Prezenty, prezenty, prezenty...

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
Witam :). 18 grudnia mój chłopak obchodzi 16 urodziny. To w sumie taka magiczna liczba - "prawie" dorosłość :)
I mam wielki problem, bo nie wiem, co mu podarować. Prosił mnie kiedyś o nasze zdjęcie oprawione w ładną ramkę - dlatego mam zamiar mu takie coś dać (ramkę zrobię sama). Tylko teraz co jeszcze? Lubi grać w gry komputerowe, ale takie strzelanki są często bardzo drogie. A ja chciałam wydać tak do 50 zł. Szczególnie, że 24. grudnia jest Wigilia i jego imieniny (ma na imię Adam). Dlatego w urodziny chciałam mu dać oddzielny prezent a 24. podwójny. Myślałam o kosmetykach, ale to takie banalne. Mały smochodzik zabawka (jak to w USA na sweet sixteen)? Też odpada, bo dostałam taki na swoje urodziny od jego taty. Proszę o pomoc, bo jestem trochę zdesperowana, a czasu nie jest za wiele..
 

luvPierre

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
16. urodziny to 'prawie' dorosłość? ja w tym roku skończyłam 18 lat i ani trochę nie czuję się dorosła ;)
Szczerze mówiąc ciężko jest coś doradzić, jeśli się nie zna tego chłopaka. Ja bym się nie brała w ogóle za te 'strzelanki', takie rzeczy to lepiej jak oni sobie sami kupują ;) nigdy nie wiadomo, czy trafisz itp.
Mogę jedynie podpowiedzieć, że ja swojemu na 18tkę kupiłam w sk8shopie koszulę - jakość pierwsza, wypas, pocisk i tak dalej xD no tylko ona była 'trochę' droższa niż to przysłowiowe 50zł, ale na 16tkę chyba nie trzeba tak szaleć.. ;) a wczoraj na Mikołajki dostał dwie pary bokserek świątecznych i się ucieszył xD. Ale ogólnie uważam, że jakieś zabawne bokserki od dziewczyny zawsze będą trafionym prezentem, no chyba, że się wstydzicie kupować takie rzeczy.
Zaproponowałabym jakiś żel pod prysznic/balsam po goleniu, ale jak sama zaznaczyłaś, kosmetyki odpadają...
Może się jednak zdecydujesz na jakąś koszulkę ze śmiesznym napisem? tylko nie takie typu 'piwo to moje paliwo', coś bardziej ambitnego :D
jednak łatwiej się kupuje prezenty na 18tkę. zdecydowanie :D
 

Siaśka

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z piekła rodem ? ]:->
mozesz kupic mi jakis perfum, chociaz to chyba za droga impreza jesli chcesz poswiecic 50 zł to najlepsze bylby by jednak te przereklamowane kosmetyki no cóż, jakis zestawnp. albo koszulka, bokserki ? ;d
 

kasik1991

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ja ci proponuje zrobic fotoksiazke, prezent oryginalny i na dluzej
z jakimis waszymi wspolnymi zdjeciami ;)
no i zawsze mozna do takich zdjec wracac, wspominac stare czasy :D i czasem ile smiechu przy tym
polecam ci w tym zakresie oferte superfoto.pl
jach chcesz wydac do 50 zl, to z oferty proponuje mini foto album, badz minizeszyt gdzie cena jest juz od 19,99 zl :eek:k:
 
K

kermitka

Guest
Chłopakowi na prezent można kupić na przykład długopis z kamerą:) widziałam takie cacko na wasserman.pl. Można znaleźć bardzo wiele zastosowań dla tego prezentu- a jaki praktyczny:) Faceci uwielbiają gadżety-przynajmniej większość
 

Millaisa

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
A może fotopuzzle - z widoczkiem z jakiegoś Waszego wyjazdu, bądź z miejsca gdzie chcecie pojechać?
Ja się zastanawiam czy nie kupić pod choinkę miśkowi albo z widoczkiem albo z naszym psem :)
 
K

kermitka

Guest
Wylicytuj mu na dobij.to SŁUCHAWKI CREATIVE ZEN AURVANA:) Faceci lubia różnego rodzaju gadżety, nauczyłam się tego po serii nie trafionych prezentów typu- perfumy( nie używał), ksiazki( nie czytał, bo kiedy), ubrania( nie lubi się stroić i nosi rzeczy, które maja juz swoje lata)
 
V

victoria_k

Guest
wiesz co ja proponuje coś małego, co zawsze się przyda, a mianowicie słuchawki Creative EP-240
 

Millaisa

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiecie mój facet już ma słuchawki,a sprzęt woli sobie sam kupować, bo twierdzi że po 1 sam wie najlepiej co chce, po 2 to to on sobie sam może kupić, a ode mnie chciałby coś innego, coś czego sam zwyczajnie sobie nie kupi, coś co będzie wymagała jakiegoś zaangażowania z mojej strony
W sumie rozumiem go, ja tez nie chcę żeby mi kupował rzeczy, które sobie sama mogę kupić, jaka tu niespodzianka....
Więc słuchawki odpadają, tak jak i inny sprzęt elektroniczny.

A taki fotoprezent to już coś co wymaga kreatywności :) trzeba wymyślić co i jakie zdjęcie dołączyć :)
Myślę, że jednak stanę przy fotopuzzlach, każdy element zapakuję osobno i dostanie kilkadziesiąt malutkich prezencików :)
 
A

angie12

Guest
Kup mu czapkę i szalik jak ma teraz urodziny. Mój chłopak sobie coś takiego zażyczył, jak zobaczył co się dzieje na dworze. Pogoda sprzyja takim prezentom - fajne i użyteczne i na pewno kazdy bedzie zadowolony bardziej z takiego prezentu niz z kasy.
 

ILIES

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2009
Posty
134
Punkty reakcji
0
ja dostałem ostatnio od dziewczyny PSP
niezłe zdziwienie moje było
więc polecam
 

Millaisa

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Mój nie gra na PlayStation :)
Już mam fotopuzzle - :)fajnie wyszły, w sumie jestem miło zaskoczona :)
heh i dziś wieczorem pakowanie, każdego kawałeczka osobno :)
A w Wigilie będziemy razem składać :) a jakie zdjęcie wybrałam :D na pewno skojarzy o co mi chodzi, a rodzina nie ;)
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
Witam :). 18 grudnia mój chłopak obchodzi 16 urodziny. To w sumie taka magiczna liczba - "prawie" dorosłość :)
I mam wielki problem, bo nie wiem, co mu podarować. Prosił mnie kiedyś o nasze zdjęcie oprawione w ładną ramkę - dlatego mam zamiar mu takie coś dać (ramkę zrobię sama). Tylko teraz co jeszcze? Lubi grać w gry komputerowe, ale takie strzelanki są często bardzo drogie. A ja chciałam wydać tak do 50 zł. Szczególnie, że 24. grudnia jest Wigilia i jego imieniny (ma na imię Adam). Dlatego w urodziny chciałam mu dać oddzielny prezent a 24. podwójny. Myślałam o kosmetykach, ale to takie banalne. Mały smochodzik zabawka (jak to w USA na sweet sixteen)? Też odpada, bo dostałam taki na swoje urodziny od jego taty. Proszę o pomoc, bo jestem trochę zdesperowana, a czasu nie jest za wiele..

Może zwyczajnie zapytaj się co by się przydało. Czasem lepiej wydać te pieniądze na coś co rzeczywiście będzie miało zastosowanie. Moim zdaniem kupowanie kolejnego bibelotu, który będzie się kurzył jest niepotrzebne. Jeśli jednak wolisz żeby była to niespodzianka może bilet na koncert czy do teatru?
Pozdrawiam
 
Z

zypek84

Guest
Zawsze uważałem, że najlepszym pomysłem będą kosmetyki. Np. jeśli kupicie facetowi krem do golenia Men-u, to pewne jest, że będzie zadowolony. Przecież każdy facet będzie zadowolony z otrzymania kosmetyków z wyższej półki. Na co dzień brakuje nam przecież kasy na takie rzeczy, a dobry kosmetyk jest przecież kilka razy bardziej wartościowy niż ten kiepskie...
 

natasza.sza

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Ja mojemu ostatnio sprawiłam wodę toaletową i kolację przygotowaną przez siebie. :D Nie muszę mówić, że był bardzo zadowlony:D Kolacją bardziej oczywiście;)
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
zależy co on lubi, ja ostatnio kupiłam mojemu facetowi zegarek, bo on kocha takie gadżety, ale powiem wam, że nie jest tak łatwo kupić facetowi prezent :(
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
jeśli chciałaś coś ze zdjęciem [no dobra, On chciał ] to mogłaś zapytać w fotograficznym o zdjęcie na płótnie! Efekt jest prze cudowny! no i to nie jest obrazek 10x15 tylko troszkę większy =) z tego napewno byłby zadowolony.
Ładnie oprawić, żeby miał zabawę z otwarciem i 'problem' prezentu urodzinowego z głowy.

pozdrawiam.
 

deborah83

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Ja mojemu narzeczonemu kupuję funkcjonalne prezenty. Sam powiedział mi, że takie najbardziej lubi, dlatego w tym roku kupiłam mu piękny skórzany portfel. Wiem, że sam by sobie nie kupił, bo szkoda by mu było pieniędzy.
 

VickyBarcel

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
1
Wiek
44
martysia09 napisał:
Witam
smile.gif
. 18 grudnia mój chłopak obchodzi 16 urodziny. To w sumie taka magiczna liczba - "prawie" dorosłość
smile.gif

I mam wielki problem, bo nie wiem, co mu podarować. Prosił mnie kiedyś o nasze zdjęcie oprawione w ładną ramkę - dlatego mam zamiar mu takie coś dać (ramkę zrobię sama). Tylko teraz co jeszcze? Lubi grać w gry komputerowe, ale takie strzelanki są często bardzo drogie. A ja chciałam wydać tak do 50 zł. Szczególnie, że 24. grudnia jest Wigilia i jego imieniny (ma na imię Adam). Dlatego w urodziny chciałam mu dać oddzielny prezent a 24. podwójny. Myślałam o kosmetykach, ale to takie banalne. Mały smochodzik zabawka (jak to w USA na sweet sixteen)? Też odpada, bo dostałam taki na swoje urodziny od jego taty. Proszę o pomoc, bo jestem trochę zdesperowana, a czasu nie jest za wiele..
Już gdzieś odpisywałam na podobny problem - ja osobiście ostatnio obdarowuje znajomymi mozaiką ze zdjęć - takim obrazem składającym się z setek zdjęć, które układają się w 1 duże zdjęcie. Prezent oryginalny, mało kto jeszcze go widział (przynajmniej z moich znajomych) także polecam. Zwłaszcza, że sam Cię prosił o Wasze wspólne zdjęcie :). Mi zresztą też poleciła znajoma.
Można także znaleźć inne stronki, które się tym zajmują. Wystarczy wpisać w google "mozaika ze zdjęć" i mamy kolejne 5 - do wyboru do koloru
 
Do góry