Liceum Wojskowe

dragon_472

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
To jak w opisie :p chce isc do liceum wojskowego. Jeszcze nastepny rok jestem u siebie w szkole ale trzeba juz myslec o tym gdzie by sie chcialo dostac do liceum. I wlasnie chce sie zapytac czy jest takie liceum w poblizu bydgoszczy??
 

Lady_B

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Mieszkam w Bydgoszczy i nigdy nie słyszałam, żeby w Bydgoszczy było takie liceum. Co innego jednostki wojskowe... Ale może okolice?
Na przykład Ogólnokształcące Liceum Wojskowe w Toruniu (do którego nic nie mam).
A z tych dalszych: Liceum Wojskowe w Częstochowie, Liceum Lotnicze w Zielonej Górze i Liceum Lotnicze w Dęblinie, Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach (w skład Zespołu wchodzi LO o profilu wojskowym), Zespołu Szkół Zawodowych Nr 6 i Zespół Szkół im. Joachima Lelewela w Poznaniu ( w LO jest przysposobienie wojskowe), ZS im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku(profil wojskowo-językowy).
 

dika2

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2006
Posty
111
Punkty reakcji
0
Wiek
20
ja wiem ze jest takie liceum w policach kolo szczecina
 

.::A$ka::.

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Hejka:) niezmiernie ciesze sie ze ktos zalozyl taki temat. wielkie dzieki:* bo wlasnie na podobny temacik chcialabym pogadac. no coz..nie pomoge ci za bardzo. w Bydgoszczy raczej nie ma takiego liceum(na 99%) ale jesli ci zalezy wlasnie na takiej szkole warto rozejrzec sie gdzies w okolicy. mi np udalo sie znalezc taka szkole 35 km od miejsca zamieszkania i od wrzesnia ( jak Bóg da i sie tam dostane- trzymaj kciuki:) bede musiala mieszkac w internacie. jesli naprawde chcesz powinienes sie udac do tej szkoly.
http://www.zolnierz-polski.pl/artykul.html?id_artykul=696 to jest link do artykulu w ktorym masz wypisane najprawdopodobniej wszystkie licea z klasami o profilu wojskowym w Polsce. jesli sie troche postarasz na pewno uda ci sie znalesc dobra szkole w miare blisko. troche cierpliwosci. ja szukalam kilka miesiecy ale w koncu sie udalo. zycze powodzenia:)
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Ale to jest spis szkół prowadzących klasy o profilu wojskowym. A ma ktoś jakiś spis typowo wojskowych szkół? Internat itp.
 

.::A$ka::.

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
33
wiesz jezeli ci chodzi o takie typowo wojskowe to zaczynam wątpic ze wogole takie w Polsce istnieja...tyle sie juz naszukam w necie od listopada i nic nie znalazlam:(
TheDeathOne z twojej wypowiedzi wnioskuje ze dla ciebie oznaka ze to jest szkola typowo wojskowa jest internat (nie wykluczam jednak mozliwosci ze sie myle...), wiec powiem ci ze w szkole do ktorej ja sie aktualnie wybieram jest internat i wydaje mi sie ze w wiekszosci szkol z takim profilem powinny byc internaty, bo trzeba miec na uwadze ze takich szkol jest rownierz niewiele.
 

Kamil123

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2006
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z nikąd
Ja chce iść i spełnie swoje najskrytrze mazenie ja po gimna zjum ide do technikum cos takiego w Łańcucie znalazłem taką szkołe i oid podstawuwki nie moge sie doczekać he ja nie moge ale będzie zabawa he założe sie ze bedę najczęściej mył kible albo na strazy bede tał he a jak wyjde to zmeznieje bedzie supcio hahaha:) ;)
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Misiek1: przeczytałem 6 razy twoją wypowiedź ale dalej nie mogę się domyślić o co tobie chodzi :bag:
 

Kamil123

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2006
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z nikąd
No to że chidz wnim , że moim marzeniem jest iść do wojska
a po gimnazjum ide do technikum wojskowego
i że od podstawówki marze o Wojsku
no i, żę będe się bawił oraz że najwięcej złapie kar i obowiązków he Kapisz kapisz
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
No bo ja też ide do woja, jak się uda to do GROMu
 

Kamil123

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2006
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z nikąd
Wysokie progi a dobrze się uczyssz bo czeba mieć dobre oceny i wyniki
 

.::A$ka::.

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
33
hejka. misiek znowu sie spotykamy:)
kurde nie sadzilam ze istnieje na swiecie czlowiek ktory bylby identyczny z charakteru jak ja.
bardzo sie ciesze z tego powodu.
mam nadzieje ze zarowno tobie ja i mi uda sie isc do wymarzonej szkoly (bo ja sie wybieram do liceum wojskowego w wojniczu, jesli mi sie to uda).
zycze powodzonka na twojej drodze do spelnieni marzen z dziecinstwa. mam nadzieje ze ty mi rowniez zyczysz tego samego...
 

Kamil123

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2006
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z nikąd
Też ci życze wszystkiego dobrego i spełnienia marzeń może się kiedyś spotkamy woju he he
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
"Misiek1" napisał:
Wysokie progi a dobrze się uczyssz bo czeba mieć dobre oceny i wyniki

Uczę się nienajgorzej, ale wątpię żeby mi się udało dostać do GROMu...

Może zostanę Rutkowskim albo W11 :D:D:D:D:D:p
 

Kamil123

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2006
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z nikąd
To do polici czeba iść anie do woja czeba iść do szkoły policyjnej a na dedektywa czeba miac bardzo dobre oceny powodzenia
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
A ja też mieszkam w Bydg, i wiem że w Toruniu jest takie liceum :) Warto iść. Polecam mój chłopak był. :eek:k:
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
To do polici czeba iść anie do woja czeba iść do szkoły policyjnej a na dedektywa czeba miac bardzo dobre oceny powodzenia

To był taki żart, wiesz?
 

Mati48a

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hejka:) Obecnie będę uczęszczał do 3 klasy liceum wojskowego w łańcucie i zapraszam tam wszystkich chętnych. :lol:
 
Do góry