Zapachy dla mężczyzn

tymorus

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2009
Posty
33
Punkty reakcji
1
Wiek
44
Słuchajcie, jakie Waszym zdaniem perfumy najbardziej podobają się kobietom? Chodzi mi tu o markowe zapachy
 

tymorus

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2009
Posty
33
Punkty reakcji
1
Wiek
44
ja od lat jestem wierny Dune Diora, ale chciałbym zmienić... może sugestie forumowiczek okażą się przydatne? ;)
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
ja używam od prawie roku Mexx Ice Touch - juz mi się kończy i raczej będę teraz zmieniał na jakiś inny
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Ho ho, z mojej strony to same eksperymenty, tyle że ja nie gustuję w jakichś że tak powiem 'oficjalnych' zapachach. Ja polecam Pumę Jamaicę 2 - ten zapach bardzo mi się podobał, a co bardzo ważne dziewczynom także.
 
W

wroneczki4

Guest
Joop Go, ale wiesz jak to jest.
Na mnie zapach Joop może się trzymać bardzo długo i być intensywny, a na Tobie może być słaby.
Musisz sam wyczuć jakie perfumy będą na Tobie najlepiej działać :)
 

tymorus

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2009
Posty
33
Punkty reakcji
1
Wiek
44
a może jakieś opinie dziewczyn? jaki zapach u faceta robi na Was wrażenie?
 

kostropaty

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2009
Posty
132
Punkty reakcji
2
Wiek
43
Miasto
Mazury / Dolny Śląsk
Zapach musisz dobrać też pod siebie. W sumie wypadałoby się również z nim dobrze czuć. Osobiście używałem Pierre Cardin Revelation, teraz od dłuższego czasu EA City Glam - dla mnie bomba, a co równie ważne - Moja Dziewczyna przepada za nim :)
Jeśli szukasz odpowiedzi Pań, załóż temat w dziale kobiecym. Choć nie wróżę jednoznacznych odpowiedzi, wiadomo - są gusta i guściki. :)
 

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
a może jakieś opinie dziewczyn? jaki zapach u faceta robi na Was wrażenie?

Mi się podobają zapachy z Avonu, np. Pro Control lub AvonEssence:)
Tylko zapach inaczej może pachnieć u Ciebie a inaczej np. u Twojego Taty, bo to zależy od pH skóry :) Tak mi się wydaje:)
 

Alonso22

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
Ja strasznie np lubię jak facet pachnie XS(od Paco Rabanne)- ale to ja :) Perfumy rzeczywiście trzeba sobie dobrać do siebie( inne perfumy są fajne dla postawnych, poważnych brunetów, inne dla szczuplutkich, wesolutkich blondynów:D:D itd.)Napisz jaki jesteś, to może doradzimy:p
a tak poza Paco, ja jeszcze lubię Davidoff Echo, albo Dunhill Desire( ale ten jest bardzo delikatny, ergo nie dla każdego faceta).
 

tymorus

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2009
Posty
33
Punkty reakcji
1
Wiek
44
dzięki wielkie za podpowiedzi :) kupiłem już Azzaro Chrome - świeży, sportowy zapach, a w dodatku ma w sobie jeszcze "coś" fajnego :) mojej kobiecie (no i mi) baaaardzo się podoba...
 

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
Acqua Di gio wszystkim dziewczynom z klasy się podobał :D Swietny, świeży zapach z nutką skórki z pomarańczy to chyba było :p

A nie sory to mandarynka i bergamotka była ;]
 

sebalzk

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
stąd
Tak tylko Aqua di Gio jak dla mnie za dużo osób używa <yes> no i raczej nie na tą porę roku
ja lubię akurat serię jeansów od Versace, Blue jest w rossmanie dosyć tanio, ale mój ulubiony to Green z tym, że ciężko go w Polsce dostać.
 

dukki

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
ja bardzo lubię męski zapach Lacoste Challenge. Kupuję mojemu chłopakowi, gdy tylko widzę, że kończy mu się zapas. Ale lubię jego(w sensie zapachu Challenge) woń na męskim ciele. a poza tym podobają mi się wśród męskich perfum Versace Black Jeans - i mają bardzo ciekawą buteleczkę http://www.kokai.pl/item3875_woda_toaletowa_black_jeans_versace zobaczcie sami!
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Testowałem wiele perfumów i wiem że markowe i drogie nie zawsze jest dobre.
Ja szczerze polecam Lamborghini esplosivo. Nie jest wcale drogi a robi wrażenie, kupiłem to w zestawie z żelem pod prysznic więc nie miesza mi się żel z perfumem. Na święta pewnie dostane te perfumy bo właśnie mi się skończyły.
Używałem np. Hugo Bossa szarego i powiem że jest dobry ale raczej na jesień/zima i to jakieś ważniejsze okazje a nie typowe technoteki. Czarny adidas też robi swoje ;)

Pozdrawiam.
 

icservice

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2009
Posty
31
Punkty reakcji
1
A czy klasyczne zapachy, typu cygaro, whiskey itd podobają się dziewczynom ? Ja bardzo lubię brązowego gucciego, ten zapach mnie po prostu powala na kolana :D Kosztuje trochę, ale chyba na dniach się skusze.
 
W

Wonka

Guest
iscervice mój tata perfumuje się tym brązowym guccim i kocham go w tym zapachu :) Zawsze mi się z nim kojarzy jak tylko czuję jakiegoś mężczyznę na ulicy spryskanego tym właśnie zapachem.
A tak poza tym jednym to bardzo podobają mi się świeże zapachy na mężczyznach. Takie jak na przykład Lacoste Essential (to są te zielone), Hugo Boss Energise (to te czerwone, po prostu fantastyczne, świeże dodające energii!), Dolce%Gabbana Pour Homme (w granatowym kartoniku, doskonałe na dzień) no i jeszcze mogłabym dorzucić do tego zestawu Hugo Boss Soul i Giorgio Armani Black Code. Wszystkie te perfumy znajdziecie na przykład w peerfumerii internetowej kokai.pl
I taki mały apel: Panowie perfumujcie się bo nie ma nic bardziej pociągającego jak zadbany i delikatnie spryskany ładnym zapachem mężczyzna!
 
Do góry