Czy wierzycie w duchy ?

lukdreem

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jedlicze
Czy ja wierze w duchy ? odpowiedz tak bo już kiedyś przeżyłem spotkanie z duchem i nikomu tego nierzycze. A zaczeło się tak około 2 w nocy cos takiego obudziło mnie jakies stukanie? gdy sie obudziłem zobaczyłem jakąś postać siedzącą na krześle w moim pokoju i tylko patrzyłem co robi , na stoliku szeleszczały zeszyty i stukało krzesło , nagle spostrzegłem że ten ktoś patrzy w moją strone i wstaje nie był zbyt wyraźny więc niewidziałem kto to , czy ktos zmojej rodziny czy ktos inny . Podszedł domnie chciałem krzyczec, coś powiedzieć ,zaświecic światło ale czułem że ta postać przytrzymuje mnie , niemogłem sie ruszyć byłem jak sparaliżowany dosłownie jak zamrożony, ale najgorsze było to jak zobaczyłem oczy tej postaci nigdy wczesniej tak sie nieczułem byłem w takim szoku że rano jeszcze miałem takie dziwne drgawki, ale wracając do tematu to ta postać nagle przemiesciła się w stronę okna ja zdążyłem sie obrócic w drugą stronę żeby tylko tego nie widziec , gdy przechodiła z powrotem już niepatrzyłem w jej kierunku ale czułem jej obecnoś. Rano kiedy sie obudziłem byłem normalnie w szoku !!!

Czy ktos z was przezył kiedyś spotkanie z duchem???
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Nie przeżyłem spotkania z duchem, nie wierze w duchy, to dział psychologia a nie Strefa 11.
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
Ja wierze w duchy ufo i inne zjawiska paranormalne... wydaje mi sie ze wszstko to egzystuje wogool siebie... ja chyba niegdy nie psozabym spac w tym pokoju po tym co ty widziales... :)
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Mojego brata diabeł gonił (czy ktoś tam, ktoz to moze wiedziec?) Szedl sobie parkiem wieczorem patrzy a tu zza drzewa wychodzi jakiś dziadek i się śmieje, mój brat w nogi, biegł co sił w nogach, wybiegł na ulice, patrzy a tu ten sam dziadek przed nim, więc zawraca i biegnie dalej spowrotem w drugą stronę, wybiegł na drugą ulicę a tu ten sam dziadek przed nim, ale zniknął zaraz.

PS: Mój brat ma teraz ok. 30lat i nie miałby poeodu żeby zwijać :)
 

Frikusek

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2006
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
4 wymiar
No... Ja wierze w duchy, bo mi koleżnaka opowiadała (można powiedziec, że przyjaciółka) jak to ona duchy wywoływała i krok po kroku wiem jak to sie robi, ale nie radze próbowac, bo to grzech i ona sie o tym przekonała... Nie powiem więcej, bo samam nie chce sie przekonać o tym :)

p.s.
Mówie prawde...
 

piepia

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2006
Posty
263
Punkty reakcji
1
Miasto
Wywolywaliscie kiedys duchy? Moze ktos ma jakies doswiadczenie...? Ja wiem ze raczej nie powinienem tego robic ale nikt mi nie mowi dlaczego... wiec moze ktos kto probowal mi powie?
 

User

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2006
Posty
114
Punkty reakcji
0
lukdreem bredzisz! Jakbyś widział naprawde ducha w swoim pokoju to bys nawet juz nie zasną.
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Każdy z nas jest duchem, ale jedocześnie też ciałem.
Więc wierze że są.
 

Dorotaaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2006
Posty
67
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gostyń
Hmmm. Moge powiedziec, ze mialam juz tez kontakt z duchem. Podczas seansu spirytystycznego, czego zaluje.
Ale choc sama bylam uczestnikiem i widzialam jak kieliszek sam sie porusza po tarczy, watpie czy to aby napewno byl duch. Otuz umysl czlowieka nie jest do konca odkryty i nie uzywamy calego. Dlatego tez twierdze ze ktos z nas podswiadomie sam tym kierowal. Owszem duchy istnieja, wierze w to, ale po smierci dusza ludzka trafia do nieba, badz do piekla, i nie ma mozliwosci przebywac wsrod ludzi zywych. Takie jest moje zdanie.
 

r06ert

Bywalec
Dołączył
26 Maj 2006
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
38
...a może to wszystko się przysniło i sam wkręciłeś sobie ze to prawda...
 

Bruce lee

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
26
Punkty reakcji
0
nie wierzycie w duchy? jesli ktos nie wierzy niech sprobuje wywolac ducha wtedy sie przekona , bo ja wierze .
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
nie wierzę... ^^ ducha chciałbym wywołać dla zabawy i spotkania z kumplami...ale nikt nie chce...i co jest potrzbne na taki seans spirytystyczny?
 

fuser

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
inąnd
ja tam wierze, a jak ktos chce sobie wywolac to niech wywoluje tylko potem dobry egzorcysta by sie przydal;
czyli nie polecam
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
Ja wieże w duchy, ufo itd.

Niepoczebnie czytałem ten temat, znów bendę bał się iść spać!!!
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Trudno powiedziec czy wierzę w duchy. Bardziej w dziwne miejsca. Osobiście znam dwa. Masowy grób żołnierzy niemieckich z 2 wojny światowej. Jedziesz tam motorem, jak ci zgaśnie tu już nie odpalisz, póki się nie oddalisz. No i grób powstańców styczniowych. Nie słychac tam śpiewu żadnego ptaka. Nigdy. A zdarzyło mi tam się siedziec parę godzin. Nie wiem czy to ma związekz duchami, pewnie nie, ale wrażenie robi niesamowite.
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja wieże w duchy, ufo itd.

Niepoczebnie czytałem ten temat, znów bendę bał się iść spać!!!

W "ufo" też wierzę...bo my sami ludzie to do :cenzura:... więc wierzę w życie pozaziemskie... ale w duchy nie ;) jak mówiłem
 
Do góry