Zelixa

yaro1920

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
Witam .jaka jest skutecznosc leku Zelixa komu pomógł w odchudzaniu a komu zaszkodził.Piszcie wszystko co wiecie na ten temat.
 

Shaga

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
brałam zelixe 10 i 15 przez trzy miesiące i schudłam 10 kg - nie byłam otyła ale miałam za dużo kg
na początku bolała mnie głowa przez 5 dni i trochę nerwowa byłam ale po tym czasie wróciło wsio do normy za to power energetyczny miałam, że mogłam góry przenosić. To mi akurat najmniej przeszkadzało a wręcz pomagało i snu też dużo nie potrzebowałam :] ogólnie ocena 8/10
 

yaro1920

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
no ja już biore dwa tygodnie zelixe 10 i stracilem 5 kilo power po tym rzeczywiscie jest duzy.
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Mnie Zelixa raczej chyba nie zaszkodziła, ale też nie pomogła. Nie działała na mnie ani trochę, żadnego powera, żadnej utraty apetytu i żadnych straconych kilogramów :/ szkoda mi było tylko tej wydanej kasy i zdrowia, bo ma mnóstwo syfu w sobie i wiele skutków ubocznych powoduje.
 

yaro1920

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
Ja tam o żadnych syfach i skutkach ubocznych nie słyszał ani mi lekarz ie mówił .narazie nie narzekamteraz koncza pierwsza seria 30 tabletek i wybieram sie do lekarza po zelixa 15 zobacze różnice .
A niby jaki syf ma pozostawiac po sobie zelixa?
 

moniaPD

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
75
Punkty reakcji
0
Zelixa została wycofana z apteki. Znajoma farmaceutka powiedziała mi to przez telefon. Czyli musiało być z tym lekiem coś nie tak skoro nfz ją wycofał. Ale podobno była skuteczna...
 
Do góry