Skocz do zawartości

Kolorowe rajstopy...

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie
radioaktywna
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1123

#1 radioaktywna

Napisano 06 grudzień 2009 - 15:37

Niedawno wiele młodych dziewczyn jak i kobiet nosi kolorowe rajstopy. W sklepach na półkach znaleźć można coraz więcej barw. Co myślicie na temat tego typu rajstop ? Lubicie bawić się kolorami czy jednak stawiacie na natural ?
Do czego je nosicie w te chłodniejsze dni ? Szorty, sukienki, tuniki ? A może do całości getry jako dodatek ?
Jakie jest wasze zdanie na ten temat.
  • 0
CałaOna
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 450

#2 CałaOna

Napisano 07 grudzień 2009 - 19:39

Mi sie kolorowe rajstopy nie podobaja. Stawiam na kolory uniwersalne.
  • 0
aga-byczek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3149

#3 aga-byczek

Napisano 07 grudzień 2009 - 20:14

Hmm. Ogólnie uważam, że rajstopy to zło, bo są niewygodne, trzeba jej poprawiać i pilnować żeby się nie pozsuwały, nie pomarszczyły i w ogóle... :D

Ale mam jedne idealne, w czerwoną szkocką kratę i dla takiego design'u jestem w stanie znieść wszystkie niedogodności związane z ich noszeniem :P

Jeśli chodzi ogólnie o kolorowe rajstopy, to ja jestem jak najbardziej za, ale dla osób, które lubią zwracać na siebie uwagę (i do tego mają jakieś_tam wyczucie smaku i dobrego gustu...). I oby w tym nie było przesady, o.

Ah, i zapomniałam: rajstopy pojmuję jedynie jako formę /zazwyczaj oryginalnego/ dodatku do stroju, a nie ocieplacza. :]

Użytkownik aga-byczek edytował ten post 07 grudzień 2009 - 20:16

• 0
kundzia_14
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2418

#4 kundzia_14

Napisano 07 grudzień 2009 - 20:24

Po prostu mi się to nie podoba... ^^ Co za dużo to niezdrowo, lepiej jakies neutralne ;]
  • 0
Zoolinka
  • Piaskownica
  • Pip
  • 8

#5 Zoolinka

Napisano 08 grudzień 2009 - 16:09

Ja też jestem za neutralnymi kolorami - ostatnio mam fazę na szare i granatowe. Poza tym moja mama zawsze mówiła, że we wzorki i wszystkie jasne pogrubiają mi i tak już troszkę pulchne nóżki...
  • 0
Aczkolwiek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1510

#6 Aczkolwiek

Napisano 11 grudzień 2009 - 19:35

Rajstopy we wzorki? stanowczo mówie nie.
Aczkolwiek kolorowe rajstopy jak najbardziej tak.
  • 0
Biała Czekolada
  • Piaskownica
  • Pip
  • 10

#7 Biała Czekolada

Napisano 13 grudzień 2009 - 23:32

bardzo lubię kolorowe rajstopy, i można je założyć praktycznie do wszystkiego :)
  • 0
ann han
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 183

#8 ann han

Napisano 14 grudzień 2009 - 14:56

Kocham się bawić kolorami. Jestem jak najbardziej za tym, żeby pojawiło się coraz więcej wzorów i kolorów rajstop. Sama mam w szafie najróżniejsze i najdziwniejsze barwy rajstop, od stonowanych, ciemnych śliwkowych, po żółte i turkusowe:) taki strój jest bardzo zobrazowany i może poprawić humor w ponury dzień.
  • 0
radioaktywna
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1123

#9 radioaktywna

Napisano 14 grudzień 2009 - 17:15

Ja osobiście również mam w szufladzie dużo rajstop w różnych kolorach. Kolorom mówię tak, jednak wzorom stanowcze nie.
Nie lubię wzorzystych rajstop, jakoś nie przemawiają do mnie. Kolorowe jednak uwielbiam, moimi ulubionymi są fioletowe i żółte.
  • 0
abricot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 789

#10 abricot

Napisano 14 grudzień 2009 - 18:21

Pewnie, że kolorowe rajstopy można włożyć do wszystkiego, ale bardzo łatwo zrobić z siebie pajaca czy papugę, jak kto woli. Trzeba mieć wyczucie smaku i koloru, żeby dobrze dopasować strój do tak wyraźnego akcentu.
  • -1
samozdrowie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 177

#11 samozdrowie

Napisano 24 grudzień 2009 - 13:43

Mi się podobają kolorowe rajstopy, aczkolwiek jedyne jakie miałam do tej pory inne niż czarne, ecru lub brązowe, to fiolet. Planuję kupić sobie turkusowe rajstopy i zwykłe czarne getry. Fajnie to wygląda to tuniki, czy szortów. A jeśli chodzi o jakieś rajstopy we wzorki, to wiele też mi się podoba, ale chyba bym się nie odważyła takich założyć. Trzeba umieć coś do tego dobrać. Wiele wzorów jest tandetnych, dla mnie jeśli już kolor, to jednolity. Ale podobają mi się różne eksperymenty u innych.
  • 0
Ewa_198612
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 485

#12 Ewa_198612

Napisano 24 grudzień 2009 - 14:00

Kolorowe rajstopy są fajne ale trzeba wierzyć jak je nosić . Dzisiaj widziałam dziewczynę w czarnej sukience ? fioletowych rajstopach i fioletowych kozaczkach . Wyglądało to wszystko super. Więc wszystko można nosić tylko trzeba wiedzieć jak łączyć kolory fasony itd
  • 0
Portos+
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2109

#13 Portos+

Napisano 24 grudzień 2009 - 14:33

tragedia :) różowe, czerwone, niebieskie, pomarańczowe... totalnie głupie. A jak jeszcze założy jakaś jedną inną a drugą inną... ehhh;] tak samo drażnią mnie sznurówki w butach jak ktoś ma jedną seledynową a drugą pomarańczową i idzie taka cwaniara po mieście, i myśli ze jest fajna i cool ;] nie zabraniam nikomu nosić ciuchów jakie sobie chcą, ale róbcie to z głowa a nie du*pą.

no fioletowe ciemne jeszcze by uszły :P ale to taki dar łaski na święta :)

Użytkownik Portos201 edytował ten post 24 grudzień 2009 - 14:35

• 0
radioaktywna
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1123

#14 radioaktywna

Napisano 25 grudzień 2009 - 19:48

Racja, wszystko trzeba dobierać z głową. Sznurówki ? ja tam preferuję najzwyklejsze - czarne, bez żadnych ciapek, łatek. Wielobarwne również mi się nie podobają.
  • 0
Chrupka.
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 199

#15 Chrupka.

Napisano 28 grudzień 2009 - 16:33

Kolorowe rajstopy są ok. Wzorzyste już niekoniecznie ;]
  • 0
nieśmiertelna
  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2565

#16 nieśmiertelna

Napisano 29 grudzień 2009 - 10:23

uwielbiam kolorowe rajstopki chociaż z umiarem żółtych czy pomaranczowych bym nie zalozyla, ale mam modrakowe i fioletowe w paru odcieniach i bardzo mi sie podobają, do sukienek albo spodniczek, zawsze jak założe kolorowe rajstopy to wywoluje wielkie zaintersowanie wsrod moich kolegów.. " oooo jakie masz ładne rajtuzki xD "

oczywiscie jak ktos zalozy niebieskie rajstopy zielona spodniczke i różową bluzkę to bedzie wygladać jak chodząca tragedia ale odpowiednie dobrane kolory do tego o mozna stworzyc na prawdę ciekawy strój ;)
  • 0
Reila_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 538

#17 Reila_

Napisano 29 grudzień 2009 - 11:57

Ja mam w szafie rajstopy fioletowe i jasno niebieskie =]
Aktualnie poluję na rajstopy w panterkę.

Kwestia gustu mi się podobają takie to noszę =]

Popieram kika868686 u mnie też znane mi osoby płci męskiej z zainteresowaniem patrzą na takie rajstopy =]
  • 0
Portos+
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2109

#18 Portos+

Napisano 29 grudzień 2009 - 15:01

Popieram kika868686 u mnie też znane mi osoby płci męskiej z zainteresowaniem patrzą na takie rajstopy =]

taaa na rajstopy... :D a świety mikołaj istnieje;]
  • 0
motylek99
  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 4203

#19 motylek99

Napisano 29 grudzień 2009 - 15:55

wzorzyste rajstopy- zależy od wzorku
kolorowe rajstopy- mam w swojej szafie fioletowe i ciemnoniebieskie , podobaja mi jeszcze szare, ale żolte, pomarancznowe, czerwone czy rozowe jakos do mnie nie przemawiaja xD
  • 0
nieśmiertelna
  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2565

#20 nieśmiertelna

Napisano 29 grudzień 2009 - 15:56

taaa na rajstopy... :D a świety mikołaj istnieje;]

no tak :P jak mamy czarne to tak nie chwalą jak mamy kolorowe :sexy: aaaa bo Ty taki nietutejszy jestes Portos :]
  • 0