróbuj odstawić masturbacje, i unikaj masturbacji przez pewien okres czasu (czytaj. więcej niż tydzień)

Jeśli to nic nie pomoże, to proponuje udać się do lekarza, bo branie leków samemu bez żadnej konsultacji jest to niebezpieczne, a w tym przypadku chodzi o twój męski narząd a więc dla ciebie bardzo istotny narząd i ja na twym miejscu udałbym się do lekarza przed braniem jakikolwiek leków:)
 

Quirel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
335
Punkty reakcji
10
1. Odstawić na trochę masturbację
2. Zaniepokoił mnie bardzo Twój młody wiek. Jeśli nie możesz osiągnąć pełnego wzwodu, mało tego poranny też nie za ciekawy - to śmigaj do lekarza. Problemy ze wzwodem zawsze sugerują jakąś chorobę w tak młodym wieku? Nie masz problemów z nadmiernym stresem? Problemów z sercem?
Koniecznie lekarz, im szybciej tym lepiej.
 

mamuska3333

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Jeśli to nic nie pomoże, to proponuje udać się do lekarza, bo branie leków samemu bez żadnej konsultacji jest to niebezpieczne, a w tym przypadku chodzi o twój męski narząd a więc dla ciebie bardzo istotny narząd i ja na twym miejscu udałbym się do lekarza przed braniem jakikolwiek leków:)
Wiesz, zależy jakich, ja bym tego tak nie ogólniała. Jesli dobrze się orientuję, to ten wymieniony tutaj może być stosowany bez recepty.
Trzymam kciuki za założyciela tematu :eek:k: , na pewno sobie z tym poradzisz, głowa do góry!
 

hylo-for99

spolegliwy
Dołączył
10 Październik 2007
Posty
675
Punkty reakcji
16
Miasto
Polska Południowa
Dobrych kilka lat temu miałem podobny problem .... serio :bag:
myślę podobnie jak moi przedmówcy, ogranicz masturbacje, zrób sobie stary kilka-kilkanaście dni luzu :tak: ze swojego doświadczenia wiem że na pewno ma to wpływ na "jakość" wzwodu....
pozdr :papa:
 

mamuska3333

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Dobrych kilka lat temu miałem podobny problem .... serio :bag:
myślę podobnie jak moi przedmówcy, ogranicz masturbacje, zrób sobie stary kilka-kilkanaście dni luzu :tak: ze swojego doświadczenia wiem że na pewno ma to wpływ na "jakość" wzwodu....
pozdr :papa:
A jesli to nie pomoże pozostaje Ci kuracja.
Jakby tak się stało, radze nie bagatelizować problemu tylko się wzmacniać, plus dobrze sprawdzić bezpieczeństwo i skład preparatu (ulotka).
 

Loner

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
148
Punkty reakcji
0
Jakie są główne przyczyny impotencji w młodym wieku?

1Przyczyny psychogenne

* stany nadmiernego stresu i niepokoju
* depresja
* lęk przed niepowodzeniem kontaktu seksualnego

2Przyczyny fizyczne

* choroby serca, cukrzyca, zaburzenia hormonalne, choroby neurologiczne
* tytoń( paczka dziennie prowadzi do szybciej impotencji niż myślisz)
* alkochol( niskie libido, zaburzenia zwodu- wystepuje u około 60% ludzi uzależnionych od alkoholu)
* nadużywanie leków przede wszystkim (psychotropowe,nadciśnieniowe)
* zażywanie środków dopingujących w szczególnosci sterydów prowadzi do wczesnej impotencji
 

mamuska3333

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Jakie są główne przyczyny impotencji w młodym wieku?

1Przyczyny psychogenne

* stany nadmiernego stresu i niepokoju
* depresja
* lęk przed niepowodzeniem kontaktu seksualnego

2Przyczyny fizyczne

* choroby serca, cukrzyca, zaburzenia hormonalne, choroby neurologiczne
* tytoń( paczka dziennie prowadzi do szybciej impotencji niż myślisz)
* alkochol( niskie libido, zaburzenia zwodu- wystepuje u około 60% ludzi uzależnionych od alkoholu)
* nadużywanie leków przede wszystkim (psychotropowe,nadciśnieniowe)
* zażywanie środków dopingujących w szczególnosci sterydów prowadzi do wczesnej impotencji
Przyczyn wiele, ja słyszałam też że cynk może wspomóc organizm i wspomóc potencję. http://www.innastrona.pl/lifestyle_erekcja.phtml - tutaj też ciekawy artykuł o problemach z potencją do poczytania :)
 

Giaur

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
masz chłopie problemy wal dalej i nie przejmój się dziewczynami, jak mój znajomy powiedział: masz kiepskich rówieśników, ciesz się z radosnych filmików;)
 

doradca_Liderin

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
Czy udało Ci się już rozwiązać swoje problemy? Moim zdaniem jedną z głównych przyczyn Twojego problemu mogła być psychika. Po pierwszym nieudanym stosunku zbyt mocno się stresujesz. Czy podczas tego roku przerwy po zerwaniu z dziewczyną zmienił się Twój tryb życia (sposób odżywania, aktywność fizyczna)? Skorzystałbym na Twoim miejscu z porady lekarskiej. Suplementy dostępne nawet bez recepty powinny być zalecane przez lekarza, ponieważ mogą tylko nienaturalnie maskować objawy.
 

modek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2013
Posty
44
Punkty reakcji
0
ja mialem ten sam problem poszedlem z tym do lekarza specjalisty, a on polecil mi suplement diety np. erekton i biore juz ponad miesiąc i widze efekty wiec warto i polecam osobiscie bo mam ochote na sex znowu
 

jopafup

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Od roku zmagałem się z tym krępującym problemem – przedwczesnego wytrysku... Wstydziłem się pójść do lekarza i do apteki... Co miałem powiedzieć? Poproszę coś na opóźnienie wytrysku.... Masakra. Nie wiedziałem, co z tym problemem zrobić, jak go rozwiązać? Moja żona domyśliła się, co jest na rzeczy...w końcu nasz seks trwał jakieś 3 minuty! Tragedia! Postanowiliśmy razem rozwiązać ten problem... Najpierw domowe sposoby – ćwiczeni itd. Niestety nie przyniosły efektów. Potrzebowałem czegoś więcej. Trafiłem na ranking tabletek na potencję i zdecydowałem się na zakup preparatu Eron Plus – to była bardzo dobra decyzja! Eron Plus działa natychmiastowo i daje pełną erekcję! W końcu moje życie intymne zaczęło istnieć!
 

K4514

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Czy przez ten czas nie przeżyłeś dużych stresów? Czy nie jestes otyły? Czy nie zażywałeś sterydów oraz jak wyglada sytuacja z papierosami, alkoholem albo innymi używkami?

Najlepiej zrob badania testosteronu, prolaktyny, estradiolu i kortyzolu ewentualnie tsh
 
Do góry