Najsmieszniejsze Zyczenia..

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
"Ponieważ pół życia spędzasz przy komputerze daje ci o to taki prezent X" ( w miejscu X była stronka specjalnie dla mnie :D ) <- dostałam takie coś na urodziny ^^"
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Ja nie dostałam żadnych super śmiesznych życzeń ale kiedyś mojemu brat który jak jeszcze był żonaty życzyłam aby został homosekualistą...[bo nie lubiłam tej jego...]
CO prawda homoseksualitą nie jest, ale żonaty również...:)
 
D

Darunia15

Guest
a mi kiedyś koles w podstawówce powiedział: bardzi cie kocham bardzo cie lubie ale tylko po ślubie,przyklep.... nie wiedział co mówi...pozdro dla Ciebie Piotruś :*
 

Speedy

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
273
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Troojmiasto
ja dostalam od kolezanki kartke z taka zawartoscia:

TWOJA PRZYTULANKA JUZ Z SAMEGO RANKA ROBI SIE NA BOSTWO-WRAZEN BEDZIE MNOSTWO!A GDY WPADNIE W TWOJE LAPKI TO CI WYCALUJE CHRAPKI ;P ;D
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
mi kolega z klasy zyczyl fajnej zony :D ale on troche pokrecony jest ...ja kiedys wyslalam z kolei zyczonka :" bys mial zycie nudne , slabe za kochanke stara babe, zlych przyjaciol, podle mienie, brzuch pustawy i kieszene a klopotow co nie zlicze -tego wlasnie ci ...NIE zycze ! :D
 

Kindzia

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
529
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
małopolska
" bys mial zycie nudne , slabe za kochanke stara babe, zlych przyjaciol, podle mienie, brzuch pustawy i kieszene a klopotow co nie zlicze -tego wlasnie ci ...NIE zycze !
Super :) Strasznie mi się podobają, pozwolisz że kiedyś skorzystam :p
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
a mnie dzis klega na Wigilijce klasowej zyczyl,abym sie mniej malowala (mimo,ze raczej robie to delikatnie),przestala palic i miala wiecej takich znajomych podobnych do niego :D
 
Do góry