Opowiadanie o wakacjach- język angielski

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Moje krótkie opowiadanie :D proszę o sprawdzenie :D mam jeszcze pytanie jak napisać my opalaliśmy się i leżeliśmy na plaży ?
Jak napisać, że byłam w górach i wędrowałam po górach? Czekam na Waszą pomoc

I went to the seaside three months ago. I went there with my family. We went there by car. The weather was changeable. We stayed in hotel. It was sometimes sunny and sometimes rainy. In the day we went for walks on the beatch. We visited castles and Baltic Museum. We went sighteeing. I swam in the sea. In the evening we bought souvenirs and we had dinner in the local restaurant. We took a lot of photos. It was great!
 

Eeevelina

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bochnia
I went to the seaside three months ago. I was there with my family. We got there by car. (tak lepiej brzmi wg mnie, nie ma tylu powtórzeń) The weather was changeable. Once sun was shining and another time it was raining. (to samo co wyżej, ja bym to tak napisała ale Twój wybór, poza tym jak piszesz o pogodzie to pisz o pogodzie a nie o hotelach, inaczej to opowiadanie robi się chaotyczne;-p) We stayed in hotel. I've spent my time walking on the beach. We've visited castles and Baltic Museum. I've swum in the sea a lot. Evenings we've had suppers (kolacja to chyba lepsze określenie na wieczorny posiłek;p). I've bought a lot of souvenirs. It was great!
generalnie było calkiem nieźle, mogłoby pewnie zostać. pozmieniałam Ci czas, bo w past simplu troche mi to dziwnie brzmiało- jakbyś opisywała jeden dzień z tych wakacji, chyba, że o to chodziło to sorry;-p
 

Eeevelina

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bochnia
aha chciałaś jeszcze: We were sunbathing and laying on the beach (chociaż jak dla mnie leżeć na plaży a opalać się to praktycznie to samo...)
I went to the mountains last year. i was hiking.
 
Do góry