Bardzo zniszczone i wypadajace wlosy

xGABIx

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
co mam uzywac na moje zniszczone sa bardzo lamliwe wypadaja garsciami(pewnie niedlugo zostane lysa;()i do tego wszystkiego jeszcze wcale nie rosna ...przeszly wiele suszenie farbowanie prostowanie ....co mam zrobic i czego uzywac zeby odzyly prosze pilnie o porady bo niebawem zamiast jakis preparatow bede musiala kupic peruke;(
 

marta7585

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
zewsząd
udaj się do dermatologa. tu już żadne kosmetyki nie pomogą jak jest tak źle, trzeba zadziałać od środka. dermatolog coś przepisze.
a na przyszłość - sama widzisz jakie są skutki długotrwałego suszenia, farbowania i prostowania...
 

melorytm

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Myśle, że cos Ci będę mogła poradzic. Napisz do mnie meila, bo tu jestem rzadziutko. Pracuje w firmie posiadajacej naturalne produkty do pielegnacji jak i suplementy diety. Będziesz zadowolona. Pozdrawiam Cie i czekam na twojego meila.
renia15@poczta.onet.pl
Pozdrawiam Renata ;)
 

Mariposa.

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
Miasto
Andaluzja... ;)
Na początek odstaw suszenie, prostowanie i farbowanie. Na pewno da się to jakoś obejść. Zetnij końcówki. Stosuj jakieś serum, maseczki, szampony i odżywki na wypadanie włosów, od siebie mogłabym polecić head&shoulder hair fall defense.
Tyle, jeżeli chodzi o działania zewnętrzne. Teraz dieta: jedz ryby orzechy - to niezbędne kwasy tłuszczowe, zadbają o kondycję włosów. Ponad to: fasola, jajka, soja oraz marchew. Kup sobie kapsułki z witaminą: C, E i cynkiem.
Pozdrawiam i powodzenia w regeneracji! :)
 

florentinaaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
racja. uzywanie tych wszystkich odzywek i szamponow i tak nic nie da, bo wlosy trzeba odzywic od wewnatrz. mysle, ze powinnas sprobowac Onozis z aminokwasami siarkowymi bez ktorych wlosy wygladaja wlasnie tak jak piszesz. oprocz tego zacznij dbac o wlosy, susz je tylko chlodnym powietrzem, nie prostuj, niczym nie obciazaj i mysle, ze peruka nie bedzie ci potrzebna.
 

aneczka25

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Polecam sprawdzwone polskie szampony do włosów Eva Natura Potrójna siła ziół - na włosy osłabione, wypadające i łamliwe najlepszy jest szampon z czarną rzepą, skrzypem polnym i łopianem. Do tego możemy użyć odżywkę z czarną rzepą i efekt poprawy naszych włosków gwarantowany!!
 
D

Dorka123

Guest
moje tez były zniszczone przez prostowanie, wypadały, były suche i łamliwe, obciełam je na krótko, teraz odrosły, zdrowe i mocne, jak nigdy, więc już nie zamierzam ich katować prostownicą, kupiłam sobie cały zestaw do prostowania włosów nivea straight&easy :)
 

juliczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Polecam maseczke do włosów TREATMENT WAX. Dostaniesz ją w aptece (ok. 20zł za 480g). Środek ten jest polecany dla osób po chemioterapii. Miałam ten sam problem z wypadaniem i po użyciu maseczki włosy odrazu wydawały się lepsze, a po dłuższym czasie znacznie zmniejszyło się ich wypadanie - zamiast tego szybciej rosną i jest ich zdecydowanie więcej.
Naprawdę polecam ;)
aaa i przede wszystkim na jakiś czas odstawic w miarę możliwości suszarkę i prostownicę:)
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
:P gdzies na poludniu
przestan farbowac i prostowac wlosy!!! Niszczysz je okropnie... ;p wiec sie pozniej nie dziw ze zostaniesz z peruka :)
zakup sobie jedwab do wlosow :) mi pomogl
 

ewulek95

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
przestan suszyc farbowac i prostowac wlosy. kup kosmetyki do wlosow suchych i zniszczonych bo te na wypadanie nie pomoga. kup dobry szampon odzywke maske pojdz koniecznie do dermatologa aby przepisal ci jakies tabletki. powinno pomodz
 

krediti

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Po pierwsze. Być może masz problemy z niedoborem Witaminy H. Warto się tym zainteresować.

Po drugie, możesz też potestować z naturą i domowymi sposobami próbować odbudować kondycję kudełków.

I wreszcie po trzecie, możesz też sięgnąć po nieco chemii, poczytaj o wspomagaczach i wzmacniaczach włosów i paznokci.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
JA uważam ze jednak powinnysmy oddac sie w ręce profesjonalnego fryzjera który rzeczywiscie pomoze naszym włosom. Co radzicie ??? Który fryzjer w Warszawie jest godny polecenia ?
 
J

Jula92

Guest
Jak dla mnie świetne są olejki do włosów, rycynowy lub arganowy, świetnie nawilżają i wzmacniają włosy. Powinnaś też zbadać czy nie masz problemów z tarczyca lub hormonami, bo podobno od tego wypadają bardzo włosy...
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
jak ma sie problem z tarczyca, tylko nie pamietam czy niedoczynnosc czy nadczynnosc moze efektem byc wypadanie wlosw, ale skoro tak wypadaja to znaczy ze cos nie funkcjonuje od srodka, najlepiej zrobic badania
 
J

jessi_ca

Guest
najlepiej zaopatrzyc sie w jakies suplementy, wzbogacic diete i stosowac dobre produkty do wlosow np maske blotna bielendy
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
ja mam prolady. Stosuje je już prawie miesiąc i widzę efekty, włosy nie wypadają mi aż tak bardzo i nie przetłuszczają się. Dodatkowo staram się jeść dużo owoców i warzyw choć zimą nie ma ich za wiele.
Jassi_ca miałam bardzo dawno temu błoto pożegnanie z afryką z bielendy, bardzo dobrze mi się kojarzy niestety nie widziałam go dawno w spzredarz. Wiesz może gdzie można je kupić?
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
to bloto od bielendy ostatnio widzialam w rossmanie, ale nie wiem czy w kazdym dostaniesz:) fakt dobre ono jest:)
 
M

maalamy

Guest
Na moje włosy odżywki nie działają :(, próbowałam różnych ale jeszcze gorzej po nich wyglądają, teraz biorę vitapil, na razie krótko ale tyle pozytywów się nasłuchałam że liczę na dobry efekt
 
Do góry