jak urzadzic pokój?

forumanka125

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hej!Mój pokój wyglada bardzo zwyczajnie.Jest swiezo pomalowany i ma taki kolor kawy z mlekiem a meble(łóżko,biurko,komoda i szafa) mam ciemne(ciemnobrazowe) i wszystko wyglada tak antycznie i nudno.Bardzo chcialabym dodac cos co by go ozywilo,tylko nie wiem co mozna zrobic.....Myślalam o takich specjalnych nalepkach na sciany tylko nie wiem ile cos takiego kosztuje i jaki kolor wybrac....Macie moze jeszcze jakies pomysly co mozna by dodac ze by zmienic wnetrze?;] z gory dziekuje za pomysly:)

Mam jeszcze proźbe zeby byly to jakies tanie rozwiazania...:)
 
A

ann han

Guest
A może powinnaś skorzystać z N-design.pl?? Firma ta zajmuje się kompleksowym projektowaniem domów i mieszkań, ale wiem, że oferowane usługi dostosowywane są do każdego klienta. Wiem, że jak się samemu urządza pokój może to dać wiele satysfakcji, ale też bywa tak, że jak nie skorzystamy z usługi specjalisty skutek może być opłakany. Dlatego czasem warto skorzystać z usług profesjonalisty:)
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
ja myślę, że można samemu coś pokombinować i ożywić pokój. Jakieś fajne dizajnerskie dodatki w żywych kolorach, nowoczesna narzuta na łóżko, możesz sobie podpatrzeć coś z na przykład z tego nowoczesnego pokojutakie esy floresy na ścianie, możesz wyciąć z kartonu jako szablon i pomalować a i jakaś fototapeta pewnie by spasowała.
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Fototapety są mało oryginalne. Chyba, że zaprojektujesz sobie własną, ale to na pewno będzie kosztowniejsze. Żeby ożywić wnętrze, spróbuj pokombinować z wystrojem samego pokoju. Może kup sobie parawan, zawsze wtedy zmienia się przestrzeń, kup palmy, jakieś egzotyczne rośliny. Upatrz sobie jakiś styl, na przykład wschodni i spróbuj konsekwentnie dodawać do pomieszczenia takie akcenty. Albo po prostu skup się na dodatkach, żeby nie było "nudno i antycznie";) Niebanalne gadżety dodają wnętrzu elegancji i przytulności. Oświetlenie też jest ważne. Polecam ci sklep myin.pl, gdzie można kupić wiele ciekawych, designerskich dodatków.
 

ewunia198612

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
485
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Głowno / Pabianice
Jeśli chodzi o takie naklejki na ścianę to możesz je kupić w castoramie lub praktikerze cena to około 50 zł za jedno opakowanie .
Aby zmienić pokój zacznij od mebli skoro wyglądają nudno i antycznie to wystarczy je odnowić np zetrzeć starą warstwę farby i pomalować farbą do mebli na taki kolor jaki będziesz chciała najlepiej kupić biała farbę i pigment wymieszać można samemu a wychodzi dużo taniej. Pomalować należy 2 x , do tego pozmieniać uchwyty na jakieś fajne.
Od razu meble będą wyglądały dużo lepiej .
Dodatki robią swoje więc możesz poszukać czegoś stylowego na allegro :)
Pozdrawiam
 
A

Alternative Trippin

Guest
Zgadzam się z zupełności z SamoZdrowie. Ja np. jak chciałem coś zmienić w swoim pokoju, zamiast wydawać dużo pieniędzy na meble, postawiłem na dodatki. Początkowo rozglądałem się po różnych dziwnych sklepach, za czymś co było by ładne i eleganckie. Lubię rzeczy stylowe i dobrej jakości - ale niestety nic nie mogłem znaleźć. Rozwiązaniem okazało się myin.pl bo mają bardzo fajne dodatki.
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
A może spróbujesz wymyślić w swoim pokoju coś bardziej niestandardowego? Np. dobrym pomysłem byłoby zajrzenie na strony firm, które profesjonalnie zajmują się urządzaniem wnętrz. Mogę tu np. polecić n-design, bo oni mają bardzo ciekawe, innowacyjne pomysły. To takie zupełnie inne spojrzenie na przestrzeń wnętrza. Możesz też zobaczyć na stronki innych biur projektowych, ja polecam tą, którą znam.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Można oczywiście urządzić pokój na własną rękę, albo skorzystać z usług projektantów. ja chyba jestem za tą drugą opcją. Bo zwyczajnie nie mam talentu do aranżacji wnętrz... i muszę przyznać, że wymieniana wyżej firm n-design cieszy się świetną opinią na różnych forach wśród użytkowników. A jeśli ktoś lubi projektować i ma ku temu predyspozycje, to czemu nie spróbować??
 

Daria Maria

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Jak ja sobie urządzałam mieszkanie to powierzyłam go firmie aga.net.pl Oni zrobili mi świetne fototapety, z motywami roślin. Całość wygląda rewelacyjnie. Jak zrobię zdjęcia to wstawię. Zobaczycie na własne oczy.
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Nalepki na ścianie z pewnością nadały nieco świeżości wnętrzu. Dobrym rozwiązaniem byłaby też tapeta lub tez panele dekoracyjne. Byleby tylko kolorystycznie wszystko to do siebie pasowało.
 

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
Masz pokój w ładnych kolorach, które stanowią idealną bazę pod kolorowe dodatki. Dobrze będą wyglądać fiolety, zilenie, czy róże, właściwie tylko od ciebie zalezy jakie barwy wybierzesz. Ja postawiłabym na zasłony, poduchy, lampkę, czy wazon albo ramki na zdjęcie w takich własnie barwach.
 

gosc44

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
proponuję : http://www.constansm.pl/sklep/ofirmie.html

Można tam znalezc ciekawe stoly, krzesla, czyli to co jest niezbędne w każdym mieszkaniu ! :)
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
Jasne, że samemu można pokombinować :) Zwłaszcza fajne i inspirujące rzeczy mozna łatwo znaleźć na blogach wnętrzarskich (szczególnie tych zagranicznych). Najfajniejsze sa projekty, które samemu właśnie samemu łatwo można wykonać czyli takie do it yourself ;)
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Też mi się wydaje, że najfajniej jest sięgać po różne inspiracje z neta. Zagranicznych jest sporo sron. ale w polskich też już jest całkiem nieźle. Niektóre biura projektowe też wrzucają swoje realizacje, można podpatrzeć to i owo. Mnie się podobają reaizacje na tej stronie.
 

naklejowicz

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
33
A pomysł z naklejkami dekoracyjnymi był bardzo dobry. Nie wydaje mi się by był to jakiś wielki koszt:) a efekt na pewno będzie zadowalający. Poszukaj w necie jest pełno sklepów oferujących naklejki np. www.naklejkowicz.pl czy tam na allegro można nawet coś znaleźć. Tego jest mnóstwo także jest niezła konkurencja można tylko przebierać:)
 
F

fajnachata_pl

Guest
Pokój ustroić można na bardzo wiele sposobów. Jeden mały drobiazg, a zmienia bardzo dużo. A ustrojenie to już kwestia tego co już jest w środku i tego co brakuje. Sklepów z tego typu rzeczami jest na prawdę wiele. Ja od siebie mogę polecić www.Fajnachata.pl wiele ciekawych i nie drogich rzeczy tam znajdziecie.
Pozdrawiam!
 
M

margarita_3

Guest
Jak urządzić... ? - to chyba jedno z tych pytań, które zadajemy sobie bardzo często, podobnie jak: W co ja mam się dzisiaj ubrać? ;) Na to i na to zawsze jest jednak dobra odpowiedź. Na szczęście :) Naklejki i wszelkiego rodzaju panele dekoracyjne na ścianach to miła odmiana dla wnętrza oraz pewien sposób na jego odświeżenie. Ważne jednak, żeby w ogóle mieć pomysły, a tych z pewnością nie brakuje projektantom, jak choćby tym, o których napisała natalia. Fajnie też czasem zrobić burzę mózgów i wspólnie urządzać wnętrza :)
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
Jak nie chcesz mieć nudnego pokoju to postaw na jakieś fajne dodatki, wiesz koszyczki, świeczki, albo doniczki mogą wiele zmienić, niby takie nic ale dużo może zmienić. A jeśli masz kłopot z tym, żeby jakoś ogranąć swój pokój wejdź sobie na stronę firmy, która zajmuje się projektowaniem wnętrz, wcześniej wspomniana N-design ma super projekty więc może uda Ci się coś fajnego dla siebie znaleźć.
 

kasiula1350

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Pomysł z naklejkami fajny :) proponuję jeszcze jakieś dodatki które ocieplą wnętrze :) o np takie coś http://www.e-kalia.pl/swiece/owocowe/swieca-walec-9-owocowa-.html
 
Do góry