Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Plastry antykoncepcyjne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#41 owa-ll

owa-ll

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 51 postów

Napisano 15 październik 2011 - 19:15

a wiecie ze mozne bedzie tak ze farmaceuta odmowi ci sprzedarzy tabeletek antykoncepcyjnych
  • 0

#42 kitel

kitel

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów

Napisano 15 październik 2011 - 22:06

ech, jeżeli to co mówisz jest prawdą, to źle się dzieje w naszym państwie ...
  • 0

#43 owa-ll

owa-ll

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 51 postów

Napisano 16 październik 2011 - 07:19

to sie dopiero ma wydarzyc :) jeszcze zbieraja podpisy itd. miejmy nadzieje ze nie przejdzie
  • 0

#44 blekintooka

blekintooka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 16 październik 2011 - 10:13

przeciez to nie przejdzie... juz to widze: wiadomosci zatrzymano groznych przestepcow, znaleziono przy nich trzy kartony prezerwatyw, sprawe przejela prokuratura i zainteresowal sie nia episkopat... :ninja2: panstwo-groteska
  • 0

#45 owa-ll

owa-ll

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 51 postów

Napisano 17 październik 2011 - 18:25

cicho bo moja kobieta wlasnie zmienila tabletki na levomine i miejmy nadzieje ze bedzie w koncu dobrze
  • 0

#46 Guest_natulka123_*

Guest_natulka123_*
  • Goście

Napisano 17 październik 2011 - 21:26

Temat w sumie jest o plastrach co ? :) Ale faktycznie one są droższe. Plus ich jest chyba tylko taki że nie trzeba pamieta o konkretnej godzinie tak jak przy tabletce. Levomine obiło mi się o uszy gdzies , chyba kuszą niską ceną.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#47 kitel

kitel

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów

Napisano 18 październik 2011 - 07:54

Niska cena a do tego wysoka satysfakcja :)
  • 0

#48 owa-ll

owa-ll

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 51 postów

Napisano 18 październik 2011 - 15:51

miejmy nadzieje by byla wysoka satysfakcja :P licze na dobre efekty
  • 0

#49 Millenka

Millenka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 październik 2011 - 19:28

Ja również przez jakiś czas używałam plastrów..ale nie byłam zbyt zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że zdarzyło mi się, że się nie raz odkleił, brudziły się rogi plastra co nie wyglądało zbyt higienicznie i przyklejały do bielizny albo do ubrań. Jedyny plus to to że codziennie nie trzeba o tym pamiętać. No i względny zdrowotne..nie obciążają tak bardzo wątroby jak tabletki. Jednak mimo wszystko zdecydowanie wolę brać pigułki.
  • 0

#50 am21

am21

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 marzec 2012 - 10:10

Cześć wszystkim, mam pewne pytanie od 2 miesiecy mam naklejone plastry antykoncepcyjne, od trzech dni biore antybiotyk DUOMOX, nurtuje mnie jedno pytanie bo w ulotce DUOMOXU jest napisane "Jednoczesne stosowanie amoksycyliny i doustnych środków antykoncepcyjnych moze powodować zwiększenie czestotliwosci miesiączek oraz zmneijszać skuteczność antykoncepcji" DOustne środki czyli chodzi tylko o tabsy, czy to moze chodzi o ogollnie o kazda metoda, Jak myslicie mam sie zabezpieczac z chłopakiem przez jakis okres czy to nie dotyczy tych plastów??Mial juz ktos moze podobny przypadek?

Użytkownik am21 edytował ten post 16 marzec 2012 - 10:12

• 0

#51 Asiura92

Asiura92

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów

Napisano 29 marzec 2012 - 09:29

Cześć dziewczyny mam problem, a mianowicie współżyłam z moim mężczyzną i przypadkiem zerwaliśmy plaster i chciałam go przykleić ale on nie przylega już tak jak powinien (tzyma sie ale jest pomarszczony itp) co mam robić? nakleić nowy? jak nakleje nowy to będzie juz ten przed 7 dniową przerwą kiedy powinnam go odkleić?
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#52 nieśmiertelna

nieśmiertelna

Master

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2568 postów

Napisano 30 marzec 2012 - 07:55

poczekaj do momentu az trzeba bedzie nakleic nastepny plaster, a przez ten czas uzywajcie prezerwatyw albo sie wstrzymajcie.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#53 paclapka

paclapka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 maj 2012 - 17:03

Witam. Rozpoczelam uzywanie plastrow Evra we wtorek gdy dostalam miesiaczke, z tego co czytalam w internecie i co mowia moje kolezanki, ktore ich uzywaja, to, ze okres im sie skrocil, zamiast 5-6 dni mialy 2 gora 3 podczas naklejenia pierwszego plastra. Ja mam okres 4 dzien i nie jest mniej obfity badz sie nie skraca. Czy to oznacza, ze plastry nie dzialaja? Obawiam sie, ze cos jest nie tak. Zazwyczaj okres mam 7 dni.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0