Poradnik „Jak dbać o penisa, tak żeby wyglądał...

kotto

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
http://matuch.blox.pl/2009/11/Poradnik-8222Jak-dbac-o-penisa-tak-zeby-wygladal.html

Rozbiło mnie to :D
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
daje do myslenia :] ale tak naprawde dla kazdego faceta ktory zna slowo higiena to wszytsko rozumie sie samo przez sie, no moze z tym goleniem to przesada...
 

Krolik_1993

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Nibylandia
Hah dobre, dobre ale właśnie jak pan Troll napisał każdy kto zna higienę osobistą powinien to wiedzieć.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Ameryki artem nie odkryto, ale wielu powinno wziac do serca :)
 

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
Golenie? Jak najbardziej.Moze byc tez podcinanie,ale gąszczu tam nie zniose, zwlaszcza latem . a co do tych porad to jakos ameryki nie odkryto jak ktos up napisal
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
lepiej bym tego nie napisał;] bez owijania w bawełnę.. tak jak się tłumaczy prawdziwemu chłopu :D hahahah
rewelka!!!! powiem szczerze że fakt.... jak zacząłem się golić ale nie na 0 a tak delikatnie zostawiam, no tyle że jaja na zero;] to czuję się bardzo higienicznie, zresztą jak po treningu jestem spocony to nie czuć tak;]
 

Shaga

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
rewelacyjna instrukcja :) dla tych co się nie myją a chcą :sexy:
 

sosenos

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2013
Posty
19
Punkty reakcji
1
Trochę szkoda, że niektórym z nas trzeba to w ten sposób tłumaczyć i ten artykuł był odkrywczy, a sądząc po reakcjach kobiet na ten artykuł jest on faktycznie przydatny. Może powinno się na autobusach rozwiesić?
 

Verox

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
104
Ktoś kto nie dba o higienę w tych miejscach musi być naprawdę ograniczonym człowiekiem. Przypomnę jednak, że to działa w obie strony! Panie również powinny pamiętać o tych sprawach i dbać o higienę intymną jeśli chcą żeby ich facet zadowolił w podobny sposób :) KOCHAM PASY STARTOWE! :)
 
Do góry