telefon stacjonarny - ktoś jeszcze używa?

handsomeman

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
jestem ciekawy czy używacie jeszcze telefonów stacjonarnych? bo firmy chyba używają, ale klienci indywidualni?
 

handsomeman

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
ale czy przy obecnych cenach połączeń na komórkach to opłaca się go jeszcze trzymać?
 

Dekapiton

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
73
Punkty reakcji
1
opłaca sie z prostej przyczyny: masz telefon an kartę i skończy Ci się karta to zawsze możesz w sytuacji awaryjnej zadzwonić bo przecież 26 gr teraz minuta na komórkę kosztuje... a to tyle samo ile w sieciach komórkowych
 

gaga22

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
45
Punkty reakcji
1
U mnie w domu każdy ma komórkę, oprócz babci, i między innymi ze względu na nią mamy jeszcze telefon stacjonarny. Abonament obniżony do minimum, ale telefon ciągle jest potrzebny i na bieżąco z niego korzystamy. Poza tym mam jeszcze wśród rodziny i znajomych takich, którzy komórek nie używają, więc komunikują się ze światem głównie za pomocą telefonu stacjonarnego.
 

handsomeman

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
no dobra, a co do tych stawek - ile kosztuje normalne połączenie - ze stacjonarki na stacjonarkę??
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Ja mam stacjonarny. I bardzo się przydaje gdy ktoś zza granicy z rodzeństwa chce zadzwonić to bardziej opłaca się na stacjonarny...
 

Dekapiton

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
73
Punkty reakcji
1
czyli mimo wszystko tych stacjonarnych telefonów jest trochę mimo tego że wszyscy tak nałogowo używają komórek...
 
A

ann han

Guest
Pewnie, że używam. W moim rodzinnym domu jest telefon stacjonarny i nikt nie ma zamiaru z niego rezygnować. Takie telefony sprawdzają się w małych miejscowościach, gdzie czasem są problemy z zasięgiem telefonów komórkowych. Generalnie moim zdaniem dużo ludzi używa jeszcze telefonów stacjonarnych:)
 

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
U mnie w domu też jest jeszcze stacjonarny. Mama, pomimo, że ma komórkę, nie może się z nim rozstać, bo koleżanki by do niej nie dzwoniły na komórkę. Jest jeszcze na etapie, gdzie minuta połączenia była strasznie droga, nie może zrozumieć, że to zamierzchłe czasy. ;)
 

brofer

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
ja np uważam że chociażby firma która nie ma telefonu stacjonarnego mogła by nie istnieć. Nie mam do takich firm zaufania...
 

Kowalmar

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2014
Posty
31
Punkty reakcji
0
odświeżam-czy ktoś jeszcze korzysta z telefonu stacjonarnego? :) Jeśli tak, to jakiego operatora byście polecili?
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Tylko stacjonarnego używa Wojciech Gąsowski, który nie ma komórki ani komputera. Za to - tak twierdzi - ma spokój po wyjściu z domu, bo nic mu nie przeszkodzi w spacerze
 

tadek33

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2014
Posty
21
Punkty reakcji
1
Stacjonarny jest z przyzwyczajenia, choć już coraz mniej. Firmy mają i jak go nie posiadają to jakoś mniej wiarygodne są :(
 

Miszel007

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Hollyłódź
u mnie w rodzinnym domu nadal jest, mimo, że każdy ma swoją komórkę. rodzice są w podeszłym wieku, takich też mają znajomych i Ci wolą klasycznie tylko wybrać numer zapisany w notatniku, niż szukać w telefonach komórkowych, które ciężko im 'ogarnąć'. a sms to już w ogóle dla nich abstrakcja ;)
 

agnes675w

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2014
Posty
25
Punkty reakcji
1
Telefonony stacjonarne używają obecnie chyba głównie firmy. Cochiaż ja jeszcze posiadam taki relikt przeszłości w swoim domu :) Ja np mam go w pakiecie z neostradą, ale przyznam szczerze, że czasami jeszcze z niego dzwonię :)
 

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
Mam podobno telefon w usłudze z TV i internetem, ale... nie mam aparatu. :p Muszę kiedyś kupić.
 
Do góry