Pierwszy taniec

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Jakie macie plany na pierwszy taniec pary młodej na weselu? czy coś skromnego tradycyjnego, czy może raczej trochę innowacji?
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
My mielismy normalny standardowy taniec bez zadnych udziwnien:)Poczatkowo ja chcialam cos innego,abysmy tanczyli do kilku piosenek,ale moj maz nie chcial
 

consa

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
132
Punkty reakcji
0
u mnie będzie tradycyjny wolny bez żadnych udziwnień. Też sam taniec nie będzie zbyt skomplikowany, by na kamerze nie wyszło sztucznie.
 

pimpek123

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
najwieksze wrazenie robi walc wiedenski, do jakies nowoczesnej muzyki,

jak pokazy normalnie,

wszyscy zawsze zachwyceni a czlowiek pamieta to na dlugie lata
 
Z

zypek84

Guest
My tańczyliśmy walca angielskiego i nie polecam. Te ubrania, a zwłaszcza suknia ślubna są tak beznadziejne, że jakichkolwiek taniec w nich jest bardzo trudny. Po północy przebraliśmy się i tańczyliśmy motyw z dirty dancingu ;-)
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
My mamy taki plan, że zaczynamy walcem wiedeńskim (albo agnielskim - jeszcze zastanawiamy się) i nagle jest przejściówka w rock n roll i taki reggae'owy kawałek do tej muzyki leci to tańczymy przez jakieś pół minuty i dalej znowu jest przejściówka na walc i kończymy poprzedni taniec. Jak się na takie coś zapatrujecie? nie będzie to głupie? Wiem, że w sukni może być z tym problem wiec pomijając tę kwestię co o tym myslicie.. ?
 
Z

zypek84

Guest
Jeszcze nie widziałem, aby w polskim wykonaniu taka mieszanka wyszła dobrze, postarajcie się lepiej wyćwiczyć coś w miarę łatwego, koniecznie wypróbujcie taniec w nałożonym na narzeczoną kołem od sukni.
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
A czemu w polskim wykonaniu nie wychodzą dobrze?
A co do sukni to wiemy... siostra mojej przyszłej żony brała ślub rok temu i planujemy, żeby założyła jej kiecke ślubną i wtedy będziemy próbować.
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
A czemu w polskim wykonaniu nie wychodzą dobrze?
A co do sukni to wiemy... siostra mojej przyszłej żony brała ślub rok temu i planujemy, żeby założyła jej kiecke ślubną i wtedy będziemy próbować.
Nie musi nakladac odrazu kiecki wystarczy,ze zalozy kolo.My przed pierwszym tancem zatanczylismy dzien przed weselem do piosenki ktora gral zespol,a w Dniu wesela poszlismy na zywiol i bardzo fajnie nam to wyszlo pomimo tego,ze sukienka byla dosc obszerna i jak mnie maz obkrecil to jak kulka sie krecilam:)
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Kuleczka... :) musiało fajnie wyglądać :)

A całą kieckę żeby ogólnie zobaczyć jaki to jest ciężar poniekąd, jak sie w tym poruszać. koło to jedno, ale zaczepienie obcasem o materiał kiecki to drugie :)

Ale tak pomijając techniczne problemy, to nie uważacie że to takie trochę popisywanie się? czy nie jest to tak odbierane? Chcieliśmy dać pierwszy taniec, który będzie symbolizował conieco nas. Walc i bajkowa melodja z anastazji (to o mojej kobiecie, która uwielbia stare bajki disneya i jest taka grzeczna, spokojna i ułożona - jak walc) a o mnie rock'n'roll połączony z reggae (fan muzyki i kultury reggae, szalony rozrabiaka, nie potrafiący usiedzieć na miejscu - dość szybki kawałek rock'n'rolla, "wipeout")
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
To,ze dziewczyna teraz zalozy tez kiecke nic nie da bo to nie bedzie ta kiecka co bedzie w niej slubowac.Tanczcie tylko z kolem reszta sie sama dopasuje,a im wiecej bedziecie myslec i przygotowywac tym bardziej sztucznie to wyjdzie,a chyba nie o to chodzi??
Ja mialam sukienke z trenem podczepianym wiec troche materialu na sobie mialam,a dalam rade:)Powiem ci szczerze,ze kobieta nie wazne co sie stanie zawsze da se rade np.wychodzac z kosciola zaczepilam butem o sukienke i sie zaplatalam troche i dalam rade nikt nawet nie zauwazyl,ze cos nie tak wiec nie przygotowujcie tyle bo wyjdzie naprawde sztucznie
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
A jak coś nie wyjdzie, naprzykład sukienka sie zedrze, to przynajmniej będzie wesoło :p Ważne żeby się nie załamywać w takich sytuacjach, jak jest juz po weselu to to co się później stanie trzeba traktować z uśmiechem na twarzy i mówić że nic się nie stało...
 
Z

zypek84

Guest
A czemu w polskim wykonaniu nie wychodzą dobrze?
A co do sukni to wiemy... siostra mojej przyszłej żony brała ślub rok temu i planujemy, żeby założyła jej kiecke ślubną i wtedy będziemy próbować.

Chodzi mi o polskie filmiki z wesel dostępne na necie, szczerze mówiąc nie podoba mi się to kompletnie, ale to oczywiście kwestia gustu.
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
A jak coś nie wyjdzie, naprzykład sukienka sie zedrze, to przynajmniej będzie wesoło :p Ważne żeby się nie załamywać w takich sytuacjach, jak jest juz po weselu to to co się później stanie trzeba traktować z uśmiechem na twarzy i mówić że nic się nie stało...
Tego typu rzeczy nie przewidzisz jak by miala sie porwac to sie porwie.Ja w swoja sie w kosciele zaplatalam i jakos wybrnelam z tego bez pomocy osob trzecich:)Podczas zabawy tren mi sie czesto odpinal wiec czesto deptali goscie po sukience...efekt byl taki,ze rano jak wrocilismy do domu to dopiero zauwazylismy,ze mnie podeptali i w niektorych miejscach sukienka byla porwana(glownie w czesci dolnej trenu)Nie ma co tyle myslec zawsze to wyjdzie dobrze bez wzgledu na to co by sie nie robilo:)
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Dokładnie, co by nie było będzie dobrze.. nic się nie przewidzi.. ja się tym mało martwie, to żonka przyszła siędenerwuje tym

A co do filmików z polskich wesel to wsumie nie widziałem, żeby kto kolwiek tańczył co innego niż, walca lub "bujańca" :p
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Dokładnie, co by nie było będzie dobrze.. nic się nie przewidzi.. ja się tym mało martwie, to żonka przyszła siędenerwuje tym

A co do filmików z polskich wesel to wsumie nie widziałem, żeby kto kolwiek tańczył co innego niż, walca lub "bujańca" :p
Ja widzialam na youtube duzo jest Polskich:)Kurcze jak ja bym chciala jeszcze raz aby nasze wesele sie powtorzylo:)Dobrze,ze wspomnienia pozostaja:)
 
Do góry