Lysienie

tomix160

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam 20 lat i zaczynam łysieć,proszę o podanie najskutecznieszego sposobu na zatrzymanie łysienia,z góry dzieki!
 

Dawid_speed87

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
210
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Da się zatrzymać, zależy też od organizmu, najskutecznijesza jest Propercia i jej generyki typu Finax. Nie ejst to może tanie ale zatrzymuje, sam mogę powiedzieć o tym bo swego czasu miałem podobny problem. Nie nabieraj się na jakieś pierdoły znanych producentów typu Vichy Loreal itp bo to tylko wyciąganie kasy przez te firmy. Ale pamiętaj, że proprecia działa tam gdzie sś jeszcze włosy, jeśli masz przerzedzone włosy to tam działa, tam gdzie wyłysiałeś to tylko przeszczep ale nie u nas w kraju, po 3 miesiącach stosowania włosy przestaja wypadac po roku widac pierwsze efekty, ja stosuje już 4 lata i jestem zadowolny raczej profilaktycznie teraz bo po 2 latach efekt był wystarczajacy, udaj się do dermatologa. Propercia działa przeciw łysieniu dzidzicznemu i typu męskiego.
 

dorotanowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,

Zauważyłam, że szukacie Państwo sposobu w walce z wypadającymi włosami.

Reprezentuję Klinikę Przeszczepiania Włosów i chciałam Państwa zainteresować naprawdę skuteczną metodą, która gwarantuje, że włosy pozostaną na głowie już na zawsze



Oto kilka informacji na temat transplantacji włosów:

Przeszczepianie włosów polega na przenoszeniu zdrowych cebulek włosów, pobranych najczęściej z tyłu głowy, w miejsca łysiejące. Do przeszczepu pobiera się włosy niezagrożone wypadaniem, dzięki temu w nowym miejscu pozostaną do końca życia. Efekt widoczny jest już po trzech miesiącach, bo tyle trwa powrót aktywności przeszczepionych mieszków włosowych. Po roku od zabiegu włosy osiągną długość ok. 9 – 12 cm. Sam zabieg nie jest bolesny, gdyż odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Tego typu operacje są całkowicie bezpieczne i rekomendowane praktycznie wszystkim osobom, a także tym które utraciły włosy w wyniku poparzenia lub częściowej utraty włosów po naświetlaniu.

Pierwszym etapem takiego zabiegu jest konsultacja. W przypadku Kliniki Przeszczepiania Włosów pierwsza, wstępna konsultacja może odbyć się nawet przez Internet. Wystarczy przesłać zdjęcie głowy z mokrymi i zaczesanymi do tyłu włosami. Na tej podstawie specjalista określi, jaki jest stan owłosienia i czy aktualna ilość posiadanych włosów kwalifikuje się do przeszczepu ich w miejsca łysiejące. Następnie umówieni zostaniecie Państwo na wizytę w Klinice, gdzie specjalista przeprowadzi dokładny wywiad lekarski i zaplanuje przeczep.

Więcej informacji na temat zabiegu i jego kosztów na stronie: www.przeszczepianiewlosow.pl



Zapraszam na konsultacje.
 

Kryspek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
Nie wiem jak "wygląda" Twój problem, ale wiem, ze bardzo skuteczny w takich przypadkach jest Prolab. Wiem to od osoby, która wiele lat borykała się z podobnym problemem-okropnego wypadania. Wspomniany Prolab to kompleksowy zestaw, składający się z: ampułek do wmasowywania we włoski przy skórze, szampon i liotonu-odzywki. Kuracja powinna trwać ok 3 m-ce i wtedy przynosi zadowalające Cię efekty. Cena jest też przystępna, o wiele mniejsza niż w przypadku podobnych produktów, które też kupisz w aptece. Naprawdę warto tego spróbować.
 

Madziara991

Bywalec
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
180
Punkty reakcji
36
Miasto
Polska
Pisałam już o tym że na cienki lub jak ty masz wypadające ,łysiejące włosy jest dobra nafta kosmetyczna ,można kupić ją w aptece.Przepis na maseczke powinien znajdować sie na butelce lub spytaj w aptece.
 
M

marzena80

Guest
Może i nafta jest ok, ale ja po 1 razie zrezygnowałam. Włosy były sztywne i tłuste...okropność. Ten Prolab jest zdecydowanie najlepszy w tym wypadku (biorąc pod uwagę i jakość i cenę) zresztą można zaopiniować u farmaceuty.
 

Molar

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2007
Posty
28
Punkty reakcji
0
Bardzo proszę o poradę, który produkt wybrać z tego sklepu - http://www.bujne.pl - jest tego dość sporo i po prostu nie wiem co jest najbardziej skuteczne.
Mam 25 lat i widoczne zakola (nie przesadnie), ale nie chciałbym żeby mi się powiększyły.
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
możecie stosować nawet 42 preparaty i mogą nic nie dać, znajdźcie sobie dermatologa dobrego i idźcie na wizyte.

Ja szukałem przez rok preparatu i wydałem masę kasy!!!! masę!!!

Poszedłem wreszcie do dermatologa (miał najwięcej dobrych komentarzy na necie) i włosy zaczynają mi odrastać juz po 2 miesiącach stosowania tego co mi przepisała Pani dermatolog. Jedna wizyta to koszt 60zł + leki około 30 zł na 2 miesiące!!!!! to jest nic w stosunku do tego ile wydawałem wcześniej i nic nie da\wało.

Tyle że należy znaleźć najlepszego dermatologa (jest taka strona do wyszukiwania w necie)
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
i tak tego nie dostaniesz bez recepty:) a do tego dostałem za 1 gr taka miksturkę co sporządza apteka:)
 

tonny

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Hej,
Niestety łysienie, wsrod mężczyzn to częste zjawisko(wystraczy popatrzec na ulicę).
Masz dwie opcje, albo pokochasz siebie takiego i np. ogolisz się ,albo możesz pójść , do którejś kliniki, zajmującej się łysieniem i oni Ci pomogą z tym problemem. Mój mąż odwiedził klinikę w Wawie Hairlab i postanowił zrobić sobie zagęszczenie włosów. Wygląda cudownie !!!
Wybór należy do Ciebie
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
Hej,
Niestety łysienie, wsrod mężczyzn to częste zjawisko(wystraczy popatrzec na ulicę).
Masz dwie opcje, albo pokochasz siebie takiego i np. ogolisz się ,albo możesz pójść , do którejś kliniki, zajmującej się łysieniem i oni Ci pomogą z tym problemem. Mój mąż odwiedził klinikę w Wawie Hairlab i postanowił zrobić sobie zagęszczenie włosów. Wygląda cudownie !!!
Wybór należy do Ciebie

Proponuje najpierw dojść do ładu z płcią :) później z włosami, tu masz męża a nick masz tonny, po drugie w innym temacie znów napisałeś że TWOJA DZIEWCZYNA znalazła Ci tą klinikę, to jak jest? Masz dziewczynę, męża, chłopaka, żonę? kogo jeszcze ?
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Znajdźcie sobie trochę informacji na temat operacji przeszczepów włosów. Ja ostatnio trochę sobie poczytałam na temat i porozmawiałam z dr Osuchem. On opowiedział mi mniej więcej jak wygląda zabieg. No więc przeszczepia się mniej więcej 200 włosków. Przy czym włosy nie są przeszczepiane kępkami, tylko każde z osobna. Początkowo efekt nie jest bardzo widoczny, bo włosy są króciutkie, ale bardzo dobre efekty są już po mniej więcej 5 miesiącach.
 

Martakot

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Na wypadające włosy polecam olej z wyciagu z korzenia łopianu z ziołami http://www.sklepeko.net/olej-korznia-lopianu-ziolami-fenomen-na-slabe-wypadajace-wlosy-150-ml-p-536.html?manufacturers_id=21 (do kupienia w aptekach lub internecie). Mojemu mężowi (30 lat) zaczeły wypadać włosy, dermatolog polecił mu właśnie tej olej i po 2 tygodniach proces wypadania stracił na sile. Może nie niweluje o końca problemu ale na pewno dużo pomaga. Polecam!
 

faust1611

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wypadanie włosów to przede wszystkim chora skóra głowy. Ja byłem u trzech dermatologów i nie wiele z tego wyszło. Od kumpla dostałem namiar na specyfik, który nie tylko wspomaga sam włos, ale pomaga w ukrwieniu skóry głowy, co wspomaga naturalnemu odżywieniu mieszków włosowych i pobudza odrastanie nowych włosów. Środek, którego używałem to HAIR LOOS S.O.S. Ja kupiłem w bio-intim.pl (u producenta), ale jest też dostępny w aptekach. Cena nie jest mała, ale za grosze to można kupić wiele szajstwa, które guzik pomagają (wiem z autopsji.
 

Nowy78

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
60
Punkty reakcji
5
Czasem mam wrażenie, że ten problem dotyka bezpośrednio każdego faceta, hyh, mi na szczęście po kuracji folixinem włoski znowu pojawiły, lecz np. mój kumpel zawsze był zdystansowany do tego problemu i jak zaczął tracić włosy to po prostu ogolił się na łyso i był zadowolony. Każdy ma inne podejście.
 

Nowy78

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
60
Punkty reakcji
5
ale nie każdy na łyso dobrze wygląda:)
No ja właśnie wyglądam bardzo słabo (kanciata główka) hyh... dlatego zrobiłem sobie kurację z follixinu... Ale wiesz, niektórym jest nawet do twarzy, a kiedyś mi kumpela mówiła, że łysi ją kręcą także bywa różnie ...
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
No baa, Vin Diesel, Jason Statham i inni :) źle wyglądają ? moim zdaniem super. Wielu aktorów goli się na łyso bo mają zakola. Ja dobrze wyglądam jak mam zgolone włosy na 9mm, lub 3mm. Ale na łyso nigdy nie byłem. Chyba nawet lepiej wyglądam jak mam włosy na 9mm niż dłuższe :p
 
Do góry