Nowy portal internetowy

areek21

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Poszukiwane osoby które chcą pisać porady, portal będzie gotowy za jakiś tydzień. Chcesz pomagać w jego rozwoju, w niedługiej przyszłości będzie możliwość wygrania nagród (drobnych). Kontakt gg 8840944

Pozdrawiam
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Ale możesz powiedzieć coś więcej...np.jakie porady,co to będzie za portal.Napisz coś więcej.
 

areek21

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ale możesz powiedzieć coś więcej...np.jakie porady,co to będzie za portal.Napisz coś więcej.

Będzię to serwis gromadzący wszelkie porady, na różne tematy. Jeżeli ktoś lubi gotować - może pisać przepisy, jeżeli ktoś interesuje się grafiką,
może pisać porady dotyczące grafiki np. jak stworzyć banner, może polecać i opisywać darmowe programy. Każdy na pewno zna się na czymś więc zachęcam :)
 

Verona

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wątpię czy ktoś na poziome dołączy po takim opisie. Jaka to strona? Ile włożyłeś/zamierzasz włożyć w to pieniądze? System na darmowym, płatnym, własnym czy na zrobiony na zlecenie CMS? Hostong i domena płatna, czy jakaś stronka na yoyo?
Na jakiej zasadzie będzie działał portal (działanie systemu)? Każdy dodaje news akceptowany przez admina, jakieś filmy online (jak żałosne spryciarze.pl), forum, czy co innego? Co będzie miała osoba z pisania poradników? Specjalne konta, jakieś wynagrodzenie czy co innego?

Podaj chociaż "zarys" działania strony. Więcej konkretów.
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Jaka to strona? Ile włożyłeś/zamierzasz włożyć w to pieniądze? System na darmowym, płatnym, własnym czy na zrobiony na zlecenie CMS? Hostong i domena płatna, czy jakaś stronka na yoyo?
Nic dodać nic ująć.Czy to jest chodź trochę ważne?To jego sprawa ile włożył i na jakiej domenie/hostingu.
 

Verona

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Nic dodać nic ująć.Czy to jest chodź trochę ważne?To jego sprawa ile włożył i na jakiej domenie/hostingu.

Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepiej nie mów. Jak uważasz że nie ma różnicy między php fusion na yoyo, a unikalnym na dobrym hostingu, to albo nie wiesz co jest czym, albo po prostu jesteś głupi...

Nie każdy chce poświęcać swój cenny czas dla jakieś stronki która może i tak nie wypalić, ale dla profesjonalnego projektu z przyszłością o wiele więcej osób jest chętnych.
To są istotne informacje, a nie jakieś nieważne szczegóły.


To jego sprawa
Nie tylko Jego, bo chce nawiązać współpracę z innymi ludźmi, a nikt nie idzie w ciemno.

Następnym razem "@kmic", proszę, przemyśl to co chcesz napisać, a nie paplasz co ci przyjdzie do głowy.
 

areek21

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wątpię czy ktoś na poziome dołączy po takim opisie. Jaka to strona? Ile włożyłeś/zamierzasz włożyć w to pieniądze? System na darmowym, płatnym, własnym czy na zrobiony na zlecenie CMS? Hostong i domena płatna, czy jakaś stronka na yoyo?
Na jakiej zasadzie będzie działał portal (działanie systemu)? Każdy dodaje news akceptowany przez admina, jakieś filmy online (jak żałosne spryciarze.pl), forum, czy co innego? Co będzie miała osoba z pisania poradników? Specjalne konta, jakieś wynagrodzenie czy co innego?

Podaj chociaż "zarys" działania strony. Więcej konkretów.
Poraża mnie twoja zazdrość :/ Widzisz ja widziałem również twoje ogłoszenie w sprawie pomocy. Jakoś mnie nie przekonałeś do swojej strony (pewnie dlatego że nie oglądam tego serialu), ale w życiu by mi nie przyszło do głowy żeby zapytać cię o pieniądze które w nią włożyłeś, stwierdzić że jest
bez sensu itd. (chociaż pomyślałem że jest bez sensu). Po prostu nie podoba mi się coś, przechodzę dalej, nie zostawiając śladu po sobie. No ale to może dlatego że nie jestem "na poziomie", tak jak ty.

Ps: Mam nadzieje że ludzi "na poziomie" - tacy jak ty nie będą jej odwiedzać :) Pozdrawiam

A propos... skoro uważasz że spryciarze.pl są żałośni, to zastanów się jak się ma twoja strona do niej.
 

Verona

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Poraża mnie twoja zazdrość
To zdanie mnie powaliło z krzesła. Chyba chcesz abym sobie rozbił głowę o podłogę przy upadku. Jaka zazdrość?
To takie dziwne że ktoś chce wiedzieć w co się pakuje? I co ma moja strona do tego tematu? Pisząc poprzedni post ani razu nie pomyślałem o mojej stronie.
Szczerze to ch** (za przeproszeniem) obchodzi mnie ile w to włożyłeś. Może 1000zł, a może ktoś tobie za nią zapłacił, bez różnicy. To był jeden przykład informacji które MOŻESZ podać!

Co komu po twoim numerze GG?

W swoim poście chciałeś uświadomić mi na siłę że moja strona jest słaba, ale nie rozumiem to ogłoszenie ma do tego co ja robię? Chciałem więcej informacji bo może był dołączył, i każda osoba która się nadaje chciała by wiedzieć z czym ma do czynienia.

Zamiast w tych kilku zdaniach umieścić troszkę informacji, ty jak dziecko chciałeś pokazać mi że masz mnie gdzieś. Nie wiem kim ty jesteś, i za kogo się uważasz skoro zamiast wytłumaczyć chętnemu co i jak, to ty wolisz wypominać innym. I jak chcesz moją stronę porównywać do twojej (bo chyba to chciałeś osiągnąć swoją modrą wypowiedzią) skoro nie podałeś adresu swojej, a nawet niczego co przybliżyło by twój "projekt"?

A propos... skoro uważasz że spryciarze.pl są żałośni, to zastanów się jak się ma twoja strona do niej.
Kolejne bezsensowne zdanie godne niewyrośniętego ucznia podstawówki. Mówiąc że jest kiepska, miałem na myśli administrację, która zamiast wprowadzić bardzo ważne i potrzebne zmiany, to umieszcza coraz więcej reklam i durne dodatki ala "nasza-klasa". Mogę też powiedzieć że jakiś samolot jest kiepski, chociaż nie mam własnego, i czy to ma jakieś znaczenie? Zamiast się pluć to zobacz na użytkowników, które przypełzli z fotki i innych dupereli, zaniżając poziom świetnego projektu z przyszłością.


PS
Powiedzmy że w przyszłości będziesz miał firmę. Podasz ogłoszenie "szukam informatyka do firmy", ktoś się spyta o jaką firmę chodzi, i na jaką skale rozwiniętą, to ty powiesz niedoszłemu pracownikowi że jest zazdrosny skoro zadaje takie pytania?

Wyobrażam sobie to twoją stronę, skoro nawet szkoda ci się wysilić i napisać trochę informacji.

Zamiast nadal paplać to pokaż że zaczynasz z czymś dobrym, i daruj sobie rozmowę o spryciarzach i mojej stronie.



Życzę powodzenia w tworzeniu portalu, bo chyba ci się przyda. Na pewno każdy dobry pozycjoner, grafik i inny zgłoszą się skoro zobaczyli numer Gadu Gadu...
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Następnym razem "@kmic", proszę, przemyśl to co chcesz napisać, a nie paplasz co ci przyjdzie do głowy.
Jedynie kilka userów ma prawo mnie oczerniać.A ty nim nie jesteś.Jeżeli już to ty się zastanów bo zaraz będzie raporcik.I przestańcie nabijać posty bo to mnie wnerwia.
 

Verona

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Tak, ci co mają więcej postów na forum ogólnoteoretycznym. Daj sobie siana, bo na prawdę nic mnie bardziej nie zaboli niż ostrzeżenie.
O oczywiście, chcę mieć 2000 postów, bo wtedy będę wymiatał!!! Zresztą w podpisie chwalisz się nowo nabitymi postami. No comment...


Zresztą widać że w całej kłótni plujesz się o to że zasugerowałem że strony na płatnych hostingach mogą być lepsze, i jest to ważne. Boli cię bo masz na wordpress i ugu, a jak nie w tym problem to po prostu lubisz się ośmieszać publicznie swoimi komentarzami.

Zresztą, nie wiem po co ta cała dyskusja o niczym z tak na prawdę nikim (wywnioskowałem to po "mądrych" odpowiedziach).
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Przegiąłeś.Raport został wysłany.
 

Verona

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Jakoś tego warna nie mam, widać administratorzy są rozwinięci w przeciwieństwie do ciebie.

Nawet podpisu nie umiesz zrobić:

Mój 900 post
Mój 1.000 post
Post nr 1.100
Znajdziesz mnie w
Oceń stronę i Wsarcie MyForum.pl.

Wymienię się linkiem do strony www.Więcej info na ten temat na moim blogu http://kmicblog.wordprees.com

1. Co to wsarcie?
2. Nie powinna być spacja po kropce?
3. Nie znam strony wordprees...

To nie szczegóły, ale mając 1122 postów, i nie zauważyć tego to trzeba być, no sam wiesz kim.
Proszę, nie odpowiadaj już bo to nie ma sensu, ja już więcej w ten temat nie zaglądam, a jak i tak będziesz chciał postawić na swoim to coś z tobą nie tak. A problem w tym że nie chciałeś przyznać że mam rację.
 
Do góry