Pomoc w zrzuceniu kilogramów

Mikee

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
mam 20 lat i ważę ponad 90 kg przy wzroście 178 cm. Wcale nie czuję się dobrze z tym jak grube mam uda i odstający brzuch. Chciałbym jakoś się pozbyć kilku(nastu) kilogramów. Niestety nie za bardzo mam możliwość się ruszać, dosyć długo mam zajęcia a weekendy zapracowane. Zastanawiam się nad kupnem czegoś w rodzaju orbitreka.. Czy to dobry pomysł? Można dzięki temu szybko schudnąć? Może jakieś suplementy?

Liczę na waszą pomoc,
pozdrawiam.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
poczytaj o diecie low carb w necie. do tego kup rowerek stacjonarny i stepper. i ruszaj z tymi aerobami i deita. pozdrawiam.
 

never_mind

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Zdrowe regularne posilki. Zmniejszyc menu do minimum. 3 posilki dziennie, gdy glod doskwiera napelnic zoladek woda i wycisnac cytryne. Spac regularnie, nie spac po posilku. Orbitrek moze byc. suplementy moga byc jezeli bedziesz na diecie, bo podkreslam jest to SUPLEMENT DIETY. L-karnityna powinna pomoc. Pozdrawiam
 
R

robert.sk

Guest
never_mind napisał:
Zdrowe regularne posilki. Zmniejszyc menu do minimum. 3 posilki dziennie, gdy glod doskwiera napelnic zoladek woda i wycisnac cytryne. Spac regularnie, nie spac po posilku. Orbitrek moze byc. suplementy moga byc jezeli bedziesz na diecie, bo podkreslam jest to SUPLEMENT DIETY. L-karnityna powinna pomoc. Pozdrawiam
Masz rację, orbitrek to wspaniała rzecz jak chce się zrzucić kilka kg.
Ja miałem zapisać się na siłownie w grudniu ale zamiast tego kupiłem do domu orbitrek.

Efekty: zrzuciłem juz 14 kg :) Tylko pamiętaj przy zakupie, żeby wybrać coś dobrego i wytrzymałego, polecam: http://mmo.pl/1832-orbitrek-magnetyczny-be-6730.html
Ja właśnie jego kupiłem. Chyba jest niezniszczalny :)
 

Natasza1985

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
36
Punkty reakcji
0
Orbitrek fajna sprawa. Najlepiej jest ćwiczyć z samego rana na czczo zaraz po obudzeniu to szybciej się spala tłusczyk bo mniej glikogenu się ma :)
 

Ewek8mm

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2015
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Nie rób nic na własną rękę jeśli nie chcesz mieć w krótkim czasie efektu jo-jo. Radzę zasięgnąć porady profesjonalisty dietetyka!
 
Do góry