Recenzja

Status
Zamknięty.

yuiop1

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Mam napisać recenzje z filmu "Wszystko będzie dobrze".Problem jest w tym ze nigdy nie pisałem recenzji i proszę o pomoc albo gotowca.
 

yuiop1

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Dzięki ale poczytałem i nic z tego proszę o gotowca lub o ropoczęcie i zakończenie recenzji dam tego + ; p
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
No ej.
Przecież nikt ci gotowca nie napisze ;]
To nie jest takie trudne... Najpierw podajesz info o filmie - reżyser, scenarzysta, aktorzy, rok premiery itp. Potem opisujesz fabułę i swoje wrażenia - czy film ci się podobał. Wspomnij też o muzyce, czy pasowała, była wzruszająca itd. I na końcu podsumowanie, ogólne wrażenia, polecasz/nie polecasz oglądanie go, uzasadnienie.
Powodzenia BB) Jak jeszcze czegoś nie będziesz pewny, to pytaj, ale nie oczekuj, że ktoś napisze ci cały tekst. ;)
 

yuiop1

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
No to chociarz chce zakonczenie czy polecasz go czy nie polecasz go i uzasadnienie ,a resztę sam zrobię proszę
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Ja ci tego nie napiszę, bo nie widziałam filmu i nie wiem, czy go polecić i dlaczego xD
Omg, czy ty naprawdę nie potrafisz napisać takiego zakończenia? :bag:
Najprostsze z możliwych - film jest/nie jest warty obejrzenia. I tu zawierasz cechy filmu-nie wiem, jakie, nie widziałam-np. był smutny, ckliwy, mówił o rzeczach ważnych, o historii świata/Polski itd, która to zmieniła coś ważnego, bla bla bla.... Tych cech masz mnóstwo do wyboru, wystarczy pomyśleć ;) Możesz też poszukać jakiejś recenzji na necie i wzorować się na niej (ale nie przepisywać :])
 

yuiop1

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
A co ty myślisz że po co pisze na forum ; d dlatego że jestem słaby w nauce ; d nadal proszę o te zakończenie !!! ; (
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
A nie masz własnego zdania na temat filmu? Musisz mieć gotowce/opinie innych ludzi? :bag: Ok, rozumiem, że możesz być słaby w nauce, ale recenzję, i to jeszcze z taką podpowiedzią dałbyś radę sam napisać, naprawdę. ;]
Btw, do której klasy chodzisz?
 
Status
Zamknięty.
Do góry