Jaka ławka najlepsza- duży zakres ćwiczeń

sirmafiozo

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2008
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Mińsk Mazowiecki
Witam :)

Mam pytanie jaką ławkę do ćwiczeń wybrać- chodzi mi o tą która oferuje jak najwięcej ćwiczeń. Nie jestem zbyt obczajony w tym sprzęcie dlatego pytam. Chciał bym sobie wyrobić kaloryfer na klacie i trochę mięśni przybrać i przy okazji coś więcej. Sprzęt który mnie interesuje to w przedziale max. 400 - 450 chociaż najlepiej było by nie przekraczać ceny 300 zł xD. Jeśli chodzi o cenę to sama ławka bo ewentualnie obciążenia sztangi itp. dokupię z czasem.

Proszę o pomoc.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Witam :)

Mam pytanie jaką ławkę do ćwiczeń wybrać- chodzi mi o tą która oferuje jak najwięcej ćwiczeń. Nie jestem zbyt obczajony w tym sprzęcie dlatego pytam. Chciał bym sobie wyrobić kaloryfer na klacie i trochę mięśni przybrać i przy okazji coś więcej. Sprzęt który mnie interesuje to w przedziale max. 400 - 450 chociaż najlepiej było by nie przekraczać ceny 300 zł xD. Jeśli chodzi o cenę to sama ławka bo ewentualnie obciążenia sztangi itp. dokupię z czasem.

Proszę o pomoc.

kaloryfer na klacie?? WTF? :mruga: chyba bardziej na brzuchu się kaloryfer robi.
szukaj laweczki z górnym i dolnym skosem, oraz z modlitewnikiem i wyciągiem. taka w pelni by wystarczyła ;)
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
ZA 300pln to raczej nie poszalejesz, ja posiadam ławke z marbo taką ogólnie fajny sprzęt na 40pln masz do niej modlitewnik jest dośc konkretnie zrobiona. Jeśli ma być skoś ujemny to proponuje taką ale musisz dokupić do niej blokadę na uda i stojaki.
ZA te pieniądze nie kupisz ławki z wyciągiem chyba ze jakieś badziewie co przy 100kg się już wygina. DO brzucha musisz dokupić osobna ławkę bo na tych to raczej nie zrobisz brzucha.
 

sebalzk

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
stąd
Skup się na: ławce uniwersalnej, drążku, stojakach, bez żadnych wyciągów, maszyn do nóg itd, tzn, żeby to nie było razem imo.
 
Do góry