14 Zasad Bycia Prawdziwym Metalm

Status
Zamknięty.

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
115
Miasto
Kraków
oto 14 zasad bycia cool sformułowanych pżez Darklich'a. Ja zgadzam sie z nimi w 100% myśle że paru osbą tutaj pomogą ossiągnać"nirvane" :daibel2: :loldev:

1) Noś krótkie włosy. Tak jest modnie i cool. Długie się tłuszczą i trzeba je czesać.
2) Myj się często, obcinaj paznokcie i uzywaj kosemtyków. Zdrowa cera, święzy oddech i przyjemny zapach to podstawa !
3) Pytany o jakikolwiek zespół, zawsze mów, że masz 15 płyt tej kapeli. Jeżeli, nie daj Swarogu, nie wydali tyle, to też dobrze, bo wyjdziesz na kultowca, który ma stos demówek i bootlegów.
4) Pamietaj, MayheM skończyło się z Euronymousem !
5) Kto się z tobą nie zgadza jest pozorem. I tyle !
6) Pisz wiersze. Laski metalówy na to lecą !
7) Ściągaj mp3 ! Dzięki temu będziesz miał więcej płyt i będziesz lepszy od innych !
8) Nie szata zdobi człowieka ! Nie ma co się wstydzić dresów ani skate'owskich cool ciuchów !
9) Miej szerokie horyzonty. Tekno, hip hop, nu metal to przecież :cenzura:ista muzyka !
10) Tylko czaderski, zielony plecak pokaże wszystkim pozerom, jaki z ciebie metal !
11) :cenzura: Nergala ! - to działa zawsze i wszędzie.
12) Na Odyna, nie pij ! Cool laski nie lubią pijanych.
13) Nie prowokuj kłótni. Scena powinna się kochać i wspierać.
14) Jeżeli zgadzasz się z większością, co napisane jest powyżej, to j.e.b.a.ł cię pies...
 

Merope

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
333
Punkty reakcji
0
Buheh, nie złe :D
A jakie cool-ziomalskie zakończenie, które podobało mi się najbardziej :p
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
buhahaha dobre ;)

2) Myj się często, obcinaj paznokcie i uzywaj kosemtyków. Zdrowa cera, święzy oddech i przyjemny zapach to podstawa !
(...)
14) Jeżeli zgadzasz się z większością, co napisane jest powyżej, to j.e.b.a.ł cię pies...

czyli co? mamy się nie myć? :D
da się załatwić... byle tylko laski leciały :sexy: :sexy: :bag:
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
A ja to już znałam wcześniej od mojego Misiaczka, a teraz on umieszcza to tutaj :) Mimo iż nie mam zbyt wiele wspólnego z tą subkulturą, to bardzo mnie ten "manifest" rozśmieszył :D Widzę, że Wasze reakcje są podobne i prawidłowo hehe :) Ciekawa jestem czy ci o których to jest, załapią o co chodzi :D

P. S. Kocham Cię misiaczku!!
 

kleofas

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Ja osobiście nie przepadam za metalami ani tez punkami dla mnie jedno bagno <_<
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
115
Miasto
Kraków
Ty kelo baź taki łąskaw i nie wżucaj moich ludiz do jednego worka z brudasami OK ??
Jak soibie Nie kumasz klimató NS BM to nie moja wina ale ja nic z brudami niema wspólnego
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
Ty Hummerheart nie nazywaj punkow brudasami z łaski swojej,taki sam glupi stereotyp jak wiele w przypadku metali poza tym ja czesciej slyszlam ze metale a nie punki sa brudasami(czego nie popieram oczywscie),a Ty Kleo tez uwazaj bo ludzi obrazasz :/ a co do tych 14 zasad to miodzio :)
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
33
............................
2) Myj się często, obcinaj paznokcie i uzywaj kosemtyków. Zdrowa cera, święzy oddech i przyjemny zapach to podstawa !
14) Jeżeli zgadzasz się z większością, co napisane jest powyżej, to j.e.b.a.ł cię pies...
..........................

To są przeciwieństwa stereotypu metala :) yyyy aha coś ty sie zgadza - jak laski mają na Ciebie lecieć jeśli sie myjesz ? :lol:
 

Aya

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Moherland
1) Noś krótkie włosy. Tak jest modnie i cool. Długie się tłuszczą i trzeba je czesać.
6) Pisz wiersze. Laski metalówy na to lecą !
10) Tylko czaderski, zielony plecak pokaże wszystkim pozerom, jaki z ciebie metal !
12) Na Odyna, nie pij ! Cool laski nie lubią pijanych.
13) Nie prowokuj kłótni. Scena powinna się kochać i wspierać.

gdyby nie zakończenie, posłałabym hammerheart'a w kaftaniku z tymi sympatycznymi goścmi w białych kitlach; uśmiałam się
ad 1) krótkie tez się przetuszczają:p, berials ma racje, a jak bysmy pogowali? kobiety tez mają jak łyse pały łazić? prędzej będę miała dready :D
ad 6+12) text ten był by niezłą pozywką dla feministek, no bo jak to? sprecyzowany tylko do widowni męskiej? choc bardziej uniwersalnego znaleźć się nie mogło
ad 10) kostka? mole mi pożarły, o matko, nie mogę być metalem!!!? (geezer...)
ad 13) spotkałam się kiedyś z formułowaniem pogo - kłótnia ciał; glan w otworze... gębowym, rozcięcia pod zebrami, kolejne dziury w spodniach --> kocham ta polemikę koncertów ;)

respekt dla goscia co wyprodukował te zasady
 

kasiuniatt

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Rzeszów
6) Pisz wiersze. Laski metalówy na to lecą !

A z tym ja się zgadzam! Dlaczego niby metal nie ma pisać wierszy? No, ja w sumie nie jestem metalówą, ale mam taką koleżankę i ona pisze świetne wierszę (głównie o śmierci).


Ty kelo baź taki łąskaw i nie wżucaj moich ludiz do jednego worka z brudasami OK ??
Jak soibie Nie kumasz klimató NS BM to nie moja wina ale ja nic z brudami niema wspólnego

Punki to wg ciebie brudasy? Sory ale obrażasz kulturę nie tak bardzo różniącą się od twojej :/ Tak samo mogę obrażać metali albo skejtów, ale tego nie robię, bo mam szacunek do innych ludzi.
 

ashwar

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nowa Sól
9) Miej szerokie horyzonty. Tekno, hip hop, nu metal to przecież :cenzura:ista muzyka !
14) Jeżeli zgadzasz się z większością, co napisane jest powyżej, to j.e.b.a.ł cię pies...

Heh.. To mnie troszke wku....ło.
Ogólnie słucham rapu, w klimatach metalu jestem troche dotyłu i "nie na czasie" chociaż lubie sobie puścić chociażby Korna...

Podobno metale są tolerancyjni ... ale jak słucham RAPU (nie wiem co za cżłowiek to pisał ale gratuluje... HIP-HOP MUZYKĄ <LOL2> jak by to powiedzial rasowy hip-hopowiec.. Respect Ziąąą... ) to już jestem be... :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry