Filmy w stylu...

szczęśliwa

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2005
Posty
31
Punkty reakcji
0
słuchajcie.. :) znacie jakies filmy o przyjazni.. takiej prawdziwej, ponad wszystko.. o lojalnosci, zgranej ekipie itd. takie jak np. hooligans..? prosze jak jakies znacie to piszecie. ;) dzieki
 

b.rutka

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
o ja znam świetny film o takich kumplach zgranych :D do tego zabawny że ho ho :p zwie się supersamiec - ostatnio widziałam go u koleżanki na dvd i tak mi się spodobał że chyba sama sobie kupie haha
 

kamillo031

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Jasło
Jeśli spodobał ci się film, jego klimat, a szukasz czegoś w ten sam deseń - pisz tutaj. Caleb.

Szukam filmów typu "Szybcy i wściekli". Jeśli znacie jakieś to prosze o podzielenie się nimi ze mną.
 

paczek1262

w ryj?
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
912
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Łódź
Niestety, chyba nie będę w stanie Ci pomóc, ale jeśli ktoś zna filmy w klimacie:

- Iluzjionista
- Prestiż

Będę b. wdzięczny za podanie tytułów. Chodzi mi głównie o to żeby film toczył się tak ok XVIII, XIX wiek. Bardzo lubię tamtejsze klimaty
 

Smutna_Kredka

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Nibylandia
Poszukuje filmów o zbuntowanej/trudnej młodzieży.
Bardzo proszę podanie jakiś tytułów.
Z góry dziękuję.
 

Tao

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
449
Punkty reakcji
0
Miasto
Domek na Hawajach
Szukam filmów typu "Szybcy i wściekli". Jeśli znacie jakieś to prosze o podzielenie się nimi ze mną.
O ile mnie pamięć nie myli to 'Jazda na krawędzi' było też w tych klimatach.
Chodzi mi głównie o to żeby film toczył się tak ok XVIII, XIX wiek. Bardzo lubię tamtejsze klimaty
Na myśl przychodzi mi 'Marzyciel', ale hmm.. No Sam oceń czy film Ci podchodzi.
a coś w stylu ' beautiful & crazy' albo ' trzynastka ' ?
Co prawda sam nie widziałem jeszcze tego filmu, ale jest taki nowszy film 'Juno'. Historia opowiada o dziewczynie, która zbyt wcześnie zaszła w ciąże. Są jeszcze polskie 'Galerianki' (ten film można znaleźć nawet na youtubie), ale osobiście nie polecam. Może 'Cześć Tereska'?
 

Penelopaaa

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
hej Wszystkim ! Mam prośbe do speców od filmow...przeszukalam całe forum, przeglądałam rozne filmy ale to czego szukam - nie znalazlam... :(

Mianowicie poszukuje jakiegoś naprawdę fajnego, ciekawego filmu, najlepiej komedia romantyczna ( film do obejrzenia na wieczór z mężczyzną ) znam sporo filmow, ale zaden sie nadaje bo :

1/ film nie może być nudny :bober:

2/ żaden musical :D (step up i td odpadają )

3/ żaden w stylu "tylko mnie kochaj'' czy "ona to on" :afro:

4/ niewskazana zbyt duża ilość scen erotycznych (ale kilka wskazanych) :hahaha:


cos dla 30latków , a nie dla .... :D :D :D chodzi mi o połączenie "dumy i uprzedzenia" z " Milosc-nie przeszkadzac" wiem, wymagajaca jestem :D ale licze na waszą inwencje bo juz naprawde wszystko przeszukalam i nie mam pomysłu ...

macie jakie pomysły??? za każdą propozycję z góry dziekuje :klaszcz: :klaszcz:
 

łasiczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2006
Posty
39
Punkty reakcji
0
z komedii romantycznych to moze Ja cię kocham a Ty śpisz, 50 pierwszych randek, Jak stracić chlopaka w 10 dni, Jak w niebie
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Oglądać komedię romantyczną z facetem ? Ja jak chodzę z dziewczyną do kina na tego typu filmy to aż mi się coś w środku przewraca, gdy muszę oglądać te jakże 'ambitne' produkcje. :mruga:.
 
Do góry