Bielizna przez internet

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Witam drogie Panie :)
Zamawiacie może bieliznę przez internet? bo znalazłam ostatnio świetny sklep, z taką bielizną która w sklepach normalnych nie ma :( Nigdy przez internet nie kupowałam takich rzeczy:)
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Moja siostra ze względu na duży biust zamawia bieliznę tylko przez internet i bardzo sobie chwali:) W razie czegoś można zawsze odesłać, np jak rozmiar jest nieodpowiedni... ;)
 

Trocina

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
53
Punkty reakcji
1
W sklepach na ogół nie ma "normalnych" rozmiarów, często internet jest jedynym miejscem, w którym można kupić właściwy biustonosz.
 

mella

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Jeżeli jest to sprawdzony sklep i można odesłać w razie np. nieodpowiedniego rozmiaru to myślę, że możesz spokojnie kupić. Bielizny jeszcze nie zamawiałam, ale zdarzyło mi się już kupować odzież przez internet i nigdy nie miałam z tego powodu problemów, wręcz przeciwnie zawsze byłam zadowolona :)
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
To bardzo mnie to cieszy :)
Sklep jeszcze przeze mnie nie sprawdzony, ale może wy znacie? www.osobliwa.pl?
Siedzę już kilka dni nad ich stroną i przeszukuje komplety. Mam kilka faworytów ale jest ciężko wybrać tylko kilka.. Może byście mi pomogły? :)
Dotychczasowi faworyci:
http://www.osobliwa.pl/produkt-20636/Biustonosz_Konrad_Velwet.html
http://www.osobliwa.pl/produkt-10451/Koszulka_Shirley_96024_majtki.html
http://www.osobliwa.pl/produkt-19455/Top_Dreamgirl_Lost_Innocence_majtki.html
Ogólnie szukam czegoś ładnego i wyjątkowego ;] może to być gorset, koszulka czy jakiś komplet. Ale mają naprawdę duży wybór, że ciężko się na coś zdecydować
 

sim

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2009
Posty
69
Punkty reakcji
1
Już kilka razy kupiłam bieliznę w intranecie. Przed zakupami ważne aby jeszcze raz, dokładnie sprawdzić rozmiar miseczki i obwód, bo kupowanie biustonosza na oko to nie jest chyba najlepszy pomysł. Chociaż np. na koronka.pl udzielają rad, co do rozmiarów, ale dobrze wiedzieć czego się szuka. Osobiście jestem bardzo zadowolona z tego typu zakupów, bo jedyne co muszę zrobić, to uzbroić się w cierpliwość, czekając na przesyłką:)
 

elenka87

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Jeśli mamy dobrze określony swój rozmiar, to bez problemu można kupić bieliznę przez internet. Pod warunkiem, że kupujemy produkty dobrych marek, które mają dobrą rozmiarówkę. Ja często kupuję bieliznę, której nie mogę znaleźć w normalnych sklepach. A poza tym... ceny są nieporównywalnie mniejsze niż normalnie. Polecam moda.pl, gdzie można kpić nie tylko bieliznę. Pozdrawiam:)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
a ja uważam że jesli jestesmy przeciętnych rozmiarów i mamy spory wybór to najlepiej udac się do zwykłego sklepu bo to są jednak zbyt osobiste rzeczy..
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
No ja już zamówiłam teraz czekam na przesyłkę :D
Ale wybór jest nieporównywalnie większy. Ja mam rozmiar 70C i ciężko w sklepie dostać - wszędzie 75 :( a w internecie - z każdego modelu można taki dostać. Poczytałam też regulamin, i ze zwrotem nie powinno być problemów w razie jakiegoś niedopasowania. No zobaczymy, już jutro powinnam mieć dostawę do domu ;] a zamówiłam w końcu ten pierwszy zestaw.
 

mediamaniac

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja dość często kupowałam bieliznę przez internet. Ostatnio moim łupem padła M 468 PIŻAMA.
Jest śliczna. Na żywo wygląda jeszcze lepiej, niż na zdjęciu!

pzdr!
mediamaniac
 

Red_Tea

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
Nie zamawiam bielizny przez internet. Bielizna to jednak bielizna, wolę przymierzyć.
 
A

ann han

Guest
Ja w zasadzie przez internet kupuję wszystko:, ale ważne jest to, żeby mieć sklep zaufany, który oferuje produkty najwyższej jakości. Jeśli chodzi o bieliznę bardzo często kupuję w sklepie koronka.pl. Wybór jest naprawdę bardzo duży dla każdego się coś znajdzie:) Lubię ten sklep tez dlatego, że moja siostra miała problem z zakupieniem bielizny ciążowej, a w sklepie koronka.pl znalazła i była z niej bardzo zadowolona:)
 
V

victoria_k

Guest
ja już jakiś czas temu zaczęłam zamawiać bieliznę przez neta i jestem zadowolona ze swojej strony mogę polecić Miran. nie jest to jakiś pośrednik, tylko sklep producenta. Robią dobrą i ładnie wyglądającą bieliznę.
 

irider

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
jak ktoś jest zainteresowany bielizną to moja siostra pracuje w sklepie MagiaKobiety.pl i teraz rozdają kody promocyjne 20%, także jak ktoś chce to pisać na priv.
 

Loner

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
148
Punkty reakcji
0
Ja to właściwie większość rzeczy kupuje przez internet nawet bielizne dla mojej żony, nie muszę chodzic po sklepach, i się stresować jak jakaś babcia bierze mnie za zboczeńca.W każdym bądź razie kupuje w sklepie diores, i jestem zadowolony,zawsze bezproblemowo i szybko.

Pozdrawiam!!!
 

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
kilka razy zdarzyło mi się kupić bieliznę. Nie mam problemu z doborem rozmiaru, nawet bez przymierzania wszystko idealnie na mnie pasuje.
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
To ja chyba zacznę biustonosze kupować w Internecie, bo wiecznie mi coś nie pasuje z tych sklepowych =[
 

kamejka

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
A jak jest z wymianą? Przecież jeżeli dobierze się zły rozmiar to trzeba odesłać bieliznę nietrafioną, a sklep wysyła inny rozmiar. Kto płaci za przesyłkę? Podejrzewam że klient. A jakoś nie widzi mi się płacić 3 razy za przesyłkę, która nie jest tania...
 
Z

zypek84

Guest
Nie kupujecie bielizny przez internet - to strata czasu, a może i pieniędzy, lepiej iść do sklepu tradycyjnego.
 
Do góry