Głuchy telefon

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Zatem tak. Potrzebowałbym trochę tych osób, nie ukrywam. Chodzi o to, żeby nie było nudno. Optymalna ilość to taka, żeby turę kończyła odpowiedź.


Zatem zgłaszamy się na zasadzie "Kto pierwszy, ten lepszy"- czyli kto się pierwszy zgłosi, będzie drugi (pierwszy to ja jestem) itp.

No więc :

Pewna osoba (czyli ja
happy.gif
) pisze coś na PW do kolejnej (jakieś słowo, rzecz, czynność, zjawisko itp, no na przykład jabłko).
Ta osoba odbiera tą wiadomość i rysuje jabłko. Wysyła ten obrazek do kolejnej osoby z dopiskiem głuchy telefon, ale bez opisu ( w tym przypadku bez słowa ,,jabłko")
Osoba która odebrała obrazek opisuje tą rzecz i wysyła dalej do kolejnej osoby.
Kolejna osoba to rysuje
Kolejna osoba to opisuje
rysuje
opisuje
rysuje
opisuje
i tak w kółko!

Kapujecie? :)

Ja jestem pierwszy na liście.

LISTA

1. Jendrula



Proszę się zgłaszać w tym temacie kto by chciał zagrać. Idziemy według kolejności. Przykład listy :

LISTA

1. Jendrula
2. Polik
3. Danusia
4. Adeczka

Ja piszę jakieś słowo do Polika. Polik rysuje to i wysyła do Danusi. Danusia to opisuje i wysyła do Adeczki. Adeczka to rysuje i wysyła do kolejnej osoby na liście. O dalszych zasadach opowiem gdy zbierzemy osoby na liście. A trochę ich musi być!
biggrin.gif



No więc... Zgłaszajcie się
laugh.gif


PROSZĘ O PRZECZYTANIE REGULAMINU


Mini regulamin:

1. Nie wstawiajcie obrazków ani odpowiedzi na forum, bo to popsuje zabawę...
2. Na początku kolejki jestem ja.
3. Jeżeli opisujesz, staraj się umieścić jak najwięcej szczegółów- kolory, sceneria, ubranie itp., pomyśl, czy nie mogą czegoś oznaczać. (Przykładowy opis jabłka : Jest to czerwone, okrągłe i z listkiem)
4. Gdy rysujesz, staraj się nanieść jak najwięcej szczegółów z opisu. Używaj kolorów- mogą naprawdę uprościć. Nie pisz tam nic, w ostateczności może być wyraz dźwiękonaśladowczy.
5. Nie zrażaj się tym, co dostaniesz do narysowania. Jeśli Ci nie wychodzi, próbuj.
6. Żadnych próśb: "ja nie chcę pisać tylko rysować!!!!!!!". Jesteście w takiej kolejności, jakiej jesteście i już.
7. Ponownie proszę o nie psucie zabawy innym
8. Pierwsza tura się skończy, kiedy dojdzie do ostatniej osoby i ta wyśle do mnie PW. Wtedy zamieszczę tu wszystkie obrazki i odpowiedzi.
9. Wszystkie obrazki i opisy wysyłajcie także do mnie!
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
Zatem tak. Potrzebowałbym trochę tych osób, nie ukrywam. Chodzi o to, żeby nie było nudno. Optymalna ilość to taka, żeby turę kończyła odpowiedź.


Zatem zgłaszamy się na zasadzie "Kto pierwszy, ten lepszy"- czyli kto się pierwszy zgłosi, będzie drugi (pierwszy to ja jestem) itp.

No więc :

Pewna osoba (czyli ja ^_^) pisze coś na PW do kolejnej (jakieś słowo, rzecz, czynność, zjawisko itp, no na przykład jabłko).
Ta osoba odbiera tą wiadomość i rysuje jabłko. Wysyła ten obrazek do kolejnej osoby z dopiskiem głuchy telefon, ale bez opisu ( w tym przypadku bez słowa ,,jabłko")
Osoba która odebrała obrazek opisuje tą rzecz i wysyła dalej do kolejnej osoby.
Kolejna osoba to rysuje
Kolejna osoba to opisuje
rysuje
opisuje
rysuje
opisuje
i tak w kółko!

Kapujecie? :)

Ja jestem pierwszy na liście.

LISTA

1. Jendrula



Proszę się zgłaszać w tym temacie kto by chciał zagrać. Idziemy według kolejności. Przykład listy :

LISTA

1. Jendrula
2. Polik
3. Danusia
4. Adeczka

Ja piszę jakieś słowo do Polika. Polik rysuje to i wysyła do Danusi. Danusia to opisuje i wysyła do Adeczki. Adeczka to rysuje i wysyła do kolejnej osoby na liście. O dalszych zasadach opowiem gdy zbierzemy osoby na liście. A trochę ich musi być! :D


No więc... Zgłaszajcie się :lol:

PROSZĘ O PRZECZYTANIE REGULAMINU


Mini regulamin:

1. Nie wstawiajcie obrazków ani odpowiedzi na forum, bo to popsuje zabawę...
2. Na początku kolejki jestem ja.
3. Jeżeli opisujesz, staraj się umieścić jak najwięcej szczegółów- kolory, sceneria, ubranie itp., pomyśl, czy nie mogą czegoś oznaczać. (Przykładowy opis jabłka : Jest to czerwone, okrągłe i z listkiem)
4. Gdy rysujesz, staraj się nanieść jak najwięcej szczegółów z opisu. Używaj kolorów- mogą naprawdę uprościć. Nie pisz tam nic, w ostateczności może być wyraz dźwiękonaśladowczy.
5. Nie zrażaj się tym, co dostaniesz do narysowania. Jeśli Ci nie wychodzi, próbuj.
6. Żadnych próśb: "ja nie chcę pisać tylko rysować!!!!!!!". Jesteście w takiej kolejności, jakiej jesteście i już.
7. Ponownie proszę o nie psucie zabawy innym
8. Pierwsza tura się skończy, kiedy dojdzie do ostatniej osoby i ta wyśle do mnie PW. Wtedy zamieszczę tu wszystkie obrazki i odpowiedzi.
9. Wszystkie obrazki i opisy wysyłajcie także do mnie!


ales sie spisal, lo matko!!!


ale i tak jakos nie kumam...

:lol:
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Ktoś wysyła do Ciebie obrazek, Ty go opisujesz i opis (bez obrazka!) wysyłasz kolejnej osobie. Kolejna osoba rysuje to co jest w opisie i wysyła obrazek (bez opisu!) kolejnej osobie. Kolejna osoba opisuje to co jest na obrazku i opis wysyła kolejnej osobie która musi go narysować. I tak w kółko.
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Teraz się obudzili <_<


No dobrze. Wpisywać się, ale naprawdę proszę uważnie przeczytać wszystko co napisałem. Każde słowo jest ważne!


LISTA


1.Jendrula
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
1. Jendrula
2. Tosia>>>
3. a3z4
4. Life
5. Igrys
6. Magda2905
7. Olguśka18

Przydałoby się jeszcze ochotników. Niech ci co już są namawiają znajomych na forumowisku. Będzie lepsza zabawa :)


Nie, nie. Zaczynamy jak się zbierze spora grupka osób.
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
1. Jendrula
2. Tosia>>>
3. a3z4
4. Life
5. Igrys
6. Magda2905
7. Olguśka18

Przydałoby się jeszcze ochotników. Niech ci co już są namawiają znajomych na forumowisku. Będzie lepsza zabawa :)


Nie, nie. Zaczynamy jak się zbierze spora grupka osób.

A jak się zapiszę potrójnie. :sexy:
 
Do góry