KONCERTY

morphe

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2009
Posty
133
Punkty reakcji
12
Miasto
Łańcut
Czy i wy jesteście zdania, że w Rzeszowie powinien odbyć się jakiś prawdziwy koncert?
 

c0x

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
143
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Czy i wy jesteście zdania, że w Rzeszowie powinien odbyć się jakiś prawdziwy koncert?

Nie jestem z Rzeszowa, ale jeśli miałby się tam odbyć koncert któregokolwiek z ww. zespołów/wykonawców (no, może poza Britney i Madonną:p), to na pewno bym przyjechał :)
 

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
powinno powinno, ostatnio coś to gadali o Sabatonie że ma być :p
na green day bym się wybrała ładnie śpiewają ;)
 

morphe

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2009
Posty
133
Punkty reakcji
12
Miasto
Łańcut
Ludzi, wypowiadajcie się! Koncert sam się nie zrobi! trzeba podjąć inicjatywę!!! :)
 

zbychu2

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
144
Punkty reakcji
5
Nie wiem jak wy ale ja ogromnie żałuje, że mnie nie było na koncercie Sabatonu, podobno piękny koncert był :(

A co do rtematu to chciałbym, żeby grały moje ulubione zespoły takie jak: Disturbed, Slipknot, dragonforce, hammerfall - te 4 zespoły na pierwszym miejscu, Nightwish, Within Temtation - to tak mogłyby ale nie muszą, ale wątpie, żeby takie zespoły chciały zagrać na takim zaa:cenzura:u jak Rzeszów :p Chociaż po koncercie Sabatonu to kto wie. Oczywiście Green Daya nie uwzględniałem, bo jego już zaznaczyłem w ankiecie :)
 

*czarna_owca*

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Wiadomo, że by się chciało koncertów. Ja tam akurat z samego Rzeszowa, ale jakby był ktoś typu Scorpions to nawet moi rodzice by pojechali. :p Marzy mi się koncert Apocalyptici. :( A pomyśleć, że byli niedawno w Polsce! :(
 

morphe

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2009
Posty
133
Punkty reakcji
12
Miasto
Łańcut
nie dajcie się prosić, wypowiadajcie się, bo pomyślę, że nikt nie potrzebuje koncertów...
 

lindaa

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
W zasadzie nie jestem z Rzeszowa, nie słucham podanych w ankiecie zespołów, ale jeśli miałby się tu odbyć koncert to jestem za. :D
Marze o Milk Inc. Wiem, że parę lat temu byli w Katowicach.. Teraz to pomarzyć. :(
 
Do góry