Maseczka na trądzik z drożdży i mleka.....

xGABIx

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Witam!
Od pewnego czasu mam problem z trądzikiem.Stosowałam wiele maści i kremów takich jak:Acne-Drem,Brewoxyl,Benzacne....nie pomogły ;////....Słyszałam że dobry na te cholerstwo jest Amol ale farmaceutka powiedziała że nie radziła by tego stosować na twarz...Ostatnio w internecie wiele czytałam na temat domowych sposobów(maseczki) na pozbycie się pryszczy,najczęściej pisano o maseczce z drożdży i mleka ...Czy ktoś z was już ja wypróbował Czy jest skuteczna??Piszcie bo nie wiem co już stosować:(
 

ania399

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Witam!
Od pewnego czasu mam problem z trądzikiem.Stosowałam wiele maści i kremów takich jak:Acne-Drem,Brewoxyl,Benzacne....nie pomogły ;////....Słyszałam że dobry na te cholerstwo jest Amol ale farmaceutka powiedziała że nie radziła by tego stosować na twarz...Ostatnio w internecie wiele czytałam na temat domowych sposobów(maseczki) na pozbycie się pryszczy,najczęściej pisano o maseczce z drożdży i mleka ...Czy ktoś z was już ja wypróbował Czy jest skuteczna??Piszcie bo nie wiem co już stosować:(


mi tam pomogła;P
 

Wilda

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
:)
Jeśli masz problemy z trądzikiem to najbardziej polecam Ci dermatologa :) Takie domowe sposoby może i są skuteczne, ale najlepiej, żeby zmiany skóre obejrzał lekarz.

A maseczka z drożdży działa na skórę twarzy bardzo dobrze, wygładza, oczyszcza etc. Także jako wspomagacz- jak najbardziej.
 

tyskie

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja stosowałam ale jakichś tam fenomenalnych efektów nie zauważyłam. wygładza i troszeczkę wyrównuje koloryt tak mi się przynajmniej wydawało.
 
Do góry