jaka biżuteria do ślubu?

K

katatonia

Guest
Witam, mam dylemat. Sukienkę mam skromną białą. Jest na ramiączkach, dopasowana - i tylko na dole się nieznacznie rozszerza. Ogólnie bardzo delikatna. I nie wiem teraz jaką biżuterię do tego wybrać? Musi to być "klasyczna' biżuteria złota - taka uniwersalna, żebym ją później również mogła wykorzystać. Wybrałam taka komplety:
1. (...) + złoty łańcuszek oczywiście
2. (...) (kolczyki + jakiś złoty łańcuszek)
Sama nie wiem, czy bardziej skromnie, czy rzucić sięw oczy..I tak będę się rzucać w oczy, więc nie wiem czy biżuteria też musi?
smile.gif
 

aleks10

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Podane przez Ciebie komplety sa bardzo ładne. Ale co powiesz jeszcze na taka zawieszke ://www.goldmaster.pl/go/_info/?id=113 do tego oczyiscie i kolczyki ://www.goldmaster.pl/go/_info/?id=145
moja narzeczona miała bardzo podobny komplet i wyglądała naparwde wyjatkowo.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
katatonia napisał:
Witam, mam dylemat. Sukienkę mam skromną białą. Jest na ramiączkach, dopasowana - i tylko na dole się nieznacznie rozszerza. Ogólnie bardzo delikatna. I nie wiem teraz jaką biżuterię do tego wybrać? Musi to być "klasyczna' biżuteria złota - taka uniwersalna, żebym ją później również mogła wykorzystać. Wybrałam taka komplety:
1. (..)) + złoty łańcuszek oczywiście
2. (..) (kolczyki + jakiś złoty łańcuszek)
Sama nie wiem, czy bardziej skromnie, czy rzucić sięw oczy..I tak będę się rzucać w oczy, więc nie wiem czy biżuteria też musi?
smile.gif
powiem tak... to zależy od Ciebie, załóż to w czym dobrze się czujesz... ja wiem, że nie założyłabym czegoś co się "rzuca w oczy" czy na ślub czy gdziekolwiek, lubię delikatne i skromne
smile.gif
poza tym myślę, że sama będziesz w tym dniu tak błyszczeć, że coś skromnego w zupełności wystarczy ;)
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Myślę, że katja22 ma rację. Nie musisz mieć nic wystawnego, drugi link mi się niestety nie wyświetlił, więc nie pomogę w wyborze, ale ten pierwszy komplet też jest ładny, i wydaje mi się, że pasowałby do skromnej uroczystości :) Życzę szczęścia :)
 

supersluby.pl

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
Ja jestem za skromną biżuterią. Jak sama napisałaś już wystarczy, że Ty się będziesz rzucać w oczy ;)
 

sweetdevil

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Jak na moje skromne zdanie, chociaż nie lubię złota, to pierwsza opcja jest lepsza. Kolczyki są bardzo ładne i takie eleganckie. Myślę, że powinnaś wybrac same te kolczyki. Bo co za dużo biżuterii to będzie taki przesyt i już dużego efektu nie będzie. A wiadomo każda panna młoda chce wyglądać oszałamiająco w tym dniu, więc z tym też nie należy przesadzać.
 

smukła86

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Ja bym wybrała coś jeszcze bardziej skromnego a zarazem luksusowego. Tzn wpadł mi w oko na diamondscenter.net taki oto wisiorek z brylancikiem:

gwr5016.jpg


Może dlatego że gustuje w połączeniu białego i żółtego złota? Poza tym lubię właśnie takie długie przywieszki. Ten wisiorek strasznie mi się spodobał bo jest taki delikatny, a zarazem "bogaty" - brylant robi swoje :]
 

elenka87

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Moja siostra dostała od swojego narzeczonego w prezencie piękny wisiorek złoty w kształcie serca, więc będzie idealnie pasował do sukni ecru, którą zamówiła. Będzie ładnie i z sentymentem. Myślę, ze to dobry pomysł. A poza tym jeśli sukienka jest "bogata", koronkowa to nie ma sensu przesadzać z biżuterią. Łańcuszek z wisiorkiem i jakieś ładne kolczyki w zupełności powinny wystarczyć.
 
K

kermitka

Guest
Są rózne teorie na ten temat. Ja uważam,ze sam pierścionek zaręczynowy powinien wystarczyć za cała biżuterię. To jednak w końcu twój ślub i sama powinnaś zdecydowac nie zważając na opinie innych
 

geheimnise

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2008
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Skromna sukienka, więc możesz zaszaleć i wybrać dla siebie jakąś bardziej ''widoczną'' biżuterię. ;) Bynajmniej ja tak sądzę ;)
 

maina

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
a co sądzicie o tego typu koliach? tzw listkach? do tego można dobrać do kompletu kolczyki i bransoletkę ;)
//www.stylbit.pl/?p=239
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
maina napisał:
a co sądzicie o tego typu koliach? tzw listkach? do tego można dobrać do kompletu kolczyki i bransoletkę ;)
http://www.stylbit.pl/?p=239
Dla mnie cudo !
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Kilka wskazówek dotyczących wyboru biżuterii
smile.gif



Przy wyborze biżuterii ślubnej należy kierować się bardzo prostą zasadą – zakładamy taką biżuterię, aby ukryła niedoskonałości a wydobyła piękno.

Gdy mamy krótką szyję - wybieramy delikatny, luźniejszy naszyjnik (kryształki, perełki, koraliki). Pamiętajmy, że im krótszy naszyjnik tym bardziej skróci nam szyję. Kolczyki wybieramy długie, zwisające – optycznie poprawią proporcje sylwetki. Przy krótkiej szyi unikamy kolczyków typu „koła”.

Panie, które posiadają „łabędzią” szyję mogą pozwolić sobie na krótsze naszyjniki. Odpowiednie kolczyki to takie, które kończą się tuż za żuchwą - wizualnie skrócą trochę zbyt długą szyję.

Kolejną bardzo ważną zasadą przy doborze odpowiedniej biżuterii jest zachowanie umiaru.

Jeśli twoja suknia jest bogato ozdobiona, zrezygnujmy ze zbyt wyrazistych dodatków, natomiast gdy suknia jest skromna możemy sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa.
Źródło: //www.kobieta.info.pl/suknia-lubna-i-dodatki/290-biuteria-lubna
 
R

rusalka_lesna

Guest
Ja stawiam na skromne, ale wyraziste dodatki. W moim przypadku wyraziste oznacza np. błyszczące, coś takiego jak ten komplet Taka biżuteria będzie się bardzo ładnie prezentowała, a do tego podkreśli i dopełni cała kreację. Z taka biżuterią nie ma co przesadzać i trzeba o tym pamiętać.
 

beads_pl

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
katatonia napisał:
Witam, mam dylemat. Sukienkę mam skromną białą. Jest na ramiączkach, dopasowana - i tylko na dole się nieznacznie rozszerza. Ogólnie bardzo delikatna. I nie wiem teraz jaką biżuterię do tego wybrać? Musi to być "klasyczna' biżuteria złota - taka uniwersalna, żebym ją później również mogła wykorzystać. Wybrałam taka komplety:
1. (..) + złoty łańcuszek oczywiście
2.(...) (kolczyki + jakiś złoty łańcuszek)
Sama nie wiem, czy bardziej skromnie, czy rzucić sięw oczy..I tak będę się rzucać w oczy, więc nie wiem czy biżuteria też musi?
smile.gif
Cześć, jeżeli potrzebujesz obrączki to wykonujemy ręcznie jakie chcesz wzory i napewno taniej niż w sklepie stacjonarnym. Natomiast jeżeli chodzi o dodatki to możesz cos znaleść w naszym sklepie. Ogólnie ja wolę skromne i delikatne rzeczy. Pozdrawiam.
 

marta247

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
Ja będę również miała skromną suknie, postawię albo na kolczyki albo na łańcuszek! a co do Twoich przykładów , to nie jestem do końca przekonana, poszukaj jeszcze;)
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Rzeczywiście, na tej stronce, o której piszesz margarita_3 biżuteria ślubna jest śliczna - kilka przykładów - głównie bransoletek, ale oczywiście są tam też jeszcze kolczyki, wisiorki - także można sobie coś wybrać. Zgadzam się też, że ślubna biżuteria nie powinna za bardzo rzucać się w oczy
smile.gif
Generalnie - panna młoda ma wygladać na ślubie skromnie i naturalnie, już sama biel i tak dodaje jej mnóstwo uroku
smile.gif
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
Fakt - panna młoda ma wyglądać skromnie, ale bez przesady :) Troszkę luksusu jeszcze nikomu nie zaszkodziło i dlatego przychylę się do jednej z wcześniejszych opinii - bizuteria może być skromna ale jednocześnie luksusowa :) I rzeczywiście już sama biel dodaje mnóstwo czaru pannie młodej :) Wystarczy jeszcze tylko delikatnie i z wyczuciem podkreślić jej urodę i charakter - piękną biżuterią ;)
 
B

bone1906

Guest
Dziewczyny a podoba Wam się taka kulka //www.kupuje.to/platform.php/aukcja/39865 ze złota z kryształami svarowskiego. Własnie szukam czegoś dla mojej dziewczyny i mam spory dylemtat
 
Do góry