Kolorowe rajstopy...

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Niedawno wiele młodych dziewczyn jak i kobiet nosi kolorowe rajstopy. W sklepach na półkach znaleźć można coraz więcej barw. Co myślicie na temat tego typu rajstop ? Lubicie bawić się kolorami czy jednak stawiacie na natural ?
Do czego je nosicie w te chłodniejsze dni ? Szorty, sukienki, tuniki ? A może do całości getry jako dodatek ?
Jakie jest wasze zdanie na ten temat.
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
Hmm. Ogólnie uważam, że rajstopy to zło, bo są niewygodne, trzeba jej poprawiać i pilnować żeby się nie pozsuwały, nie pomarszczyły i w ogóle... :D

Ale mam jedne idealne, w czerwoną szkocką kratę i dla takiego design'u jestem w stanie znieść wszystkie niedogodności związane z ich noszeniem :p

Jeśli chodzi ogólnie o kolorowe rajstopy, to ja jestem jak najbardziej za, ale dla osób, które lubią zwracać na siebie uwagę (i do tego mają jakieś_tam wyczucie smaku i dobrego gustu...). I oby w tym nie było przesady, o.

Ah, i zapomniałam: rajstopy pojmuję jedynie jako formę /zazwyczaj oryginalnego/ dodatku do stroju, a nie ocieplacza. :]
 

zoolinka

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
KRK
Ja też jestem za neutralnymi kolorami - ostatnio mam fazę na szare i granatowe. Poza tym moja mama zawsze mówiła, że we wzorki i wszystkie jasne pogrubiają mi i tak już troszkę pulchne nóżki...
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Rajstopy we wzorki? stanowczo mówie nie.
Aczkolwiek kolorowe rajstopy jak najbardziej tak.
 
A

ann han

Guest
Kocham się bawić kolorami. Jestem jak najbardziej za tym, żeby pojawiło się coraz więcej wzorów i kolorów rajstop. Sama mam w szafie najróżniejsze i najdziwniejsze barwy rajstop, od stonowanych, ciemnych śliwkowych, po żółte i turkusowe:) taki strój jest bardzo zobrazowany i może poprawić humor w ponury dzień.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Ja osobiście również mam w szufladzie dużo rajstop w różnych kolorach. Kolorom mówię tak, jednak wzorom stanowcze nie.
Nie lubię wzorzystych rajstop, jakoś nie przemawiają do mnie. Kolorowe jednak uwielbiam, moimi ulubionymi są fioletowe i żółte.
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Pewnie, że kolorowe rajstopy można włożyć do wszystkiego, ale bardzo łatwo zrobić z siebie pajaca czy papugę, jak kto woli. Trzeba mieć wyczucie smaku i koloru, żeby dobrze dopasować strój do tak wyraźnego akcentu.
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Mi się podobają kolorowe rajstopy, aczkolwiek jedyne jakie miałam do tej pory inne niż czarne, ecru lub brązowe, to fiolet. Planuję kupić sobie turkusowe rajstopy i zwykłe czarne getry. Fajnie to wygląda to tuniki, czy szortów. A jeśli chodzi o jakieś rajstopy we wzorki, to wiele też mi się podoba, ale chyba bym się nie odważyła takich założyć. Trzeba umieć coś do tego dobrać. Wiele wzorów jest tandetnych, dla mnie jeśli już kolor, to jednolity. Ale podobają mi się różne eksperymenty u innych.
 

ewunia198612

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
485
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Głowno / Pabianice
Kolorowe rajstopy są fajne ale trzeba wierzyć jak je nosić . Dzisiaj widziałam dziewczynę w czarnej sukience ? fioletowych rajstopach i fioletowych kozaczkach . Wyglądało to wszystko super. Więc wszystko można nosić tylko trzeba wiedzieć jak łączyć kolory fasony itd
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
tragedia :) różowe, czerwone, niebieskie, pomarańczowe... totalnie głupie. A jak jeszcze założy jakaś jedną inną a drugą inną... ehhh;] tak samo drażnią mnie sznurówki w butach jak ktoś ma jedną seledynową a drugą pomarańczową i idzie taka cwaniara po mieście, i myśli ze jest fajna i cool ;] nie zabraniam nikomu nosić ciuchów jakie sobie chcą, ale róbcie to z głowa a nie du*pą.

no fioletowe ciemne jeszcze by uszły :p ale to taki dar łaski na święta :)
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Racja, wszystko trzeba dobierać z głową. Sznurówki ? ja tam preferuję najzwyklejsze - czarne, bez żadnych ciapek, łatek. Wielobarwne również mi się nie podobają.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
uwielbiam kolorowe rajstopki chociaż z umiarem żółtych czy pomaranczowych bym nie zalozyla, ale mam modrakowe i fioletowe w paru odcieniach i bardzo mi sie podobają, do sukienek albo spodniczek, zawsze jak założe kolorowe rajstopy to wywoluje wielkie zaintersowanie wsrod moich kolegów.. " oooo jakie masz ładne rajtuzki xD "

oczywiscie jak ktos zalozy niebieskie rajstopy zielona spodniczke i różową bluzkę to bedzie wygladać jak chodząca tragedia ale odpowiednie dobrane kolory do tego o mozna stworzyc na prawdę ciekawy strój ;)
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Ja mam w szafie rajstopy fioletowe i jasno niebieskie =]
Aktualnie poluję na rajstopy w panterkę.

Kwestia gustu mi się podobają takie to noszę =]


Popieram kika868686 u mnie też znane mi osoby płci męskiej z zainteresowaniem patrzą na takie rajstopy =]
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
wzorzyste rajstopy- zależy od wzorku
kolorowe rajstopy- mam w swojej szafie fioletowe i ciemnoniebieskie , podobaja mi jeszcze szare, ale żolte, pomarancznowe, czerwone czy rozowe jakos do mnie nie przemawiaja xD
 
Do góry