Serwisy randkowe

rooster

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Strzegom / okolice Jeleniej Góry
Siema
Z pewnością większość z was nie ma konta na portalach randkowych, z resztą i ja nie mam... Ale gdyby tak było, szuakcie jakichś nowych znajomości. Co byście napisali do kobiety która wpadła by wam w oko??
POZDRO!!
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Ale mamy serwisy typu Fotka.pl; Buziaczki.pl; które nie są stricte randkowe, matrymonialne a inne znowu mają jako jedyny cel poznanie mężczyzn i kobiet, którzy szukają z założenia poważnego i stałego związku. Ja bym się bał jednak tam ogłaszać i umawiać bo jest prawdopodobieństwo, moze i nie małe, że tam poszukują też facetów kobiety lekkich obyczajów. Lepszy jest czat, czego już sam próbowałem.
 
A

arkovianin

Guest
Ja mam konto na serwisie randkowym i swobodnie piszę z ludźmi.Jak mi ktoś wpadnie w oko no to moje maniery się przydają.Rzadko bywam jednak na tym portalu,z braku potrzeby.Jak wchodzę to tylko czasami.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
nie mam konta na serwisach randkowych i ... poważnie większość z was ma ?
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Kiedyś miałam konto na fotce, i chyba nadal mam, jednakże nie wchodzę tam w ogóle. Dla mnie takie serwisy randkowe są beznadziejnym pomysłem. Dobre dla desperatów. Mówię im stanowcze NIE.
 

rebeliant

permanentnie niewyspany
Dołączył
12 Lipiec 2008
Posty
702
Punkty reakcji
6
Miasto
ja to znam?
To zależy. Jeśli ktoś ma konto, ale oprócz tego nie boi się podrywać na żywo to nie widzę w tym nieudacznictwa czy desperacji. Ja mam konto w jednym z portali randkowych, założyłem dość niedawno. Fakt jest wielu dziwnych ludzi (jak wszędzie). W necie nawet więcej, bo ludzie nie mają często oporów w ujawnieniu swojej prawdziwej natury. Często niestety spaczonej. Założyłem z ciekawości i po części z nudów (trzeba sobie trochę umilić życie w robocie, bo dużo czasu spędzam przed komputerem). A z powodzeniem udaje mi się poderwać dziewczynę w rzeczywistości.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Założyłem z ciekawości i po części z nudów (trzeba sobie trochę umilić życie w robocie, bo dużo czasu spędzam przed komputerem).
Hehe, ja dokladnie tak samo. Zreszta, to nie byl stricte randkowy serwis i w sumie zaintresowal mnie bardziej w zwiazku z praca wykonywana (po prostu bylem ciekaw co tam jest takiego, ze tyle ludzi tam siedzi i ktos sobie z tego niezla kase trzepie :D).

Szczerze mowiac nikomu nie wysylalem zadnych wiadomosci bo nie mam takiej potrzeby. Lubie czasem poczytac (w pracy) jakie ludzie :cenzura:y pisza i ogolnie poobserwowac spoleczenstwo hehe. Na serwisy stricte randkowe nie patrze zbyt pozytywnie bo kojarza mi sie ze zbiegowiskiem ofiar losu, ludzi po przejsciach i roznych ekstremow sporo odbiegajacych od normy ;)

Choc tak szczerze mowiac to ... nic mi do tego. Jak kogos serwis randkowy uczyni szczesliwym to niech sie po prostu cieszy :)
 
A

arkovianin

Guest
Serwisy randkowe są dla nieudaczników.
[font="arial][size="3"]
[/size][/font]
[font="arial][size="3"]Ja poznałem wielu ludzi poprzez takie serwisy i jakoś nie czuje się nieudacznikiem
kwasny.gif
[/size][/font]
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Moim zdaniem to sposób na poznawanie ludzi, ale dla 40-, 50-latków ;]
 
A

arkovianin

Guest
Moim zdaniem to sposób na poznawanie ludzi, ale dla 40-, 50-latków ;]
[font="arial][size="3"]
[/size][/font]
[font="arial][size="3"]Eeee głupoty gadasz kolego,dlaczego myślisz,że 50-60 latkowie nie mogą poznać kogoś na realu,serwisy randkowe wcale nie są takie złe.Jak ktoś chce poznać osobę przez taki serwis i się uprze i będzie do tego dążył,szukał to na pewno znajdzie i pozna.
smile.gif
[/size][/font]
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Zalatwianie takich spraw przez net nie ma sensu.

Trzeba by miec wielkiego farta zeby dobrze trafic aby sie udalo.

Pozatym wieksze jest prawdopodobiestwo ze odezwie sie do Nas ktos nieciekawy niz ciekawy, ciekawi ludzie nie maja potrzeby aby z tego korzystac bo w realu sobie spokojnie poradza.

Takze niemilo, niekomfortowo jezeli trzeba komis grzecnie odmawiac i nie mowic wprost ze jest nie tegez....
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Trzeba wziąć po uwagę, że niektórzy nie mają czasu ani sił po całym tygodniu a czasem i weekendzie, żeby prowadzić bogate życie towarzyskie, cokolwiek kryje się dla niektórych pod tym pojęciem... Ja nawet jakbym chciał unikać rozmów przez internet i takich znajomości, z czego kiedyś korzystałem, oczywiście wyłączając typowe serwisy randkowe, a raczej Fotka.pl i Buziaczki.pl parę lat temu to nie miałem jak sobie znaleźć nikogo bo wszystkie dziewczyny były zwyczajnie zajęte. A jak się nie ma w bliższym gronie nikogo takiego to nie każdy też chce byle kogo na siłę szukać wśród przygodnie poznanych osób.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Chyba nie zrozumiałeś... Troll właśnie Ci odpowiedział na to pytanie, bo tak się często zaczyna rozmowę... chyba :p
Ja nigdy nie miałam konta na żadnym takim portalu, a co do poznawania ludzi przez neta to ostatnio chyba w gimnazjum zdarzyło się wejść
na coś takiego jak kawiarenka (ciekawe czy to jeszcze istnieje :p) i to tylko i wyłącznie z nudów na lekcji informatyki ;)
jakoś nie jestem przekonana to takich portali i zawierania znajomości w ten sposób :]
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
O czym chcesz klikać?? Wiele ludzi się zastanawia co tam na tych serwisach napisać!!

Zadajesz pytanie jak male dziecko, albo jestes jak male dziecko.

Nie wiesz jak sie zwrocic do kogos nieznajomego ?

Zadaj sobie pytanie po co chcesz do niej ( jak mniemam napsiac ) ?

Bo spodobala sie Tobie na zdjeciu ?

Bo miala cos ciekawego napisanego w profilu (czy co tam jest?) ?

No to piszesz, witasz sie ladnie, przedsatawiasz, podajesz powod i cel swojej wiadomoscic i pytasz czy jest chetna aby wspolpracowac :D Tylko uzywasz takich slow aby nie bylo wiadomo o co Tobie chodzi ale bylo wiadomo o co Tobie chodzi, takie tudne ? :D
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Postawiłem pytanko: Co byście napisali do dziewczyny która wam wpadła w oko??? a nie czemu jesteście czy czemu nie jesteście i co robicie!!


Ale po co masz chodzić po czatach czy po serwisach randkowych, skoro to jest dla durni? No przepraszam, ale takie jest moje niepodważalne zdanie. Też się kiedyś bawiłam w takie podchody na internecie, ale wyrosłam z tego. Cyberseksu też się próbowało. To wszystko to tylko brednie... I zabawy głupiej smarkuli, którą ówcześnie byłam. Nic nadzwyczajnego.

Pamiętam, jak poznałam dorosłego faceta przez czat. Totalnie mnie zbajerował. Miałam przez niego problemy, chcieliśmy się spotkać. Żyłam tylko w wirtualnej rzeczywistości i to mnie zgubiło. To było parę lat temu. Długo się nie chciał ode mnie odwalić, po tym jak mu powiedziałam, że nie ma to sensu, bo mama otworzyła mi oczy, ale w końcu się udało. Od czasu, gdy poznałam mojego chłopaka to już się w to nie bawię, ale zerwałam z tym już przed poznaniem go. To nie jest dobry sposób na poznawanie nowych ludzi. Jeśli chcesz kogoś poznać to tylko w prawdziwym życiu. Jak raz się w to wciągniesz, to przejdzie to w uzależnienie. Poza tym - jaki sens pisać z kimś, kogo nawet nie znasz osobiście i kogo nie możesz zobaczyć? Ewentualnie przez kamerkę internetową, ale i tak nie będziesz mieć z tą osobą kontaktu fizycznego. Nie będziesz mógł jej poklepać po ramieniu, przytulić. To jest nieowocne takie poznawanie dziewczyn. Przemyśl to, bo to nie ma najmniejszego sensu.
 
Do góry