Jaki sport pomoze mi schudnać.

Status
Zamknięty.

kisiel1992

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Mam oponkę na brzuchu. Chcę się jej pozbyć. W jakim sporcie najwięcej się spala kalorii.
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Ja polecam bieganie. Do utrzymania kondycji i zdrowego wyglądu, zaleca się trening 3x30x130. Czyli ćwiczenie 3 razy w tygodniu, po 30min, ze średnim tętnem 130.
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Tego ci nie powiem. To zależy od ogólnego metabolizmu i tego jak wyglądasz w tej chwili.
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
To logiczne. Jeśli naprawdę chcesz schudnąć, wiesz na pewno dobrze jakich rzeczy powinieneś unikać. Poza tym, nie jeść późną porą, jeść często a skromnie i dokładnie przeżuwać =).
 

kisiel1992

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Z tymi nie odpowiednimi rzeczami nie jest źle. Jak byłem mniejszy to praktycznie codziennie żarłem chipsy. Teraz już nie. W KFC i McDonaldzie dawno nie byłem. W tym roku byłem w takich restauracjach 3 razy z czego 2 razy kupiłem shake a jaz- frytki. Alkoholu też nie pijam :D
 

Keehl

positive thinking sucks
Dołączył
4 Grudzień 2009
Posty
982
Punkty reakcji
35
Miasto
Śląsk Cieszyński
Od siebie dodam pływanie - też skuteczne, a nie obciąża ciała tak jak bieganie. Biegać też trzeba umieć, poczytaj o tym zanim zaczniesz, bo możesz mieć później problemy z kolanami na przykład.
Modny ostatnio nordic walking podobno również pozwala spalić kalorie i ogólnie poprawić kondycję, ale nie próbowałem, więc nie wiem.
Z diety odpadają też wszelkie napoje typu Cola i Sprite oraz soki (duużo cukru). Jak chcesz, możesz się naturalnie wspomagać czerwoną herbatą - podobno przyspiesza spalanie kalorii, a przy tym całkiem dobra jest ;)
 

kisiel1992

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Z jedzenia. Napiszę co jem, kiedy i ile:
* śniadanie: około 6.50-7.00: miska płatków i herbata słodzona
* w szkole: 8.00-14.25: 4 kromki jasnego chleba z szynka i 0,5l herbaty z cukrem
* obiad: 15.00: różnie: najczęściej mięso, ziemniaki i buraki lub kapusta pekińska :D
* kolacja: 18.00-20.00: 2 kromki chleba z szynką, herbata. Czasem jajecznica lub makaron ze śmietaną, grochem i mięsem.
 

Keehl

positive thinking sucks
Dołączył
4 Grudzień 2009
Posty
982
Punkty reakcji
35
Miasto
Śląsk Cieszyński
Ja się tam jakoś bardzo mocno nie znam, ale:
Jasny chleb zamieniłbym na ciemny, albo takie pieczywo Vasa, czy jakoś tak. Herbaty bym nie słodził, dla zasady :D
Kolacja o 20:00 to za późno. O 18 najpóźniej (btw to ja nie wiem jak tak można...), makaron ze śmietaną, grochem i mięsem to zdecydowanie za ciężko.

http://www.sfd.pl/ na tym forum ci lepiej doradzą, jest duuużo takich tematów, dobrze otagowanych, więc ja wpiszesz w wyszukiwarkę odpowiednie zaklęcie to znajdziesz mnóstwo informacji.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
poczytaj o diecie low carb, do tego aeroby i sie spalasz
 

77mati77

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
W zimie narty biegowe- schudłem o 8,5 kg a przez resztę roku nordic walking. To nie tylko odchudzenie ale też spacer na powietrzu, wzmocnienie mięsni i często także nowe znajomości z innymi "nordikarzami" Wystarczą buty i kije do nordic walking
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
W zimie narty biegowe- schudłem o 8,5 kg a przez resztę roku nordic walking. To nie tylko odchudzenie ale też spacer na powietrzu, wzmocnienie mięsni i często także nowe znajomości z innymi "nordikarzami" Wystarczą buty i kije do nordic walking

b2d444afd374669c.jpg

Gratulacje!
 
Status
Zamknięty.
Do góry