Deja Vu

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Jest to „powtórzenie” całej kompozycji elementów- osób, miejsca, wypowiedzi, gestów i charakterystycznych wydarzeń, znaczy tyle co „już kiedyś widziane”.

Ja też czasem zwiedzając obce miasto, mam wrażenie, że już tam byłam, że znam zaułki i uliczki, które widzę pierwszy raz, że widzę znajome postacie....
 

Helmud_Ziom

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
--==ChOjEnKi==--
też takie coś miałem, tylko z osobami, ze widze kogoś poraz pierwszy, a wydawoło mi sie ze już go wcześniej widziałem :zdegustowany:
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
A to chyba nie o to chodzi w Deja Vu Mi się tak robi zazwyczaj jak jestem zmęczona albo śpiąca to mam taki urywek z życia który już kiedyś był może w śnie tylko włąśnie nigdy nie pamiętam kiedy ... Nie umiem tego wytłumaczyć...Kiedys myślałam że tylko ja tak mam...a jednak nie...
 

przemyslaw90k

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
159
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz
A ja bardzo często mam tak, że mi się wydaje jakby to chwila co teraz jest juz kiedys byla mi owie lub mylse sobie co sie zaraz zdarzy i to akurat sie dzieje ... ::p Kto wie moze to prawdziwe Deja Vu...
 
M

maliboo1

Guest
hmm...tez tak mam ale to ponoć normalne bo cos tam sie dzieje w naszym mozgu ze szybciej sie nieraz odbiera pewne bodzce a potem sie dopiero widzi...czy jakos tak i dlatego wydaje nam sie ze "juz tu kiedys bylam/bylem"....
Kiedys ogladalam program na ten temat....ale juz nie pamietam o co dokladnie chodzilo :zalamany:
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
a ja słyszałam ze dana chwila za późno dociera do naszego mózgu zauważcie że zawsze jak macie deja vu jesteście zmęczeni....
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Nooo ;)
Zajefakenbiste uczucie.
Masz wrazenie ze to juz było.
Jak powrot w przeszlosc.

Czasem myśle, że to przypomina nam sie bo bylismy w innym wcieleniu..
:p
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Hehe ano szkoda ;)
W ogóle to często chcialabym cofnąć sie w czasie, tak jak film i pooglądać co takiego porabialam kilka lat temu ;)
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
A kto by nie chciał cofnąć czasu? :]. A tak wogóle to ja też mam czasami wrażenie, że jakieś wydarzenie już miało miejsce, albo, że kogoś znam, ale nie wiem skąd...
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Hehe :p
Ja mialam ostatnio przez parenaście sekund.
Dosłownie wiedzialam co dana osoba teraz zrobi :dezorientacja:
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
No to fajnie tak, ciekawe czy można w jakiś sposób ingerować w te wydarzenia :D :D
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Nie wiem..
Nie próbowałam.
Zawsze czekałam na to co będzie dalej..
 

przemyslaw90k

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
159
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz
Ja zawsze marzyłem żeby skonstruowac taka maszyne ktora by sie zakladalo na noc na glowe...i ona by zapisywala nasz sen i pozniej nagrywala na kasete albo plytke i zeby mozna bylo sobiem obejzec...i robic takie gale najciekawszych snow...
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Przemek mi nigdy nie przyszło coś takiego do głowy :p

Ja sama nie wiem czy wierzyć w te wcielenia. Ale jeśli naprawdę jest takie coś, to jestem pewna że byłam kiedyś facetem :D
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
przemyslaw90k napisał:
Ja zawsze marzyłem żeby skonstruowac taka maszyne ktora by sie zakladalo na noc na glowe...i ona by zapisywala nasz sen i pozniej nagrywala na kasete albo plytke i zeby mozna bylo sobiem obejzec...i robic takie gale najciekawszych snow...

No fajnie by było bo ludzie mają czasami baaardzo ciekawe sny :D :D
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Noo..
Przemek skonstruuj :D
Moge nawet na sobie przetestować :D
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Hmm ja sie zglaszam na testowanie ;)
Kto zasponsoruje?
 
Do góry