Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Odżywki do paznokci!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 martysia09

martysia09

pamparam

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 755 postów

Napisano 07 wrzesień 2009 - 17:14

Witam. Kupiłam ostatnio dwie odżywki - Coral na wolno rosnące paznokcie i Joko "witaminowa bomba". Chciałam spytać, czy to bezpieczne dla paznokci, jeśli będę zmieniać lakiery co dwa dni? Czy może powinnam sobie odczekać jeden dzień z suchymi paznokciami? Bo boję się, że może mi się coś z nimi stać, bo w tym momencie są jak z moich marzeń :).

Proszę o odp :).
  • 0

#2 DiamondLady

DiamondLady

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 389 postów

Napisano 07 wrzesień 2009 - 17:32

nie musisz robić przerw, lakier nie przeszkadza paznokciom, nawet je wzmacnia niekiedy spróbuj tez odżywek miss sporty, na poje paznokcie działały :)
  • 0

#3 polinea

polinea

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 472 postów

Napisano 08 wrzesień 2009 - 14:27

ja jakoś nigdy nie widziałam różnicy w paznokciach podczas używania odżywek, jedyne co jak narazie się u mnie sprawdza to kulki mleczno - miodowe do manicure, efekt widać dość szybko, paznokcie są odżywione i nawilżone i wyglądają po prostu bosko ;)

Użytkownik polinea edytował ten post 08 wrzesień 2009 - 14:59

• 0

#4 martysia09

martysia09

pamparam

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 755 postów

Napisano 08 wrzesień 2009 - 15:02

ja jakoś nigdy nie widziałam różnicy w paznokciach podczas używania odżywek, jedyne co jak narazie się u mnie sprawdza to kulki mleczno - miodowe do manicure, efekt widać dość szybko, paznokcie są odżywione i nawilżone i wyglądają po prostu bosko ;)

Co to za kulki? Z jakiej firmy i ile kosztują mniej więcej? :)
  • 0

#5 Ashley88

Ashley88

speedAshi

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1690 postów

Napisano 09 wrzesień 2009 - 07:59

inny odzywek niz sally hensen nie kupuje :)- poniewaz nic mi nie daja. Owszem sally ma drogie kosmetyki- ale warte swojej ceny. Warto uzbierac troche kasy i zakupic odzywke. Paznokcie nie lamią sie, sa odzywione i wygladaja bardzo zdrowo
  • 0

#6 benka 81

benka 81

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06 styczeń 2010 - 13:17

Już wspominałam o swojej metodzie przy podobnym temacie, a więc ja w sumie też nie widziałam żadnej różnicy po odżywkach, dopiero jak zaczęłam brać witaminy (ja biorę Extra Krzem, bo nie zawsze mam pod ręką coś zdrowego i dobrego do jedzenia, a zestawienie tych witamin naprawdę intensywnie działa) poprawiły mi się nie tylko paznokcie, ale i włosy. Witaminy!!! Witaminy!!! i raz jeszcze Witaminy!!!
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Ele-onora

Ele-onora

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 79 postów

Napisano 18 maj 2011 - 19:03

benka ale krzem to nie witamina... ale mineral... ;p
  • 0

#8 Hipcio87

Hipcio87

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 409 postów

Napisano 06 wrzesień 2011 - 11:31

benka ale krzem to nie witamina... ale mineral... ;p

hehe w ogóle dobry refleks :D

Ja mam Phenomen Oil - do nawilżania skórek i płytki paznokci. Super pipetka do nakadania, fajna konsystencja, zapach i gładziutkie paznokcie po :)
  • 0

#9 Guest_libelule_*

Guest_libelule_*
  • Goście

Napisano 20 październik 2011 - 11:12

Fenomen pachnie fenomenalnie :D niby migdałowo wg opisu, ale ja bym się nawet pokusiła o stwierdzenie, że to czysty marcepan. Nie mogę go za często stosować bo ślinka mi leci :P
  • 0

#10 Malaru

Malaru

Bywalec

• Bez aktywacji
  • PipPip
  • 217 postów

Napisano 15 listopad 2011 - 16:26

NAIL TEK INTENSIVE THERAPY II jest rewelacyjna, przyznaję.
Ale jak byś chciała dać odpocząć paznokciom od chemii, to polecam kupowany w aptekach balsam do paznokci HERBA STUDIO . Preparat składa się z naturalnych składników, bardzo dobrze odżywia , nawilża, regeneruje i wybiela płytkę paznokciową. Kosztuje ok. 9 zł
  • 0

#11 Guest_libelule_*

Guest_libelule_*
  • Goście

Napisano 30 listopad 2011 - 19:48

Jessika wrzuciła filmik na swój profil fb: https://www.facebook...CosmeticsPoland prezentacja najnowszej oferty. Phenomen Oil oczywiście też sie tam znalazł :))
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 karolina844

karolina844

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 09 styczeń 2012 - 12:01

Moim zdaniem Sally Hansen - najlepsze.
  • 0

#13 Mangolia

Mangolia

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 256 postów

Napisano 20 luty 2012 - 23:59

inny odzywek niz sally hensen nie kupuje Dołączona grafika- poniewaz nic mi nie daja. Owszem sally ma drogie kosmetyki- ale warte swojej ceny. Warto uzbierac troche kasy i zakupic odzywke. Paznokcie nie lamią sie, sa odzywione i wygladaja bardzo zdrowo

Mam tańsze rozwiązanie, a równie skuteczne.

Załączone pliki

• Załączony plik  biovax.jpg   70,37 KB   27 Ilość pobrań

• 0

#14 monaBETHA

monaBETHA

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 379 postów

Napisano 25 luty 2012 - 16:16

rzeczywiście tańsza wersja mi bardziej odpowiada :)
  • 0

#15 xxmoniax

xxmoniax

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 98 postów

Napisano 28 luty 2012 - 11:04

ja polecam keratynowa z top choice tak wyglada http://www.splendore...nokci_p706.html jest bardzo tania a mi bardzo spasowala :))
  • 0

#16 Wiolcia02

Wiolcia02

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 202 postów

Napisano 16 kwiecień 2012 - 21:50

Ja nie uznaje odżywek do paznokci- nigdy u mnie nie działały. Mam wrażenie jakbym malowała je po prostu bezbarwnym lakierem. A co do przerw w czasie malowania paznokci- ja praktycznie cały czas mam pomalowane, zmieniam kolor praktycznie co dwa-trzy dni, albo nawet częściej w zależności od kolory ubrania w danym dniu :) a jak zrobię sobie dwu, trzy-dniową przerwę i ich nie maluję wcale to zaczynają mi się rozdwajać, łamać i jakieś słabe się robią. Także mój sposób na mocne paznokcie- to malowanie paznokci :D
  • 0

#17 Guest_Dorka123_*

Guest_Dorka123_*
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2012 - 12:51

uwielbiam tę odżywkę: https://www.facebook...&type=3
mam tez bardzo fajną oliwkę do skórek z tej firmy, polecam :)
  • 0

#18 Guest_Marysiaaq_*

Guest_Marysiaaq_*
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2012 - 15:12

Ja znam świetną odżywkę :) I co ważne tanią, kosztuje niecałe 10 zł, a jest naprawdę skuteczna. Odżywka firmy Sally Hansen, a kupuję ją zawsze tutaj: http://www.ambras.pl...okci-133ml.html Ogólnie to stosowałam przeróżne już odżywki na paznokcie, ale wydaje mi się, że ta jest najskuteczniejsza (biorąc pod uwagę również cenę). Zresztą poczytaj sobie opinie, wiele osób ją poleca :)
  • 0

#19 kwiatuszkowo

kwiatuszkowo

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 04 lipiec 2012 - 17:33

Witam. Kupiłam ostatnio dwie odżywki - Coral na wolno rosnące paznokcie i Joko "witaminowa bomba". Chciałam spytać, czy to bezpieczne dla paznokci, jeśli będę zmieniać lakiery co dwa dni? Czy może powinnam sobie odczekać jeden dzień z suchymi paznokciami? Bo boję się, że może mi się coś z nimi stać, bo w tym momencie są jak z moich marzeń Dołączona grafika.

Proszę o odp Dołączona grafika.

ostatnio otrzymałam za darmo odzywke do aznokci!!

zarejestruj sie a ty tez otrzymasz Pomożecie mi ?? :) http://shinybox.pl/?ref=d125d03
brakuje mi kilku Waszych rejestracji do pudełka z kosmetykami !!! ;) trzeba kliknąć dołacz do klubu !!!!
za rejestracje otrzymujecie Za Damo Kosmetyki.!.! wystarczy zaprosic kilka swoich kolezanek.

http://shinybox.pl/?ref=d125d03
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 roza1234

roza1234

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 10 lipiec 2012 - 22:48

Słuchajcie dobre rady są na stronie paznokciaki.pl rewelacyjna strona pod względem przykładów ładnych zadbanych paznokci.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0