Naprawdę tanie noclegi

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Witam.
Mój problem nie jest wielki jednakże bardzo uporczywy. Od pewnego czasu poszukuję naprawdę tanich noclegów na terenie Śląska. Niestety wszystkie oferty opiewają na 20 do 35 zł wzwyż i pochodzą one z miejsc bardzo dobrze znanych innym turystom.
Bardzo bym prosiła osobę (osoby), która/e ma/ją pojęcie o naprawdę tanich noclegach na jakiś mało znanych wioskach, wsiach czy małych miasteczkach. Byłabym naprawdę bardzo, bardzo wdzięczna :)
 
W

www.noclegi.com.ua

Guest
Tanie noclegi we Lwowie, Kijowie, Odessie oraz innych miastach Ukrainy na stronie www.noclegi.com.ua
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Niestety chyba nie będzie łatwo znaleźć tańszych noclegów niż 20 - 35 zł. No chyba, że będziesz mieszkała u swoich znajomych albo u rodziny znajomych... inaczej taniej się nie da. Wiem, bo sama jak pojechałam z moimi znajomymi na weekend w Beskid Wyspowy... straszna dziura a cena za noc 35 zł... więc nie wiem, czy znajdziesz coś taniej na terenie śląska
 
K

kinga_sc

Guest
20zł cóż to za noclegi?
Pod Tarnowem wiem, że 35zł.
To chyba najtaniej.
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Wydaje mi się, że ceny noclegów, które podajesz są już optymalnie niskie. Raczej bym został na Twoim miejscu przy tych ofertach które masz, bo serio - taniej już nie będzie. I tak jestem zaskoczony, że ceny są na tyle niskie. No, ale jak się uprzesz, to możesz szukać np. w schroniskach młodzieżowych.
 

niezlafruzia

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Jak chcesz znaleźć tanią ofertę, to warto sobie zerknąć na tę stronę www.urlopwpolsce.pl/ogloszenia/ Można sobie tam zamiesić ogłoszenie, a tym samym znaleźć fajną i niedrogą ofertę. Zresztą to całkiem fajna opcja szukania noclegu - na pewno może się przydać osobom, które planują jakiś wyjazd.
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
No właśnie ja znam też podobny serwis ideatur.pl - mają bardzo dobrze uzupełnioną bazę hoteli i hosteli z polski, czech i słowacji. Dodatkowo można tam znależć sporo istotnych informacji turystycznych, które przydadzą się podczas podróży.
 
R

Redyk

Guest
Teraz ciężko znaleźć nocleg za 20 zł... Jeżeli już to ceny zaczynają się od 30 zł w górę,w zależności do standardu itd. Ze swojej strony mogę jedynie zaprosić w góry,do nas www.redyk.pl
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Wydaje mi się, że na ideatur.pl możesz coś znaleźć. Mają tam sporą bazę noclegową i to w niskich cenach. W sumie często tam zaglądam, kiedy wybieram się gdzieś w Polskę, przynajmniej można szybko zrobić rezerwację i zająć się przygotowaniami do wyjazdu ;)
 

carlos44

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
<p>uważam, że powinnaś zacząć poszukiwania od Łeby. Tutaj chyba najłatwiej będzie znaleźć domek o jakim marzysz. Sprawdź stronę <a href="http://www.noclegileba.pl"><strong>łeba noclegi</strong></a>. Znajdziesz na niej kilkanaście różnych propozycji, w różnych cenach, o różnych standardzie.</p>
 

pospolity

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Może ktoś poleci mi dobry "lokal do spania" i tani (na studencką kieszeń) w Trójmieście. Bardziej ze wskazaniem na Gdańsk.
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi ;)
 
K

Klaudia192

Guest
Jeżeli jeszcze szukasz noclegu, to zerknij na ofertę portalu topnocleg.pl
Ja co roku wyjeżdżając na wakacje szukam tam sobie pokoju. Można tam znaleźć większość obiektów noclegowych, więc mamy pełne rozeznanie :) Na stronie podane są ceny za dobę w danym obiekcie, jest szczegółowy opis, wiele zdjęć, także możemy określić swoje kryteria i znaleźć coś dla siebie. No i ważne, że proponowane na tej stronie obiekty noclegowe są sprawdzane, nie ma więc mowy o ewentualnej nierzetelności danego ogłoszenia.
 

Piotr Piasecki

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Co prawda to nie na Śląsku, ale Zachęcam do sprawdzenia nocleg za 4 zł w Gdańsku i Poznaniu www.lagitarra.com
 
S

Sylwia1234

Guest
W temacie tanich noclegów mogę polecić coś w Międzyzdrojach: www.e-wczasy.pl/noclegi,miedzyzdroje
 
E

Ejan87

Guest
Co prawda to nie na Śląsku, ale Zachęcam do sprawdzenia nocleg za 4 zł w Gdańsku i Poznaniu www.lagitarra.com

Ojjjj za 4zł??? To gdzie to takie tanie? i co w tym jest? Słyszałam o tanich noclegach, ale nie aż tak ;p w stolicy znam fajny hotel - Aramis, gdzie można przenocować za co prawda ponad 100 zł, ale jak na Warszawę, to tylko ponad 100 zł :) a poza tym miły hotel i w centrum.
 
J

jadwinia

Guest
W Warszawie to ja znam też hotel Atos i patrząc na mapę widzę, że są nie daleko od siebie :) też ceny są bardzo dobre, nie wychodzi wiele za nocleg, no ale cały czas trzeba pamiętać, że to jest Warszawa i te ceny jak na Warszawę są bardzo dobre. Bo w mniejszych miejscowościach, to noclegi są przez pół niższe ;p
 

aksamitny100

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Gdzie w Krakowie można wynająć tani nocleg na 3 osoby? Fajnie by było gdyby był dostęp do Internetu od razu. Proszę o propozycje.
 
M

MacaN

Guest
Ludzie. za 20 zł.to bydlęce warunki. Jeśli ktoś uważa, że 30- 35 złotych to drogo to niech się rąbnie w główkę.
 
V

villawenel

Guest
Witam!
Planuje ze swoją kobitką wybrać się tego lata na wczasy do jednej z nadmorskich miejscowości. Ogólnie nie mamy wielkich oczekiwań, ważne aby był jakiś pokój 2 osobowy lub mały apartament, w niedalekiej odległości od morza. Co do miejscowości nie mamy jeszcze nic konkretnego, może ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami z wypadów nad polskie wybrzeże? Ogólnie trafiłem w internecie na bazę noclegową http://tanienoclegi.pro i chciałbym się dowiedzieć czy ktoś już z was szukał w niej noclegów?
Będę wdzięczny za odpowiedzi!
 
K

kargin

Guest
Proszę bardzo - fastdeal.pl/oferta-zakupy-grupowe/warszawa/zielona-polana-dubiecko-wyzywienie-atrakcje/12860
To cena za dwie osoby, z basenem, pełnym wyżywieniem, kortem, spa i atrakcjami. Spróbuj znaleźć coś za podobne pieniądze ;-)
 
Do góry