Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

- - - - -

jakie buty sportowe?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
132 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#121 FAS0LKA

FAS0LKA

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 27 czerwiec 2017 - 08:26

też wolę trampki :) mam w domu kilka par conversów i to są buty nie do zdarcia. tylko że z reguły kupuję z jakimiś wzorami dlatego kupiłam sobei tez trampki z wojasa, sa skórzane, jednobrawne i pasują nawet do dzinsów i marynarki

• 0

#122 martagru

martagru

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 09 lipiec 2017 - 11:56

ja ostatnio fajne buty zamowilam przez multu.pl. Ceny sa mega okazyjne, wysylka szybciutka a buty super :)

• 0

#123 eliza43

eliza43

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 10 lipiec 2017 - 12:58

ja kupowalam adidasy w zarze i jestem zadowolona

• 0

#124 maximum

maximum

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 178 postów

Napisano 11 lipiec 2017 - 07:28

Dla mnie ostatnio najwygodniejsze są Conversy, ale myślę też nad zakupem sneakersów. Tutaj: http://tekstodajnia....-jest-na-topie/ czytałam o modzie sportowej i mam zamiar zacząć łączyć kolorowe, sportowe buty z rurkami i asymetrycznymi sukienkami. Myślę, że będzie to świetnie wyglądać.

• 0

#125 kastel

kastel

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów

Napisano 11 lipiec 2017 - 14:51

60862_1.jpg

Są od Merg. Kasa mała, a jednak wyglądają wyjątkowo fajnie. Co wy na nie? Wasz styl? 

• 0

#126 tomrok

tomrok

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 116 postów

Napisano 13 październik 2017 - 06:47

Polecam ten model butów do biegania

http://www.dobiegani...ue-p-27685.html

Buty wygodne, dają dobrą stabilizację.

Cena moze nie jest taka niska,ale sa bardzo dobrze wykonane. 

Gruba podeszwa, można biegac nie tylko na bieżni, ale spokojnie i w terenie i na asfalcie.

Wygląd ok, no głownie kupuję sobie buty w kolorze czarnym, ale te równięz ujdą ;) 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#127 MowieGadam

MowieGadam

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 124 postów

Napisano 05 grudzień 2017 - 14:40

Jeśli nie wiecie, jakie wybrać buty sportowe, to skorzystajcie z porad zamieszczonych w Internecie. Tutaj: http://celnie.pl/jak...n-i-na-silownie macie na przykład poradnik o tym, jakie buty wybrać na fitness, a jakie na siłownię. Jak się już wie, czym się kierować, to wybór staje się znacznie prostszy.

• 0

#128 Reila_

Reila_

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 615 postów

Napisano 05 grudzień 2017 - 15:17

Ja noszę RBK albo Adidas te dwie marki są dla mnie najwygodniejsze i każde z butów mam na dłużej niż rok. Średnio 2-3 lata w nich chodzę i nic im się nie dzieje.

• 0

#129 Limonka90

Limonka90

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 20 grudzień 2017 - 14:01

Kiedyś nie przykładałam wagi do tego, jakiej jakości buty do biegania zakładam. Wiadomo, na samym początku drogi sportowej treningi odbywają się w jak najtańszych ciuchach, których nam nie szkoda. Dopiero kiedy aktywność weszła mi w krew, zaczęłam inwestować w dobre ubrania. Nie są one jakoś wygórowanie drogie  - teraz zamawiam już głównie przez internet z sklep-dare2b.pl – ale zawsze uda się znaleźć jakąś promocję. Mogę mieć dobre ubrania w spoko cenie, no i o dobrej jakości. 

• 0

#130 kookish person

kookish person

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 13 maj 2018 - 18:04

Jak ktoś biega od czasu do czasu nie codziennie, to każde buty z miękkimi podeszwami będą dobre moim zdaniem. Ja mam sportowe buty z Deichmanna kosztowały bodajże 120zł są bardzo wygodne, nie obcierają czuć amortyzacje bo spody są w miarę miękkie, biegam głównie po lesie nie po asfalcie.

• 0

#131 joannabr

joannabr

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 21 maj 2018 - 14:14

Ja na co dzień chodzę głównie w conversach - myślę, że będzie ci w nich wygodnie jeśli szukasz czegoś, w czym można się szybko przemieszczać. Całkiem tanią, ale oryginalną parę znalazłam na Limango - można sobie sprawdzić, czy nadal są tam promocje na buty tej firmy. Mój model jest czerwony, nie każdemu się to może spodobać, ale akurat do mnie ten kolor pasuje idealnie :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#132 nellaa

nellaa

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 22 maj 2018 - 13:44

dla mnie najlepsze są new balance

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#133 rebeka306

rebeka306

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów

Napisano dziś, 08:20

Dla mnie też nie ma sensu meczyc sie w szpikach skoro dzieki bogu ktos wymyslil cudowne polaczenie sportowego stylu z sukienkami ;p Zreszta cos na zasadzie takich swiftów https://selectshop.p...hite-core-black to w przypadku takich spoznialiskich jak ja, które tylko za czyms gonia podstawa. Nie wyobrazam sobie biec do autobusu w szpilkach - w zyciu nie wyrobilabym sie w takim ukladzie czasowo ;p Sportowe obuwie to mega komfort - stopa oddycha i sie nie meczy

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0