60 strzałow sustanolu?

skorpionus

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Elo

Wiec tak dostalem w prezencie 60 strzałow sustanolu;]

Narazie tego nie chce brac bo jestem do sterydow bardzo minusowo nastawiony....

A w meidzy czasie chcialbym sie dowiedziec czy sie w ogole to oplaca brac? jak to brac? jakie efekty? WASZA OPINIA
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
powiem tak, zapomnij, nie chce nu sie za dlugo tlumaczyc ale w skrócie.

1, nie napisałeś ile masz wzrostu wagi stażu i czy w ogóle ćwiczyć
2. nie znasz sie na saa i na pierwszy cykl sie to nie na daje.
3, srodek owszem bardzo anaboliczny lecz nie dla Ciebie.

efekty itp owszem dla ludzi którzy mają o tym wiedze, tak to sobie tylko krzywde możesz zrobić.

ale napisz coś wiecej o sobie może sie mylę co do Ciebie.
 

skorpionus

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
powiem tak, zapomnij, nie chce nu sie za dlugo tlumaczyc ale w skrócie.

1, nie napisałeś ile masz wzrostu wagi stażu i czy w ogóle ćwiczyć
2. nie znasz sie na saa i na pierwszy cykl sie to nie na daje.
3, srodek owszem bardzo anaboliczny lecz nie dla Ciebie.

efekty itp owszem dla ludzi którzy mają o tym wiedze, tak to sobie tylko krzywde możesz zrobić.

ale napisz coś wiecej o sobie może sie mylę co do Ciebie.



" w meidzy czasie chcialbym sie dowiedziec czy sie w ogole to oplaca brac? jak to brac? jakie efekty? WASZA OPINIA " zobacz co napisalem widzisz teraZ? wiec chodzi mi o odp na to pytanie a nie czy mi cos da czy ;] pozdro

199cm wzrostu

100kg

Staz 2 lata


PROSZE O ODP LUDZI KTORZY TO JUZ BRALI DZIEKI;]

Fajne dostajesz prezenty ;D

Widzisz urodziny mialem i qmple mi prezent niby zrobili ale jak pisalem jestes bardzo sceptycznie nastawiony na pakowanie w siebie sterydow
 
W

wroneczki4

Guest
Widzisz urodziny mialem i qmple mi prezent niby zrobili ale jak pisalem jestes bardzo sceptycznie nastawiony na pakowanie w siebie sterydow
Widziałem tylko raz jak kumpel wstrzykuje drugiemu w tyłek Omnadren( czy jakoś tak) i powiedziałem sobie, że nigdy w życiu się na to nie zgodzę.
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
nie denerwuj sie tak ;]

wiec jak chcesz tylko odpowiedzi na te pytania to prosze.

1. czy sie w ogole to oplaca brac? - ------------ tak,
2. jak to brac? - wbijać
3. jakie efekty. - zapytaj wróżki.

a tak na poważnie.

jeśli jesteś sceptycznie nastawiony to po co chcesz brać, tego trzeba być pewnym i mieć wiedzę. której na temat dopingu nie masz i sobie tylko krzywde mozesz zrobić ale nie poruch.asz sobie prędko.


cykl na sustanonie jest wysoko androgenny sporo po cyklu wody i tłuszczu.. do tego wiesz co to nolva, clomid? czy bedziesz przed końcem cyklu szukał żeby kupić? a jak nie wiesz nawet do czego to jest to na prawdę daj sobie spokój.

ja bym zrobił 250mg co 5 dni.


a w ogóle to na pierwszy cykl nie ładuj sustanolu, jak juz chcesz cos z saa to coś co sie nadaje na 1 cykl kup a to zostaw na 3-4 cykl
 

skorpionus

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
nie denerwuj sie tak ;]

wiec jak chcesz tylko odpowiedzi na te pytania to prosze.

1. czy sie w ogole to oplaca brac? - ------------ tak,
2. jak to brac? - wbijać
3. jakie efekty. - zapytaj wróżki.

a tak na poważnie.

jeśli jesteś sceptycznie nastawiony to po co chcesz brać, tego trzeba być pewnym i mieć wiedzę. której na temat dopingu nie masz i sobie tylko krzywde mozesz zrobić ale nie poruch.asz sobie prędko.


cykl na sustanonie jest wysoko androgenny sporo po cyklu wody i tłuszczu.. do tego wiesz co to nolva, clomid? czy bedziesz przed końcem cyklu szukał żeby kupić? a jak nie wiesz nawet do czego to jest to na prawdę daj sobie spokój.

ja bym zrobił 250mg co 5 dni.


a w ogóle to na pierwszy cykl nie ładuj sustanolu, jak juz chcesz cos z saa to coś co sie nadaje na 1 cykl kup a to zostaw na 3-4 cykl


NO i styka:D dzeiki narazie niech elzy nawet mnie nie korci zeby w siebei to ladowac;] Moze sprzedam nawet i bedzie na jakies garniery etc;]


Dzieki wielkie i nie denerwuje sie xd
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
sprzedaj a za kase nakupuj tuńczyków, jajek, ryży, kaszy, sera ;]

na gainera szkoda kasy ;]
 

skorpionus

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
sprzedaj a za kase nakupuj tuńczyków, jajek, ryży, kaszy, sera ;]




na gainera szkoda kasy ;]


A gadasz, juz 3 miechy jade na diecie nie stety kosztuje mnie 800zl, ale ma si sponsorow:p ( rodzice , cos tu zrobei to tam naprawie sasiadowi, wplata z pracy )

Garnier dobry 4 miechy temu przytylem 6kg na garniere ;]
Pozdro
 
Do góry