Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Fitness, jaki strój?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 denka

denka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów

Napisano 06 październik 2009 - 12:13

Witam,
Niebawem zaczynam chodzić na zajęcia fitness i myślę nad doborem stroju.
Zakochałam się w tych butach http://tanisport.pl/...O/Product.aspx. co sądzicie o nich?
Kupowałam kiedyś w tym sklepie buty do biegania i jestem zadowolona. Poza tym sam sklep też godny polecenia.
Jeśli ktoś z Was jest w stanie mi doradzić w kwestii sprzętu do fitness , czekam na odp.
Pozdrawiam i z góry dziękuję
  • 0

#2 Agatka87

Agatka87

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 65 postów

Napisano 07 październik 2009 - 09:31

Witaj!
Co do stroju nie mam żadnych zastrzeżeń. To jest bardziej sprawa gustu i tego komu w czym wygodnie. Co do sprzętu to zajrzy sobie na stronkę hellhound.pl Znajdziesz tutaj przekrój wszystkich akcesoriów do fitness. Ja ostatnio zakupiłam hantelki do aerobiku i jestem bardzo zadowolona.
  • 0

#3 Domka

Domka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 15 październik 2009 - 11:11

Buty najlepiej w sprawdzonym, markowym sklepie, bo inaczej mozna nabawic sie kontuzji a to juz bedzie drozsza impreza. Musisz sie wybrac poprostu do profesjonalnego, sklepu ze sportowym "dzialem", tam sprzedawcy zrobia malay test, jak stawiasz swoja stope - przy bieganiu, chodzeniu, cwiczeniu, itp. Zaproponuja tez odpowiednie wkladki, jezeli ustawienie twojej stopy podczas cwiczen bedzie w jakis sposob "odbiegalo od normy". Ja zakupilam butki firmy puma - nie jest to najpiekniejszy model i na ulice tak ot w nich bym nie wyszla, ale wspaniale sie w nich cwiczy. Lekkie, super podbicie - naprawde dobrze dobrane. Ale to sprawa czysto indywidualna, wiec radze rzeczywiscie poszukac takiego sklepu, gdzie zajma sie toba w profesjonalny sposob.
Powodzenia!

Użytkownik Domka edytował ten post 15 październik 2009 - 11:13

• 0

#4 milanogirl

milanogirl

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 23 październik 2009 - 11:23

Zgadzam się - buty najlepiej jakiejś porządnej, typowo "sportowej" firmy i dobrze dobrane razem ze sprzedawcą. Ja wybrałam na fitness dość luźne, długie spodnie ale mogę powiedzieć, że rybaczki to też bardzo fajna opcja, bo nogawki nie wywijają się w czasie ćwiczeń ;) Dobrze czasem mieć ze sobą bluzę z długim rękawem, ale raczej po to, żeby założyć ją tuż przed i zaraz po zajęciach - po kilku minutach ćwiczeń i tak będzie Ci za gorąco :)
Dołączona grafika
  • 0

#5 gaga22

gaga22

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów

Napisano 27 październik 2009 - 21:41

Ja odzież sportową kupuję w centersport.pl. Sklep oferuje w najniższych cenach firmową odzież (Nike, Adidas, Puma), poza tym możesz się też u nich zaopatrzyć w sprzęt, a w razie jakichkolwiek wątpliwości obsługa ci pomoże.
Też jestem zdania, że przy uprawianiu sportu bardzo ważne są buty. Najlepiej kupować te sprawdzonych marek, ja zawsze kupuję Nike.
Co do ciuchów to już kwestia gustu, dla mnie najważniejsze, żeby nie były za ciężkie. Dobrze sprawują się te z "oddychającego" materiału ;)
  • 0

#6 CałaOna

CałaOna

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 450 postów

Napisano 03 listopad 2009 - 08:54

Stroj musi byc przede wszystkim wygodny i komfortowy.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 oaza

oaza

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 285 postów

Napisano 18 styczeń 2010 - 09:52

dla mnie ważne w stroju jest to żeby mi się nie plątał i żeby odprowadzał pot
jeśli się chodzi na fitness regularnie to warto zainwestować trochę kasy i kupić firmowy strój sportowy, wygodny, nieobcierający i odprowadzający pot
ja mam i mogę polecić ciuchy z kolekcji ubrań na fitness "on the move" z reeboka
Dołączona grafika
  • 0

#8 majkawazka

majkawazka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 305 postów

Napisano 09 marzec 2011 - 20:40

No na zachętę ważne, żeby w miarę dobze wyglądać, żeby chcieć ów strój zaprezentować Dołączona grafika

wazne zeby czuc sie wygodnie ja nosze leginsy i koszulki na ramiaczka jak na tej focie;)
  • 0

#9 natalia1986

natalia1986

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 221 postów

Napisano 14 marzec 2011 - 14:15

na fitness strój powinien być przede wszystkim wygodny. To znaczy buty powinny być profesjonalne, odpowiednie do ćwiczeń na fitnessie. Co do ubrań, to bezdyskusyjnie odpadają spodnie zapinane itd. Najlepiej się sprawdzają szerokie, elastyczne spodnie dresowe.  Koszulka to w sumie już chyba względnie dowolna. Byle by była wygodna i z oddychającego materiału.

• 0

#10 Sloneczko777

Sloneczko777

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 74 postów

Napisano 16 marzec 2011 - 15:40

Wygodny :)
  • 0

#11 Werka600

Werka600

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 156 postów

Napisano 03 maj 2011 - 17:34

W sumie nie ważne gdzie kupisz strój - ważne, żeby się w nim dobrze trenowało i nic nie uwierało czy obcierało, podobnie z resztą z butami - dlatego szczególną uwagę trzeba zwracać na jakość i materiały, z których ubrania i buty są wykonane.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 lasiczka_poznan

lasiczka_poznan

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 404 postów

Napisano 16 maj 2011 - 14:56

stroj jak stroj, najwazniejsze zeby nie przeszkadzal w cwiczeniach
  • 0

#13 Guest_compton_style_*

Guest_compton_style_*
  • Goście

Napisano 27 maj 2011 - 12:24

Dobra jest odzież termoaktywna, zwłaszcza jak ktoś bardzo intensywnie trenuje. Polecam firmę Under Armour, profesjonalna odzież sportowa, pochłania pot i jego zapach, reguluje potliwość. Warto w coś takiego zainwestować
  • 0

#14 sepultura

sepultura

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 157 postów

Napisano 05 lipiec 2011 - 10:49

Ja właśnie mam zamiar kupić sobie bardziej profesjonalny strój sportowy. Zastanawiam się nad koszulką tego typu: http://sports-men.pl...=product&id=593 Podoba mi się to, że ma od razu wbudowany stanik, no i pochłania wilgoć, a to jest dosyć ważne przy intensywnym uprawianiu sportu.
  • 0

#15 PannaCota

PannaCota

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 13:52

Strój do Fitnessu jest równie ważny jak buty czy sprzęt. Tez kiedyś mi się wydawało, że wystarczy iść na trening w zwykłej przewiewnej koszulce. Jeśli ktoś miał do czynienia z dobra odzieżą termoaktywną, dobrze wie, że tak nie jest. Ja na fitness chodzę w odziezy termoaktywnej marki Brubeck i zdecydowanie mogę tę firmę wszystkim którzy uprawiają sport, polecić. :)

• 0

#16 ramsay

ramsay

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 30 wrzesień 2013 - 19:07

Strój do Fitnessu jest równie ważny jak buty czy sprzęt. Tez kiedyś mi się wydawało, że wystarczy iść na trening w zwykłej przewiewnej koszulce. Jeśli ktoś miał do czynienia z dobra odzieżą termoaktywną, dobrze wie, że tak nie jest. Ja na fitness chodzę w odziezy termoaktywnej marki Brubeck i zdecydowanie mogę tę firmę wszystkim którzy uprawiają sport, polecić.

Też lubię Brubecka :) A widziałaś nową serię fitness? Fajne, kolorowe rzeczy, naprawdę ładnie leżą i co najważniejsze - oddychają :)

• 0

#17 Dorota1993

Dorota1993

Bywalec

• Zbanowany
  • PipPip
  • 398 postów

Napisano 18 październik 2013 - 22:25

|Aktywność przede wszystkim. Jest to bardzo ważny aspekt dzisiejszych czasów, ponieważ rytm dnia jest bardzo szybki, nie mamy czasu na regularne posiłki, jemy zatem fast-foody, co naraża nasz organizm do wielu złych zaburzeń. Dlatego tak ważna jest aktywnosc fizyczna.

• 0

#18 Guest_Dobrawa_*

Guest_Dobrawa_*
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 22:40

Dla mnie znaczenie miało zawsze, żeby strój oddychał i nie krępował ruchów. Jest teraz na rynku tak ogromny wybór, że czasem ciężko się zdecydować. 

• 0

#19 Sanderka88

Sanderka88

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 12 listopad 2013 - 13:20

Przede wszystkim wygodny ;) reszta nie ma znaczenia ;)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 deerhunter

deerhunter

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 19:26

Wybierz taki, w którym dobrze się czujesz, reszta to sprawa drugorzędna. Pamiętaj tylko, żeby wybierać stroje z dobrych gatunkowo materiałów, które będą oddychały i nie wpędziła Cię w kłopotliwą sytuację.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0