szalikowcy ultras/hooligans

albert223

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
273
Punkty reakcji
0
ja czuję się ideowym ultrasem, na chuligankę patrze niezbyt przychylnie, bo w Polsce za duzo bandyterki
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
To jest subkultura, której ludzie nie rozumieją, jak większości zresztą. <_<
Ultrasi - ok. Zajmują się organizacją spotkań - sektorówki, flary etc. To piękne kiedy wchodzisz na stadion i widzisz jak ekipa poświęca się dla swojej drużyny - skandujący kibice w barwach ukochanego klubu - niepowtarzalny widok.

Co do hooliganów mam mieszane uczucia. Chcą się napier****lać - proszę bardzo. Jednak za często ofiarą staje się ktoś niewinny, niezwiązany z chuliganką.
 

etiketten

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Chuligani należą do subkultury?
Jaką mają idee w takim razie, bij wszystkich jak jesteś w grupie, a kiedy jesteś sam uciekaj? To zwykli tchórze, idioci- żadna subkultura.
 
V

VX-

Guest
Chuligani - Mają nadmiar energii nie mają gdzie się wyżyć ?
To za łopate i rowy kopać albo do lasu drzewa ścinać
 

Sopat94

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
62
Punkty reakcji
0
Jak by wszyscy zaczęli ciąć las to bysmy wyginęli trzeba żyć ekologicznie.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Jest jedno miejsce dla tych ludzi, czyli tzw. hooligans. Nazywa sie ono lagrem a znajduje sie na dalekiej Syberii.
 

sąsiadkaaa

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
po 1 co niektórym mylą się pojęcia. Chuligan to ktoś kto rozp. ierdala przystanki. Ci którzy walczą o Honor klubu (czy jak wolisz społeczniaku biją się) to Hoolsi. Nie rozumiem dlaczego cierpią osoby 3 skoro tzw. ustawki są organizowane w miejscach odludnych gdzie trudno jest spotkać osoby 3. Owszem są ekipy których nikt nie nauczył czegoś takiego jak Honoru czy szacunku do walki ( jest taka w Łodzi) które lubią bić małolatów, badź starsze osoby, no ale cóż wyjątki się zdarzają.
 

albert223

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
273
Punkty reakcji
0
Jest jedno miejsce dla tych ludzi, czyli tzw. hooligans. Nazywa sie ono lagrem a znajduje sie na dalekiej Syberii.

a dla pięściarzy i kick boxerów też?

po 1 co niektórym mylą się pojęcia. Chuligan to ktoś kto rozp. ierdala przystanki. Ci którzy walczą o Honor klubu (czy jak wolisz społeczniaku biją się) to Hoolsi. Nie rozumiem dlaczego cierpią osoby 3 skoro tzw. ustawki są organizowane w miejscach odludnych gdzie trudno jest spotkać osoby 3. Owszem są ekipy których nikt nie nauczył czegoś takiego jak Honoru czy szacunku do walki ( jest taka w Łodzi) które lubią bić małolatów, badź starsze osoby, no ale cóż wyjątki się zdarzają.

Chuligani Wolnego miasta
Chuligani Miasta Sypialni
Chuligani Miasta Kryzysu
Młodzi Chuligani
Chuligani z Białegostoku
 
W

wroneczki4

Guest
Wszystko byłoby ok gdyby oni mieli mózgi...
Jakbym wyszedł w Poznaniu w szaliku Legi, to wiem za co bym dostał, ale jeszcze w trakcie roku szkolnego koleś z szalikiem Lecha się do mnie sadził za koszulkę West Ham United. Przecież te dwie drużyny nigdy ze sobą nie grały i nie zagrają, a ten się sadzi...

Jeśli chcą to niech się leją, ale bez jaj...
 

albert223

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
273
Punkty reakcji
0
Wszystko byłoby ok gdyby oni mieli mózgi...
Jakbym wyszedł w Poznaniu w szaliku Legi, to wiem za co bym dostał, ale jeszcze w trakcie roku szkolnego koleś z szalikiem Lecha się do mnie sadził za koszulkę West Ham United. Przecież te dwie drużyny nigdy ze sobą nie grały i nie zagrają, a ten się sadzi...

Jeśli chcą to niech się leją, ale bez jaj...

i co to niby jakiś chuligan się do ciebie sadził? może ci koszulki zazdrościł, tania pewnie jest, a i klub zacny
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
po 1 co niektórym mylą się pojęcia. Chuligan to ktoś kto rozp. ierdala przystanki. Ci którzy walczą o Honor klubu (czy jak wolisz społeczniaku biją się) to Hoolsi. Nie rozumiem dlaczego cierpią osoby 3 skoro tzw. ustawki są organizowane w miejscach odludnych gdzie trudno jest spotkać osoby 3. Owszem są ekipy których nikt nie nauczył czegoś takiego jak Honoru czy szacunku do walki ( jest taka w Łodzi) które lubią bić małolatów, badź starsze osoby, no ale cóż wyjątki się zdarzają.

lepiej skończ oglądać film "Klatka"... :phi: Bo tam tylko było to tak ładnie wykreowane, że niby już nie ma walk na stadionach tylko gdzieś na uboczu. A g*wno prawda, jak lali się tak dalej leją się na stadionach. I nie mów głupot o walce o honor klubu- bo oni tylko go szpecą, a od bronienia to są piłkarze... Zresztą po ciulu bronią tego honoru, skoro np. po ostatnim wybryku pseudo kibiców Resovii Rzeszów policja i władze klubu rozpatrują możliwość grania Resovii przy pustych trybunach przez dłuższy czas.
 

alkomaniek

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Zeby to wszystko zrozumiec to najpierw trzeba chodzic na mecze i pojezdzic na wyjazdy, to trzeba poczuc. Tak jak piszecie o chuliganach ze mozgow nie maja to mi sie smiac chce, w niektorych ekipach tacy chuligani maja wlasne firmy i wiekszosc jest po wyzszych studiach, a nie jak kreuja media ze to srodowisko patologiczne. Coraz rzadziej dochodzi do awantur na stadionach, a jesli dochodza to odrazu media robia sensacje, a ludzie to podlapuja. Jest awantura jest krzyk w mediach!! Czego media nie napisza o akcjach charytawnych kibicow w ktorych biora udzial takze ci "chuligani", takich akcji z udzialem kibicow moge opisac wiele tak jak oddawanie krwi, wigilia dla bezdomnych, zbiorka dla domu dziecka itd Taki "chuligan" jest z klubem na dobre i na zle czy to jest ekstraliga czy 5 liga. W dzisiejszych czasach duzo ekip ustawia sie miedzy soba w ustronnych miejscach ale to i tak kazdemu przeszkadza, tylko sie pytam czemu? Chca sie bic to niech sie bija, a na stadione jest spokoj. Wiele awantur na stadionach jest sprowokowane przez policje. W niektorych klubach ruch kibicowski niszczy zarzad i prowokuje tak jak np w Legii cale ITI z Walterem i Miklasem na czele. Proponuje posluchac wypowiedz pana Dudały : http://www.youtube.com/watch?v=t_h_Pzsohdg
 

Axl

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
Banda :cenzura:anych niszczycieli przystanków autobusowych.
 

Axl

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
Tak ogółem co to za subkultura.Na:cenzura:ie się , niszczę co pod rękom i spuszczam w:cenzura: normalnym ludziom no sorry.
 

alkomaniek

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Tak ogółem co to za subkultura.Na:cenzura:ie się , niszczę co pod rękom i spuszczam w:cenzura: normalnym ludziom no sorry.
Ty byles kiedys na meczu? i oczywiscie widziales jak to banda chuliganow bija dziadkow po 60. hehe nie badz smieszny
 

daxunia

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Leszno
Chuligani to pajace, którzy powinni być tępieni przez policję, a po wywołaniu burd na stadionach powinni otrzymywać dożywotni zakaz wstępu na stadion.
Natomiast co do ultrasów, są to chyba najbardziej oddani drużynie ludzie, którzy upiększają mecze efektownymi oprawami.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Ty byles kiedys na meczu? i oczywiscie widziales jak to banda chuliganow bija dziadkow po 60. hehe nie badz smieszny

może nie 60 ale byłem parę razy świadkiem kiedy, banda debili podchodziła do faceta 40-50 letniego i pytała za jaką jest drużyną... W jednym przypadku już było naprawdę ostro...
 
Do góry