Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Karmy, kosmetyki - gdzie kupujecie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#81 Monika Nowak

Monika Nowak

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 14:36

ja od kilku miesięcy kupuję w sklepie apetete :) maja zaskakująco niskie ceny co mnie do nich przyciągneło, karma zawsze docierała na czas więc i ja i mój maks jesteśmy zadowoleni i polecamy :)

• 0

#82 izasun

izasun

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów

Napisano 21 wrzesień 2016 - 06:41

Ulubionego sklepu nadal nie mam :) Ale zdecydowanie internet rządzi - wygodniej, często taniej!

• 0

#83 ipr

ipr

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 147 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 08:03

Doradzicie dobre karmy dla chomików? 

• 0

#84 kermelaa

kermelaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 93 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 11:52

Ne polecam kupowania karm na wage. Nie wiesz czy taka karma jest zbilansowana oraz jaki jest producent.  Polecane mieszanki to:

Vitakraft
Dako Art
Versele
Tropifiit
Vitapol
Nestor
Zuzala
Zawierają w sobie bardzo duży zestaw zbóż plus dodatkowo są uzupełnione o minerały. Karmę mozesz wzbogacać dodatkowo o kolby ( mój chomik na przykład uwielbia obgryzać kolbę orzechową, potrafi dosłownie obgryźć do drewienka). Plus jakieś inne przysmaki
Skontaktuj się z nimi: https://flogard.pl/g...la-gryzoni.html-  doradzą Ci jaka karma będzie odpowiednia. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#85 malapyza

malapyza

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 11 styczeń 2019 - 13:38

Glownie polegam na rekomendacjach sprzedawcy w zaufanym sklepie zoologicznym w moim miescie. A jak juz cos przetestuje i mi odpowiada to zamawiam regularnie przez internet jakies wieksze ilosci, zeby wystarczylo na dluzej. Teraz porobilam zapasy barf primexu, rozne smaki (kurczak, indyk, cielecina), bo juz od dluszego czasu karmie nim swojego pieska i jestem zadowolona z jakosci.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0