Pomoc przy rozprawce

Status
Zamknięty.

kajut

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Szukam kogoś kto by mógł mi sprawdzić czy dobrze napisałam rozprawkę ;)Bardzo proszę o pomoc.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Możesz tutaj wkleić o ile nie obawiasz się, że później Twój nauczyciel/nauczycielka nie posądzi Cię o plagiat.

@edit. nie odświeżyłem okna

To tak:
W tezie. Powtórzenie "prawdziwego przyjaciela" zastąp jedno czymś innym.
Potem piszesz wysłucha Cię doradzi - to są zwroty bezpośrednie a kończysz zdanie
czy też podzieli radość drugiej osoby - to trochę nie zrozumiałe dla mnie
Potem gdy stawiasz jakieś założenie powinnaś je uargumentować piszesz, ze pierwszym
argumentem na to że warto posiadać przyjaciela jest to, że on Cię wysłucha
potem po linijce pełnej przykładów trochę kosmicznych przechodzisz do bezinteresowności i "Małego księcia"
Pokazujesz cytat o magazynach ale pozostawiasz go bez żadnego komentarza - więc wisi on jakby w powietrzu. W sumie jest w nim zawarte przesłania, iż ludzie nie mają
prawdziwych przyjaciół - więc co ono tu robi?
Zamiast zwrotów dwójkę, dwóch lepiej chyba zabrzmi - dwoje.
reszta jest trochę chaotyczna - niby jakieś przykłady z literatury ale wygląda bardziej jak jakaś wygooglowana lista z hasła "przyjaźń w literaturze" czy coś w tym stylu.
"Dalej sądzę, że przyjaźń jest bardzo ważna dla drugiego człowieka."
Lepiej dla ludzi, dla drugiego człowieka coś chyba mało sensu ma.

To tyle ode mnie.
 

marcia18

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam wszystkich jestem pierwszy raz na tym forum. Przychodze tu z prosba o pomoc bardzo potrzebuje rozprawki do 8 stycznia 2010 musze ja juz doniesc wiem ze tak pozno prosze o pomoc ale mam nadzieje ze ktos mi pomoze bardzo bym prosila. oto jest temat rozprawki: Tych wartości żaden pieniądz nie zastąpi udowodnij że powyższe stwierdzenie jest prawdziwe i wskaż jakie to wartości? jak by co przyślijcie na mojego meila marcia0@autograf.pl dzieki i czekam za pomoca
 
K

kinga_sc

Guest
Hihi...
Rotek chodź napiszemy:D
Będziem leszczemm:D

Wujek Google dużo wie a autorka mogłaby tam poszperać.
Ach to lenistwo.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Hihi...
Rotek chodź napiszemy:D
Będziem leszczemm:D

Wujek Google dużo wie a autorka mogłaby tam poszperać.
Ach to lenistwo.

gdybym tylko miał czas. Ja motywacji żeby się pouczyć do sesji nie mam a co dopiero rozprawki komuś pisać :p
jak piwo postawi to co innego
 

Suzu

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam. Żeby nie zaczynać nowego tematu napiszę tutaj. Jestem nowy na forum i wylądowałem tutaj z takim oto problemem. Nie mam pojecia jak skonstruować wstep do rozprawki na temat: "Żartem i serio o wadach Polaków w wybranych utworach literackich renesansu i baroku", biorąc pod uwagę to, że wybrane utwory z renesansu to: „Odprawa posłów greckich”, „Pieśni” i fraszki Kochanowskiego, a z baroku: utwory Potockiego i Paska.
Bardzo bym prosił o pomoc, chociaż w małym stopniu, ponieważ nie moge sobie z tym sam poradzić. Z góry dziękuję.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Ekhm a to ma być rozprawka czy prezentacja maturalna bo coś chyba nie tak :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry