Karmy, kosmetyki - gdzie kupujecie?

sunrise_girl

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
1
Witam! Gdzie zaopatrujecie się w produkty dla swoich pupili? W tradycyjnych zoologicznych sklepach, dużych marketach, czy może sklepach internetowych?
Do tej pory kupowałam zawsze w pobliskim (oddalonym o kilka ulic ode mnie) sklepie zoologicznym. Jednak kiedy trafiłam na sklepy internetowe, stwierdziłam, ze jest w nich o wiele taniej.
Czy w tym aspekcie robicie zakupy w Internecie? Jeżeli tak, gdzie wykonywać je najlepiej? Chodzi mi zarówno o karmy, jak i kosmetyki pielęgnacyjne.
Czy macie doświadczenie z jakmiś sklepami? Np. Krakvet.pl?
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Nie wiem co to za sklep, nie słyszałam, ja w Komforcie kupuję dużo rzeczy, a jak czegoś nie ma to bez problemu sprowadzą. Ostatnio na przykład kupiłam taki preparat neutralizujący nieprzyjemne zapachy pochodzenia zwierzęcego, super sprawa jak ktoś ma w domu kilka zwierzaków.
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Nie wiem co to za sklep, nie słyszałam, ja w Komforcie kupuję dużo rzeczy, a jak czegoś nie ma to bez problemu sprowadzą. Ostatnio na przykład kupiłam taki preparat neutralizujący nieprzyjemne pochodzenia zwierzęcego, super sprawa jak ktoś ma w domu kilka .

mogłabyś przybliżyć nazwę tego preparatu, cenę?
mam dwa psiaki, przydałoby mi się coś takiego:)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Wiesz, ja Ci wkleję po prostu linka bo ten preparat tak się właśnie nazywa jak napisałam wyżej, ale przy okazji popatrz jakie są fajne perfumy do pomieszczeń i szafek, po prostu :)
 

cypiskowa

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska Środkowa
Ja z konieczności kupuje w sklepach internetowych- pies jest na karmie weterynaryjnej (ma problemy z sercem), w zwykłych zoologicznych takiej karmy nie mają a u weterynarza kupować jest dla mnie za drogo. Kupuję w krakvet.pl bo tam właśnie ta karma jest najtańsza.
 

Tunia22

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
W sklepie zoologicznym kupuję karmę royal canin junior
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Ja karme kupowałam na allegro bądz animali :) Są o wiele tańsze, a i przesylka jest darmowa ;)
Jesli chodzi o kosmetyki, to albo allegro, albo sklep zoologiczny na miejscu :)
 

fluxx

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Ja kupuję na zoomania.pl Według mnie najlepszy sklep jeśli chodzi o karmę i preparaty do pielęgnacji dla kotów i psów. Do tego, obsługa bardzo uczynna, znająca się na rzeczy i potrafiąca doradzić.
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Ja znalazłem w Komforcie bardzo fajny preparat - Stop Pies (jest też Stop Kot). Spryskuje się miejsce, które chcemy, żeby nasz milusiński omijał (np, fotel) i mamy spokój ze śliną na oparciach albo z obgryzionymi meblami. Fajna rzecz. Skarb jak się posiada szczeniaki i kocięta. Przynajmniej nie zostawią niespodzianek w różnych miejscach.
 

fluxx

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
No, ciekawy wynalazek. Nie ma niespodzianek, sierści i poniszczonych foteli! Tylko ciekawe, czy rzeczywiście działa.
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Działa, działa :) Jest właśnie w trakcie eksperymentowania na moim psiaku i widzę, że ten preparat naprawdę działa. Fotel bez śliny i kudłów - rzecz bezcenna :)
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
ja karmę dla swojego ratlerka-mordercy kupuję na delazoo.pl , jest to dla mnie bardzo wygodne, bo zamawiam ogromną pakę, której nie muszę dźwigać, bo dostarczają mi szybciutko prosto pod drzwi. jak potrzebuję innych akcesoriów, zwykle też udaje mi się u nich znaleźć, mają w ofercie wszystko; od karmy, przez transportery aż do parasoli(!) dla psów :D
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
Ja kupuję w sklepie zoologicznym. Mam o tyle fajnie, że mogę zamówić nowości i zawsze je sprowadzają .
Do kąpieli psa kupiłam szampon owsiany - rewelacja , nie ma żadnych kłopotów ze skórą
 

Leniuszka

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
151
Punkty reakcji
2
Ja karmę, trociny i sianko kupuję w sklepie zoologicznym (mam chomika tak na marginesie). :]
 

agie85

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Warszawa
Ja też kupuję w zoomania.pl. Fajny sklep, duży wybór i co najważniejsze, wszystko mam prosto do domu. Są tam karmy, które akurat mój kot i pies jedzą, więc wygodniej mi kupić za pomocą myszki, niż dźwigać parę kilo rękami. Przesyłki szybko przychodzą, zresztą zawsze kupuje, jak jeszcze jakieś zapasy są. Ogólnie to zauważyłam, że co się tylko da, kupuję przez internet.
 

cinimin123

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
ja zakupuję w Krakvet bo mają o wiele taniej niż w zwykłym zoologicznym. zresztą nie muszę nosić tych kilogramów w rękach. a i fajna sprawa bo mieszkam w okolicach Krakowa więc dostawa jest błyskawiczna:D

a regularnie kupuję Royal Cannin i przysmaki a od czasu do czasu nowe zabawki dla napoleona
 

Pablo.s

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
141
Punkty reakcji
1
ja zakupuję w Krakvet bo mają o wiele taniej niż w zwykłym zoologicznym. zresztą nie muszę nosić tych kilogramów w rękach. a i fajna sprawa bo mieszkam w okolicach Krakowa więc dostawa jest błyskawiczna:D

a regularnie kupuję Royal Cannin i przysmaki a od czasu do czasu nowe zabawki dla napoleona

Fakt, kupno karmy w większych ilościach w zwykłym sklepie jest trochę uciążliwe. Dobrze, że istnieją sklepy internetowe z tej branży :) Zresztą nawet nie tylko ze względu na to, dużym plusem jest ogromny wybór.
 

mella

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Ja karmę dla swojej kotki kupuję na zoomania.pl , robię za jednym zamachem duży zapas jedzenia i jestem zadowolona, szybko wysyłają i jest bardzo tanio :eek:k:
 

nika0608

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
Ja kupuje w sklepie zoologicznym, internecie, i w markecie.

W zoologicznym kupuję karme, jakieś smakołyki, zabawki itp.
W internetowym czyli allegro kupuję ubranka, smycze, i zabawki.
W markecie smakołyki, zabawki ;)

Pozdrawiam :D
 
Do góry