Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Karmy, kosmetyki - gdzie kupujecie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 sunrise_girl

sunrise_girl

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 126 postów

Napisano 24 lipiec 2009 - 13:46

Witam! Gdzie zaopatrujecie się w produkty dla swoich pupili? W tradycyjnych zoologicznych sklepach, dużych marketach, czy może sklepach internetowych?
Do tej pory kupowałam zawsze w pobliskim (oddalonym o kilka ulic ode mnie) sklepie zoologicznym. Jednak kiedy trafiłam na sklepy internetowe, stwierdziłam, ze jest w nich o wiele taniej.
Czy w tym aspekcie robicie zakupy w Internecie? Jeżeli tak, gdzie wykonywać je najlepiej? Chodzi mi zarówno o karmy, jak i kosmetyki pielęgnacyjne.
Czy macie doświadczenie z jakmiś sklepami? Np. Krakvet.pl?
  • 0

#2 apra

apra

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisano 24 lipiec 2009 - 16:28

Nie wiem co to za sklep, nie słyszałam, ja w Komforcie kupuję dużo rzeczy, a jak czegoś nie ma to bez problemu sprowadzą. Ostatnio na przykład kupiłam taki preparat neutralizujący nieprzyjemne zapachy pochodzenia zwierzęcego, super sprawa jak ktoś ma w domu kilka zwierzaków.
  • 0

#3 lichtgestalt

lichtgestalt

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1216 postów

Napisano 24 lipiec 2009 - 16:45

Nie wiem co to za sklep, nie słyszałam, ja w Komforcie kupuję dużo rzeczy, a jak czegoś nie ma to bez problemu sprowadzą. Ostatnio na przykład kupiłam taki preparat neutralizujący nieprzyjemne pochodzenia zwierzęcego, super sprawa jak ktoś ma w domu kilka .

mogłabyś przybliżyć nazwę tego preparatu, cenę?
mam dwa psiaki, przydałoby mi się coś takiego:)
  • 0

#4 apra

apra

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisano 24 lipiec 2009 - 16:52

Wiesz, ja Ci wkleję po prostu linka bo ten preparat tak się właśnie nazywa jak napisałam wyżej, ale przy okazji popatrz jakie są fajne perfumy do pomieszczeń i szafek, po prostu :)
  • 0

#5 kundzia_14

kundzia_14

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2418 postów

Napisano 24 lipiec 2009 - 18:35

Ja kupuje najczęściej u weterynarza.
  • 0

#6 cypiskowa

cypiskowa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 64 postów

Napisano 24 lipiec 2009 - 20:25

Ja z konieczności kupuje w sklepach internetowych- pies jest na karmie weterynaryjnej (ma problemy z sercem), w zwykłych zoologicznych takiej karmy nie mają a u weterynarza kupować jest dla mnie za drogo. Kupuję w krakvet.pl bo tam właśnie ta karma jest najtańsza.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Tunia22

Tunia22

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 254 postów

Napisano 06 sierpień 2009 - 13:15

W sklepie zoologicznym kupuję karmę royal canin junior
  • 0

#8 Marta_lobos

Marta_lobos

Martita

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2076 postów

Napisano 09 sierpień 2009 - 12:39

Ja karme kupowałam na allegro bądz animali :) Są o wiele tańsze, a i przesylka jest darmowa ;)
Jesli chodzi o kosmetyki, to albo allegro, albo sklep zoologiczny na miejscu :)
  • 0

#9 fluxx

fluxx

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 68 postów

Napisano 11 sierpień 2009 - 11:54

Ja kupuję na zoomania.pl Według mnie najlepszy sklep jeśli chodzi o karmę i preparaty do pielęgnacji dla kotów i psów. Do tego, obsługa bardzo uczynna, znająca się na rzeczy i potrafiąca doradzić.
  • 0

#10 Argg

Argg

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 289 postów

Napisano 11 sierpień 2009 - 16:13

Ja znalazłem w Komforcie bardzo fajny preparat - Stop Pies (jest też Stop Kot). Spryskuje się miejsce, które chcemy, żeby nasz milusiński omijał (np, fotel) i mamy spokój ze śliną na oparciach albo z obgryzionymi meblami. Fajna rzecz. Skarb jak się posiada szczeniaki i kocięta. Przynajmniej nie zostawią niespodzianek w różnych miejscach.
  • 0

#11 fluxx

fluxx

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 68 postów

Napisano 12 sierpień 2009 - 15:15

No, ciekawy wynalazek. Nie ma niespodzianek, sierści i poniszczonych foteli! Tylko ciekawe, czy rzeczywiście działa.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 Argg

Argg

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 289 postów

Napisano 14 sierpień 2009 - 21:15

Działa, działa :) Jest właśnie w trakcie eksperymentowania na moim psiaku i widzę, że ten preparat naprawdę działa. Fotel bez śliny i kudłów - rzecz bezcenna :)
  • 0

#13 rybka-plum

rybka-plum

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 204 postów

Napisano 21 sierpień 2009 - 19:19

ja karmę dla swojego ratlerka-mordercy kupuję na delazoo.pl , jest to dla mnie bardzo wygodne, bo zamawiam ogromną pakę, której nie muszę dźwigać, bo dostarczają mi szybciutko prosto pod drzwi. jak potrzebuję innych akcesoriów, zwykle też udaje mi się u nich znaleźć, mają w ofercie wszystko; od karmy, przez transportery aż do parasoli(!) dla psów :D
  • 0

#14 Joannap

Joannap

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 627 postów

Napisano 22 sierpień 2009 - 06:42

Ja kupuję w sklepie zoologicznym. Mam o tyle fajnie, że mogę zamówić nowości i zawsze je sprowadzają .
Do kąpieli psa kupiłam szampon owsiany - rewelacja , nie ma żadnych kłopotów ze skórą
  • 0

#15 Leniuszka

Leniuszka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 151 postów

Napisano 26 sierpień 2009 - 18:35

Ja karmę, trociny i sianko kupuję w sklepie zoologicznym (mam chomika tak na marginesie). :]
  • 0

#16 agie85

agie85

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 26 sierpień 2009 - 20:13

Ja też kupuję w zoomania.pl. Fajny sklep, duży wybór i co najważniejsze, wszystko mam prosto do domu. Są tam karmy, które akurat mój kot i pies jedzą, więc wygodniej mi kupić za pomocą myszki, niż dźwigać parę kilo rękami. Przesyłki szybko przychodzą, zresztą zawsze kupuje, jak jeszcze jakieś zapasy są. Ogólnie to zauważyłam, że co się tylko da, kupuję przez internet.
  • 0

#17 cinimin123

cinimin123

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 29 sierpień 2009 - 16:22

ja zakupuję w Krakvet bo mają o wiele taniej niż w zwykłym zoologicznym. zresztą nie muszę nosić tych kilogramów w rękach. a i fajna sprawa bo mieszkam w okolicach Krakowa więc dostawa jest błyskawiczna:D

a regularnie kupuję Royal Cannin i przysmaki a od czasu do czasu nowe zabawki dla napoleona
  • 0

#18 Pablo.s

Pablo.s

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 141 postów

Napisano 21 wrzesień 2009 - 18:06

ja zakupuję w Krakvet bo mają o wiele taniej niż w zwykłym zoologicznym. zresztą nie muszę nosić tych kilogramów w rękach. a i fajna sprawa bo mieszkam w okolicach Krakowa więc dostawa jest błyskawiczna:D

a regularnie kupuję Royal Cannin i przysmaki a od czasu do czasu nowe zabawki dla napoleona

Fakt, kupno karmy w większych ilościach w zwykłym sklepie jest trochę uciążliwe. Dobrze, że istnieją sklepy internetowe z tej branży :) Zresztą nawet nie tylko ze względu na to, dużym plusem jest ogromny wybór.
  • 0

#19 mella

mella

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów

Napisano 22 wrzesień 2009 - 18:26

Ja karmę dla swojej kotki kupuję na zoomania.pl , robię za jednym zamachem duży zapas jedzenia i jestem zadowolona, szybko wysyłają i jest bardzo tanio :ok:
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 Nikuś

Nikuś

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 63 postów

Napisano 28 grudzień 2009 - 00:36

Ja kupuje w sklepie zoologicznym, internecie, i w markecie.

W zoologicznym kupuję karme, jakieś smakołyki, zabawki itp.
W internetowym czyli allegro kupuję ubranka, smycze, i zabawki.
W markecie smakołyki, zabawki ;)

Pozdrawiam :D
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0