Jakie buty na zime ?

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
Elo, koleżanka chce kupić sobie jakies buty na zime, ale jej sie nic nie podoba. Chodzi w rurkach najczęściej do tego buty Adidas mid czarne czyli nic co sie wyróżnia, jezdzilem z nią kilka razy po sklepach i nic, Może znajdziecie coś dla niej na allegro co by paswowało do jej stylu ?
 

KarlaAfiss

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
niech Twoja koleżanka albo Ty wejdz na stronę sklepu www.cozabuty.pl
Jest tam wiele modnych butów...na pewno znajdzie cos dla siebie...buty sportowe, saszki, kozaki...co tylko chcecie.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
ja polecam oficerki, botki teraz też modne jednak ja tych butów po prostu nienawidzę ... co do nich jestem zniechęcona.
oficerki są wygodne i znajdziesz na pewno wiele ciekawych fasonów.
 

KarlaAfiss

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
tutaj możesz sobie obejrzeć jak wyglądają saszki;)---> http://www.cozabuty.pl albo masz je na zdjęciu niżej właśnie z tej strony:)
A co do butów na zimę to też polecam oficerki...wygodne i modne.
 

Attachments

  • 9_3ae6f486bbe9.jpg
    9_3ae6f486bbe9.jpg
    70,7 KB · Wyświetleń: 36

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Buty kojarzę (saszki), ale może mi ktoś wytłumaczyć skąd taka nazwa?
 

dorcia23

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
z tego co mówisz to chyba preferuje styl sportowy, ja bym tam wybrała jakieś reeboki, mają chyba duży wybór, więc i na zimę spokojnie coś by znalazła, a skoro miała do tej pory buty nie rzucające się w oczy to tym bardziej powinna pomyśleć o jakiejś odmianie, a mają chyba różne ciekawe modele
 

elenka87

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Swoją drogą ciekawe, że faceci tak przejmują się butami i ciuchami swoich koleżanek. Ale to piękne... W takim razie polecam moda.pl, znajdziesz tam buty różnych marek, w szerokim przedziale cenowym i przede wszystkim.... w każdym stylu. Na pewno znajdziecie coś dla Twojej koleżanki. Powodzenia:)
 

mella

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
To zależy jakich butów szuka Twoja koleżanka, czy chodzi o butę na zimę, które są ciepłe, nie przemakają, czy do pokazywania się. Ja polecam te pierwsze, bo nie lubię gdy marzną mi stopy, zresztą nikt chyba tego nie lubi i jeżeli chodzi o zakup to polecam sklep tanisport.pl, jest bardzo duży wybór, buty są oryginalne, może coś się w końcu spodoba
 
V

victoria_k

Guest
jestem zwolenniczką kozaków na szpilkach. Zwykłe proste Kozaki Deluxe czarne są świetnym rozwiązaniem dla każdej kobiety i na każdą okazję. Wygląda się w nich kobieco i elegancko :)
 

niezlafruzia

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Moja chrześnica ma niedługo urodziny i tak sobie pomyślałam, że może właśnie buty jej kupie, takie fajne zimowe. Ma 4 latka, więc już musza być markowe - strojnisia straszna i byle czego nie włoży. Tak się zastanawiam nad czymś w tym stylu http://www.tanisport.pl/kangaroos/10699565_Puffy_HI/Product.aspx
 
R

rusalka_lesna

Guest
Na zimę to przede wszystkim trzeba mieć solidne buty, które będą chronić przed zimnem, nie będą przemakały i nie będą się ślizgały po zeszklonych chodnikach. Na takie trudne warunki najlepsze są tego typu buty http://www.bates.pl/buty-taktyczne-wojskowe/kolekcja-meska/2368-delta-8-gore-tex-side-zip.html Warto mieć taką parę w szafie, a poza tym jak najbardziej można mieć kozaki na szpilce.
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
A może coś takiego http://www.tanisport.pl/adidas/G13461_Libria_Winter_Boot/Product.aspx uważam, że są to idealne buty na zimę. Mają ciekawy design a poza tym wykonane są z bardzo trwałego materiału tekstylnego. Posiadają warstwę ochronną, która blokuje wiatr, śnieg i deszcz, jednocześnie odprowadzając na zewnątrz pot.
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Buty na zimę muszą być przede wszystkim nieprzemakalne i dobrze wykonane - co to za frajda chodzić w butach, które dobrzy wyglądają, ale jest w nich mokro? Po jakimś czasie przestaną też fajnie wyglądać. I jaki wtedy z nich pożytek? dlatego jakość ponad wszystko!
 
Do góry