Siatkówka - Warszawa

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Jeżeli lubicie grać w siatkówkę ale nie macie gdzie, jak i z kim to macie ten sam problem co ja. Ja i może 2,3 osoby byłyby chętne żeby sobie pograć czasem okazyjnie, ale brakuje nam ludzi. Pomysł jest taki, żeby zebrac grupkę, przynajmniej 10 osób, umówić się na dany dzień, wspólnie wynająć salkę jakąś (jest ich kilka i nie kosztują wiele, już kiedystak robilismy) i zagrać sobie rekreacyjnie jakiś meczyk lub dwa. Jeżeli jesteś zainteresowany czymś takim to pisz. Im więcej osób tym lepiej.
 

ivy_r

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Widzę, że nie ma zbyt dużo chętnych :( Szkoda, ja bynajmniej jestem jakby co :)
 

ivy_r

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Szczerze muszę przyznać,że w siatkówkę nie grałam od kilku lat :) kiedyś całkiem dobrze grałam,ale szybko dojde do wprawy :) Co do pozycji nie mam konkretnej
 

cezarrgl

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Siemanko !
Jesli ogloszenie jest dalej aktualne to jestem zainteresowany i mam jeszcze jednego gracza do gry w siatkowke ;)tylko jest jeden problem bo my mozemy tylko grac w niedziele ;/ jesli cos bedzie wiadomo wiecej prosze o kontakt gg pod nr 8391838 czekam na jakis kontak Pozdrawiam serdecznie
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Aktualne jak najbardziej. Myślę że termin by się jakoś dało zgrać. To jest nas 4, ja bym mógł załatwić jeszcze od 2 do 4 osób w porywach. To gdyby Ci wszyscy chcieli to i tak przydałaby się jeszcze 2 minimum. Poczekamy, moze ktoś się zgłosi :)
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Ok... no to bardzo fajnie.. to ja jeszcze musze pogadać z ludźmi odemnie, i dam znać ilu nas jest. Jeszcze wstępne pytanie, czy znacie jakąs hale która by się nadawała. Ja mam jedną, typowy OSiR na pradze poługnie. Hala interesowało by nas 1/3 hali do wynajęcia (patrz cennik). Jeżeli macie jakieś inne sugestie to zapraszam.
 

wolfgang87

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Oto nastepny chetny. Amatorski poziom. Ze 3 lata nie gralem i na poczatku na pewno bede kaleczyc :) Tylko zeby jakos tak ze 2 godzinki bylo, bo widze, ze Praga Poludnie sie klania i dojazd :)
Jesliaktualne to na maila albo na gg: 2495162.
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Ok. to widze ze już mamy grupkę osób którą można spokojnie pograć. Co do poziomu to napewno będzie zróżnicowany, ja tez od daaawna nie grał i nigdy nie byłem profesionalistą :)

Dobra, to moze ja podsumuje, a proszę Was o potwierdzenie bądź dopisanie się jeżeli kogoś pomine:
Ja + 3 osoby
ivy_r
Cezary + 1 osoba
biniek + 4osoby
wolfgang87

to jest nas 13 osób. Teraz potwierdźcie proszę że jest aktualne. Termin pewnie ustalimy na początek grudnia żeby dało radę załatwić wszystko.
 

ivy_r

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
ok, ja potwierdzam :) i na 90% bede miala jeszcze jedna osobe, jutro bądź pojutrze będę wiedziała na pewni. z tym ze uprzedzam iz ja mam zroznicowany grafik :/ więc niestety nie mam stałych terminów, ale jeśli się utrzyma "team" ;) to może da radę od stycznia załatwić,żeby było oki :)
 

julita_87

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
cześć :)
bardzo chętnie dołączę gdzieś na treningi :) czy jest taka możliwość? (miałabym również chętną razem ze mną koleżankę).
jeśli chodzi o sale to słyszałam, że jest parę na bemowie, woli. mogę się coś więcej dowiedzieć na ten temat :)

w razie jakiegoś kontaktu, proszę o informację na maila: julita_87@wp.pl

pozdrowienia :D
 

ivy_r

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
No to skoro mamy już w sumie grupkę osób to może przejdziemy już do jakichś konkretów??
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Biniek i Cezary nie potwierdzili swojego udziału.. do cezarego pisałem na gg, a do binka jedynie wysłałem pw.
A bez nich to odpada nam 6 osób.
 

wolfgang87

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja + 3 osoby
ivy_r
Cezary + 1 osoba
biniek + 4osoby
wolfgang87
julita + 1 osoba

To razem daje 15 osob. Raczej trzeba odsiac :)
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Teraz już jest taka grupka, bo wcześniej jeszcze nie miałem tej wiadomości na pw. A Cezary się nie odezwał więc 2 osoby mniej. Zostaje 13, pewnie ktos się jeszcze wyłamie jak już będzie konkret wiec i tak dobrze będzie jak zostanie 10 :).

Ok, to ja proponuję, 13 grudnia w hali OSiR saska kępa. Teraz prosze o potwierdzenia czy pasuje. Jak tak, dzwonie i rezerwuję nam hale. Godzina Np. 12 w południe - ale to to mi już całkiem wszystko jedno.
 

biniek

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Teraz już jest taka grupka, bo wcześniej jeszcze nie miałem tej wiadomości na pw. A Cezary się nie odezwał więc 2 osoby mniej. Zostaje 13, pewnie ktos się jeszcze wyłamie jak już będzie konkret wiec i tak dobrze będzie jak zostanie 10 :).

Ok, to ja proponuję, 13 grudnia w hali OSiR saska kępa. Teraz prosze o potwierdzenia czy pasuje. Jak tak, dzwonie i rezerwuję nam hale. Godzina Np. 12 w południe - ale to to mi już całkiem wszystko jedno.

mi pasuje jedynie po 20 pozostałym osobom z ktorymi mam jakis tam kontakt tez raczej bo pracuja w dzien
 
Do góry