Ukryta kamera

scasca

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Witam.

Postanowiłem założyć w pokoju ukrytą kamerkę rejestrującą obraz z dźwiękiem iż w moim pokoju czasami wiele się dzieje, tylko nie wiem od czego zacząć. Miałem ostatnio pożyczone kamerkę internetową od kumpla skręciłem dłuższy kabel do mikrofonu ale jak testowałem obraz trochę słaby był ale mógłby być a dźwięku praktycznie nie było słychać, a także zapisywany film na kompie zajmował strasznie dużo miejsca na dysku więc tu prośba do was abyście doradzili mi kupno jakiegoś sprzętu ( kamerka + mikrofon ) w miarę rozsądnej cenie a także może jest jakiś programik do nagrywania takich rzeczy. Nie chcę kręcić poważnego filmy tylko po prostu mieć pamiątkę z której kiedyś będę mógł się pośmiać z góry dziękuje.

Pozdrawiam.
 

hylo-for99

spolegliwy
Dołączył
10 Październik 2007
Posty
675
Punkty reakcji
16
Miasto
Polska Południowa
Proponuje gotowy zestaw malutkiej kamerki bezprzewodowej, -> coś takiego - nagrywa w kolorze z dźwiękiem,
bateryjka, zasilacz i oglądasz np na telewizorze w drugim pokoju lub na kompa sobie wrzucisz.
Bawiłem się tym trochę, jakość całkiem niezła w stosunku do ceny.
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
A może coś takiego? http://www.mikrosklep.com.pl/product.php?id_product=127

Zobacz sobie, może znajdziesz coś innego co by Ci odpowiadało :) http://www.mikrosklep.com.pl/category.php?id_category=10
 
Y

Yee

Guest
A cóż takiego dzieje się w twoim pokoju, że aż musisz i chcesz instalować kamerę? :sexy:
Twój post zabrzamiał bardzo enigmatycznie i wprawił mnie w nie lada osłupienie :sexy:
 
A

angie12

Guest
Teraz są takie sprzęty, w których można zamontować miniaturowe kamery. Ja np. widziałam na wasserman.pl coś w tym rodzaju - długopis z kamera i dyktafonem. Jak ktoś chce się pobawić w detektywa, to taki sprzęt jest chyba niezbędny. Podobno wychodzi z tego niezła jakość filmu. Do długopisów detektywi:)
 
Y

Yee

Guest
Teraz są takie sprzęty, w których można zamontować miniaturowe kamery. Ja np. widziałam na wasserman.pl coś w tym rodzaju - długopis z kamera i dyktafonem. Jak ktoś chce się pobawić w detektywa, to taki sprzęt jest chyba niezbędny. Podobno wychodzi z tego niezła jakość filmu. Do długopisów detektywi:)

Długopis z kamerą z wasserman.pl to już oklepany temat :D
Prawie wszyscy go znamy :p
Swoją drogą bardzo fajny motyw i prezent na święta, o ile ktoś ma wystarczajaco pokręcone w głowie :lol:
 
W

Wonka

Guest
Ale w tym sklepie wasserman.pl w którym można kupić ten długopis z kamerką o którym piszecie, można tez kupić normalne kamerki więc popatrz tam sobie, myślę, że znajdziesz coś w rozsądnej cenie dla siebie :) Poza tym długopis to faktycznie fajny gadżet ale nie wiem czy nagra dźwięk, poza tym koledze chodzi chyba jednak o kamerkę a nie przyczajony długopis :)
Tak swoją drogą to faktycznie ciekawe co takiego tam się dzieje u Ciebie w pokoju, że musisz posuwać się do ukrywania kamerki i nagrywania :)
 
Y

Yee

Guest
Jaki tam przyczajony długopis :D
Ten długopis przecież mam w sobie kamerkę, więc dlaczego nie upiec kilku pieczeni na raz (czy jak to się tam pisze :p)
Taki zestaw aż się prosi o kupno :p
BEZ KITU :D

390c81444a3d612db9bf77069d3804cb.jpg
 
J

J@GU@R

Guest
Jaki tam przyczajony długopis :D
Ten długopis przecież mam w sobie kamerkę, więc dlaczego nie upiec kilku pieczeni na raz (czy jak to się tam pisze :p)
Taki zestaw aż się prosi o kupno :p
BEZ KITU :D

390c81444a3d612db9bf77069d3804cb.jpg
http://www.allegro.pl/item858436377_atrapa_kamerki_kopulowej_jak_prawdziwa.html moze cos takiego xD :] do końca niewiem co to jest ale bajerowe
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
E, ta kamerka z allegro to faktycznie tylko atrapa i myślę, że w warunkach domowych nijak się nie sprawdzi.
Za to ten długopis z wasserman.pl fachowy!
Czy ktoś go faktycznie kupił albo ma zamiar kupić? :)
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Widzę tu jakąś smykałkę szpiegowską. Faktycznie, zestaw kamera z długopisem jest intrygujący. Tym bardziej, że nie wzbudza jakichś szczególnych podejrzeń. A przynajmniej tak mi się wydaje - ale w sumie... kto może domyślić się, że jest inwigilowany za pomocą długopisu? ;)

Mi się podoba taki "na wypasie":

http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=1126

No i ma funkcję nagrywania dźwięku :eek:k:
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Kamerek teraz jest dużo przecież więc ich wybór nie powinien przysporzyć Ci większych problemów. Popatrz sobie po sklepach internetowych, widzę, że proponują Ci tutaj dosyć sporo takich, więc na pewno w nich coś znajdziesz
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Widzę tu jakąś smykałkę szpiegowską. Faktycznie, zestaw kamera z długopisem jest intrygujący. Tym bardziej, że nie wzbudza jakichś szczególnych podejrzeń. A przynajmniej tak mi się wydaje - ale w sumie... kto może domyślić się, że jest inwigilowany za pomocą długopisu? ;)

Mi się podoba taki "na wypasie":

http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=1126

No i ma funkcję nagrywania dźwięku :eek:k:

O tym długopisie na wypasie była mowa powyżej. Swietnisty jest, trzeba mu to przyznać i niesamowicie przydatny jesli ktoś lubi takie sherlockowe intrygi, a mysle, że po ostatnim filmie o Sherlocku takich szpiegowskich świrów się namnożyło... Chce mieć takie szpiegowskie coś :D
Chyba dodam ten wassermanowski długopis do swojej wishlisty. Może ktoś mi na walentynki kupi :p
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
hahahaha super jest taki długopis z kamerką. Można się poczuć nim james Bond z taki sprzętem. Fajnie, że napisaliście, że coś takiego jest dostępne w sklepie wasserman.pl, bo mój chłopak niedługo ma urodziny i teraz będę wiedzieć co mu kupić w prezencie. Myślę, że spodoba mu się taki sprzęt. W końcu każdy facet to takie duże dziecko i lubi 'pobawić" się w szpiega;d
 
M

martinx

Guest
Do góry