Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Pierwszy taniec

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
224 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Rasmatis

Rasmatis

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 453 postów

Napisano 28 sierpień 2009 - 10:29

Jakie macie plany na pierwszy taniec pary młodej na weselu? czy coś skromnego tradycyjnego, czy może raczej trochę innowacji?
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 kasia1648

kasia1648

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 597 postów

Napisano 28 sierpień 2009 - 11:23

My mielismy normalny standardowy taniec bez zadnych udziwnien:)Poczatkowo ja chcialam cos innego,abysmy tanczyli do kilku piosenek,ale moj maz nie chcial
  • 0

#3 consa

consa

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 132 postów

Napisano 28 sierpień 2009 - 11:34

u mnie będzie tradycyjny wolny bez żadnych udziwnień. Też sam taniec nie będzie zbyt skomplikowany, by na kamerze nie wyszło sztucznie.
  • 0

#4 pimpek123

pimpek123

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 01 wrzesień 2009 - 14:34

najwieksze wrazenie robi walc wiedenski, do jakies nowoczesnej muzyki,

jak pokazy normalnie,

wszyscy zawsze zachwyceni a czlowiek pamieta to na dlugie lata
  • 0

#5 Guest_zypek84_*

Guest_zypek84_*
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2009 - 11:29

My tańczyliśmy walca angielskiego i nie polecam. Te ubrania, a zwłaszcza suknia ślubna są tak beznadziejne, że jakichkolwiek taniec w nich jest bardzo trudny. Po północy przebraliśmy się i tańczyliśmy motyw z dirty dancingu ;-)
  • 0

#6 Rasmatis

Rasmatis

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 453 postów

Napisano 02 wrzesień 2009 - 13:49

My mamy taki plan, że zaczynamy walcem wiedeńskim (albo agnielskim - jeszcze zastanawiamy się) i nagle jest przejściówka w rock n roll i taki reggae'owy kawałek do tej muzyki leci to tańczymy przez jakieś pół minuty i dalej znowu jest przejściówka na walc i kończymy poprzedni taniec. Jak się na takie coś zapatrujecie? nie będzie to głupie? Wiem, że w sukni może być z tym problem wiec pomijając tę kwestię co o tym myslicie.. ?
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Guest_zypek84_*

Guest_zypek84_*
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2009 - 13:10

Jeszcze nie widziałem, aby w polskim wykonaniu taka mieszanka wyszła dobrze, postarajcie się lepiej wyćwiczyć coś w miarę łatwego, koniecznie wypróbujcie taniec w nałożonym na narzeczoną kołem od sukni.
  • 0

#8 Rasmatis

Rasmatis

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 453 postów

Napisano 21 wrzesień 2009 - 14:07

A czemu w polskim wykonaniu nie wychodzą dobrze?
A co do sukni to wiemy... siostra mojej przyszłej żony brała ślub rok temu i planujemy, żeby założyła jej kiecke ślubną i wtedy będziemy próbować.
  • 0

#9 kasia1648

kasia1648

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 597 postów

Napisano 21 wrzesień 2009 - 14:48

A co do sukni to wiemy... siostra mojej przyszłej żony brała ślub rok temu i planujemy, żeby założyła jej kiecke ślubną i wtedy będziemy próbować.

Nie musi nakladac odrazu kiecki wystarczy,ze zalozy kolo.My przed pierwszym tancem zatanczylismy dzien przed weselem do piosenki ktora gral zespol,a w Dniu wesela poszlismy na zywiol i bardzo fajnie nam to wyszlo pomimo tego,ze sukienka byla dosc obszerna i jak mnie maz obkrecil to jak kulka sie krecilam:)
  • 0

#10 Rasmatis

Rasmatis

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 453 postów

Napisano 21 wrzesień 2009 - 15:09

Kuleczka... :) musiało fajnie wyglądać :)

A całą kieckę żeby ogólnie zobaczyć jaki to jest ciężar poniekąd, jak sie w tym poruszać. koło to jedno, ale zaczepienie obcasem o materiał kiecki to drugie :)

Ale tak pomijając techniczne problemy, to nie uważacie że to takie trochę popisywanie się? czy nie jest to tak odbierane? Chcieliśmy dać pierwszy taniec, który będzie symbolizował conieco nas. Walc i bajkowa melodja z anastazji (to o mojej kobiecie, która uwielbia stare bajki disneya i jest taka grzeczna, spokojna i ułożona - jak walc) a o mnie rock'n'roll połączony z reggae (fan muzyki i kultury reggae, szalony rozrabiaka, nie potrafiący usiedzieć na miejscu - dość szybki kawałek rock'n'rolla, "wipeout")

Użytkownik Rasmatis edytował ten post 21 wrzesień 2009 - 15:12

• 0

#11 kasia1648

kasia1648

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 597 postów

Napisano 22 wrzesień 2009 - 03:55

To,ze dziewczyna teraz zalozy tez kiecke nic nie da bo to nie bedzie ta kiecka co bedzie w niej slubowac.Tanczcie tylko z kolem reszta sie sama dopasuje,a im wiecej bedziecie myslec i przygotowywac tym bardziej sztucznie to wyjdzie,a chyba nie o to chodzi??
Ja mialam sukienke z trenem podczepianym wiec troche materialu na sobie mialam,a dalam rade:)Powiem ci szczerze,ze kobieta nie wazne co sie stanie zawsze da se rade np.wychodzac z kosciola zaczepilam butem o sukienke i sie zaplatalam troche i dalam rade nikt nawet nie zauwazyl,ze cos nie tak wiec nie przygotowujcie tyle bo wyjdzie naprawde sztucznie
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 Rasmatis

Rasmatis

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 453 postów

Napisano 22 wrzesień 2009 - 14:23

Wiesz, nie przygotowuje się niewiadomo jak. Chodzi poprostu o spróbowanie czy wogóle jest to do zrealizowania.
  • 0

#13 kasia1648

kasia1648

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 597 postów

Napisano 22 wrzesień 2009 - 14:49

Wiesz, nie przygotowuje się niewiadomo jak. Chodzi poprostu o spróbowanie czy wogóle jest to do zrealizowania.

Jezeli sie chce i ma sie silna wole to wszystko jest do zrealizowania:)
  • 0

#14 Rasmatis

Rasmatis

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 453 postów

Napisano 23 wrzesień 2009 - 10:03

A jak coś nie wyjdzie, naprzykład sukienka sie zedrze, to przynajmniej będzie wesoło :P Ważne żeby się nie załamywać w takich sytuacjach, jak jest juz po weselu to to co się później stanie trzeba traktować z uśmiechem na twarzy i mówić że nic się nie stało...
  • 0

#15 Guest_zypek84_*

Guest_zypek84_*
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2009 - 10:55

Chodzi mi o polskie filmiki z wesel dostępne na necie, szczerze mówiąc nie podoba mi się to kompletnie, ale to oczywiście kwestia gustu.
  • 0

#16 kasia1648

kasia1648

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 597 postów

Napisano 23 wrzesień 2009 - 11:01

A jak coś nie wyjdzie, naprzykład sukienka sie zedrze, to przynajmniej będzie wesoło :P Ważne żeby się nie załamywać w takich sytuacjach, jak jest juz po weselu to to co się później stanie trzeba traktować z uśmiechem na twarzy i mówić że nic się nie stało...

Tego typu rzeczy nie przewidzisz jak by miala sie porwac to sie porwie.Ja w swoja sie w kosciele zaplatalam i jakos wybrnelam z tego bez pomocy osob trzecich:)Podczas zabawy tren mi sie czesto odpinal wiec czesto deptali goscie po sukience...efekt byl taki,ze rano jak wrocilismy do domu to dopiero zauwazylismy,ze mnie podeptali i w niektorych miejscach sukienka byla porwana(glownie w czesci dolnej trenu)Nie ma co tyle myslec zawsze to wyjdzie dobrze bez wzgledu na to co by sie nie robilo:)
  • 0

#17 Rasmatis

Rasmatis

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 453 postów

Napisano 23 wrzesień 2009 - 13:25

Dokładnie, co by nie było będzie dobrze.. nic się nie przewidzi.. ja się tym mało martwie, to żonka przyszła siędenerwuje tym

A co do filmików z polskich wesel to wsumie nie widziałem, żeby kto kolwiek tańczył co innego niż, walca lub "bujańca" :P
  • 0

#18 kasia1648

kasia1648

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 597 postów

Napisano 23 wrzesień 2009 - 13:32

Dokładnie, co by nie było będzie dobrze.. nic się nie przewidzi.. ja się tym mało martwie, to żonka przyszła siędenerwuje tym

A co do filmików z polskich wesel to wsumie nie widziałem, żeby kto kolwiek tańczył co innego niż, walca lub "bujańca" :P

Ja widzialam na youtube duzo jest Polskich:)Kurcze jak ja bym chciala jeszcze raz aby nasze wesele sie powtorzylo:)Dobrze,ze wspomnienia pozostaja:)
  • 0

#19 Rasmatis

Rasmatis

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 453 postów

Napisano 24 wrzesień 2009 - 12:26

Ja widzialam na youtube duzo jest Polskich:)Kurcze jak ja bym chciala jeszcze raz aby nasze wesele sie powtorzylo:)Dobrze,ze wspomnienia pozostaja:)

Chciałabyś jeszcze raz, ale zmieniła byś coś czy poprostu jeszcze raz przeżyła?
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 kasia1648

kasia1648

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 597 postów

Napisano 24 wrzesień 2009 - 15:20

Chciałabyś jeszcze raz, ale zmieniła byś coś czy poprostu jeszcze raz przeżyła?

W sumie tak myslac i wspominajac nic bym nie zmienila bo wyszlo wszystko super.Wiele rzeczy bylo spontanicznie zrobionych i wszystko sie udalo:)Chetnie bym to powtorzyla z tym,ze bez przygotowan kilku miesiecznych:)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0