The Vampire Diaries

Buśka

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
372
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Szczecin- sercem -> Madryt :*
To tak jak w temacie "Pamiętniki wampirów" Oglądał już ktoś ten serial? Co o nim sądzicie?
W Polsce jeszcze go nie emitują ale w necie można już zobaczyć pierwsze 10 odcinków. Jak dla mnie bomba! Bije na głowę Zmierzch i Księżyc w Nowiu :D
 

Neo84

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
25
Zgadzam się, serial dużo lepszy niż kiczowaty i nudny jak flaki z olejem Zmierzch :eek:k:
 

LukC

PTC GURU
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
1 357
Punkty reakcji
97
True Blood jest lepszy.

Bardzo dobry serial, ale raczej nie można porównywać do Vampire Diaries ;)


Co do samego VD to bardzo pozytywne zaskoczenie. Spodziewałem się jakiegoś drętwego romansidła al'a Zmierzch, a otrzymałem bardzo fajny serial :eek:k:
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
świetny serial, zaczęłam oglądać przez przypadek a skończyło się na tym, że obejrzałam wszystkie 10 odcinków praktycznie w dwa dni :D . A jutro z tego co wiem będzie następny odcinek :eek:k:
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Bardzo dobry serial, ale raczej nie można porównywać do Vampire Diaries ;)


Co do samego VD to bardzo pozytywne zaskoczenie. Spodziewałem się jakiegoś drętwego romansidła al'a Zmierzch, a otrzymałem bardzo fajny serial :eek:k:
Spróbuję do tego podejść jeszcze raz skoro tyle osób to poleca, chociaż to nie musi znaczyć że jest dobry :p

Na początku mnie jakoś nie zachwycił.
 

LukC

PTC GURU
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
1 357
Punkty reakcji
97
Nooo ja obejrzałam 11 odcinek i jestem po nim w szoku nie spodziewałam się takiego obrotu wydarzeń :D

Mi się 11 ep nie podobał. Trochę na siłę te wszystkie wyjaśnienia i mało wiarygodne. Spodziewałem się czegoś lepszego :(
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
no właśnie, 11 mnie też nie zachwycił :/ taki trochę nudnawy a po końcówce 10 spodziewałam się czegoś ciekawszego
 

Buśka

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
372
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Szczecin- sercem -> Madryt :*
I jak wam się podobał odcinek 12? :D
Ja myślałam, że Anna jest człowiekiem, a tu po ostatnim odcinku okazuje się, że jest wampirem. ;] :mruga:
 

Lavender91

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
przeczytałam najpierw książkę, przypadkiem, a potem nie mogłam doczekać się serialu. Jak większości bardzo mi się podobał i naprawdę nie jest tak nudny i kiczowaty jak Zmierzch.
Co do 11 odcinka to taki obrót sprawy był dla mnie niespodziewany, spodziewałam się większej akcji ale nie ma co narzekać, czekam na kolejny. pozdrawiam :)
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Ja właśnie jestem przed 11 odcinkiem, na początku uważałam to za szmirę ale coraz bardziej mnie wciągał. No zobaczę zaraz co się w tym 11 wydarzy. Jak na razie to jest ciut lepsze niż True Blood.
 

Buśka

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
372
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Szczecin- sercem -> Madryt :*
Ja obejrzałam True Blood i dalej uważam, że Pamiętniki Wampirów są o niebo lepsze... Walencja oglądaj dalej bo od 10 odcinka zaczyna się więcej dziać :D
Ja się już nie mogę doczekać 15 odcinka niestety dopiero 25 marca będzie :(
 

kiljaden

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
138
Punkty reakcji
0
W czym niby te pamiętniki mają być lepsze do True Blood? Chwile mnie nie ma i tu takie dzwonki. Zobaczyłeś 2 sezony Czystej Krwi?
 

Buśka

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
372
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Szczecin- sercem -> Madryt :*
Jeśli to pytanie do mnie to tak widziałam obie serie i dalej podtrzymuję swoja poprzednią wypowiedź. Po prostu klimaty Pamiętników są mi bliższe niż Czystej Krwi.
 

truebloodclubpl

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeśli to pytanie do mnie to tak widziałam obie serie i dalej podtrzymuję swoja poprzednią wypowiedź. Po prostu klimaty Pamiętników są mi bliższe niż Czystej Krwi.
Ja wolę czystą krew za dojrzałość i poruszanie kwestii tolerancji w społeczeństwie. w Pamiętnikach niestety odnajduję zbyt wiele elementów skierowanych do nastolatek i prawdopodobnie to sprawia, że nie jest to mój faworyt.
 
Do góry