alkomat

paulinka070590

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
ZAmierzam kupić chłopakowi na świeta alkomat. Czy wiecie gdzie w zielonej górze można go kupić ?? albo czy w marketach mozna jak tak to w jakim dziale ?? :) Byłabym wdzieczna za pomoc bo nie chce kupowac przez internet :)
 
W

Wonka

Guest
Jak pójdziesz do jakiegoś marketu to zapytaj się po prostu w punkcie obsługi klienta czy mają coś takiego i na pewno skierują Cię do odpowiedniego działu :) Albo poszukaj w internecie w jakichś sklepach internetowych, bo na pewno jest trochę tego i znajdziesz. Do świąt jeszcze chwila została więc zdąży Ci przyjść przesyłka.
A tak swoją droga to popatrz na to, jaki jest najlepszy alkomat:
1260942207_by_Chojen_500.jpg
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Haha, alkomat. Taki trochę nietypowy prezent :) Ciekawi mnie reakcja twojego chłopaka na taką niespodziankę :D
No chyba, ze jest to jego wielkie marzenie :D
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Wydaje mi się, że taki gadżet to akurat najlepiej znaleźć na allegro. Myślę, że wyboru co nie miara - a w markecie raczej alkomatu nie dostaniesz. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Wklejam link do allegro:

http://www.allegro.pl/listing/search.php?sg=0&string=alkomat

Proszę :)
 
D

Dorka123

Guest
hop! planuję zakup alkomatu, ale nie chcę byle czego, ma być porządny, dokładny i trwały. Podobno najlepsze są elektrochemiczne, nie są najtańsze, ale poczytałam i myślę, że warto wydać trochę więcej. Zastanawiam się tylko nad jakimś konkretnym modelem. Może ktoś ma taki alkomat i może coś polecić?
 

StuntmanMark

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
357
Punkty reakcji
0
Wiek
36
wybór jest dość duży dlatego najlepiej jak już sama zdecydujesz który wybrać i w jakiej cenie - jako przykład oferta jednego z lepszych producentów :

www.alkohit.pl/e/pl/produkty.html
 

tadek33

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2014
Posty
21
Punkty reakcji
1
W markecie co najwyżej znalazłem jednorazówkę. W Carrefour za ok 4-5 zł są chyba 2 producentów alkotesty.
 

Marek Danelczyk

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Poczytaj najpierw opinie i testy w necie, jest tego sporo a nie wszystkie dokładne. Po co kupować, coś co w tak ważnej kwestii może przekłamywać. Przy kontroli nie ma zmiłuj.
 

Sophiaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ja kupiłam alkomat AL 8000 bratu na urodziny. Kosztuje około 400zł (w różnych sklepach różne ceny). Ogólnie ma dobre opinie, dwójka nzajomych ma podobny i raczej są zadowoleni:)
 
Do góry